Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Makedonya Nakliye

  Makedonya Nakliye, Avrasya Nakliye şirketimiz Çok uzun yıllardan bu yana faaliyet göstermektedir. İstanbul Bölgesi başta olmak kaydı ile bu bölgede yer alan Makedonya Nakliye Firmaları denildiğinde akılda kalan firmalar arasında yer almaktadır. Kuzey ve Güney olarak iki bölgeden oluşan Ülke için İhracat ve İthalat anlamında hertürlü destek sağlamaktayız. Makedonya Çalışan Nakliye Firmaları arasında Resmi adı ile Makedonya Cumhuriyeti Güneydoğu Avrupa bölgesinde yer alan Balkan ülkesidir. Yugoslav Birliğinden ayrılarak Bağımsızlığını 1991 yılında ilan etmiştir. İstanbul Makedonya Nakliye taleplerinizi gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz. Üsküp parsiyel ve Komple araç talepleriniz için 7/24 bir anlayış ile bizlerden fiyat ve destek alabilirsiniz.

   Yıllar geçtikçe daha fazla tercih edilen Firma olma yolunda ilerliyoruz. Yaptığımız her işi özveri ve itina ile yaptığımızdan hata oranını da en aza indirmiş oluyoruz. Müşterilerin genel anlamda DAP Teslim olarak hizmet almak istemektedir. Yani açılımı ; Kapıdan Alım – Kapıya Teslim şeklinde. İhracat gümrüğü Göndericiye, İthalat gümrüğü de Alıcıya ait olacak şekilde taşımalarımız devam etmektedir. Malzeme Teslim alımından – Teslim edilene kadar irtibat halinde kalınarak olası talepleri yasalar çerçevesinde ise yardımcı olabiliyoruz. Malzeme tesliminden sonra hizmetlerimizden memnun kalmadığınız durumlar oldu ise bildirmeniz bir sonraki işbirliğimiz de yardımcı olacağımızda bizlere de kolaylık sağlayacaktır. 

  Avrasya Nakliye şirketimiz Avrupa’ya açılan kapı olan şirketimiz hizmetini siz değerli müşterilerimize en yalın ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekteyiz. Makedonya Nakliye Fiyatları bakımından en uygun teklifleri sunabilmek adına gereken özveri ve itina firmamızda yeterince mevcuttur. Makedonya Nüfus yoğunluğu çok fazla olan bir ülke olmamasına rağmen Türkiye ile Ticari ilişkilerini hep sıcak tutmaktadır. Makedonya Nakliyat açısından çok fazla talep almasa da belli dönemlerde Tarımsal faaliyetleri için özel ihtiyaçlar duyduğundan İthalat bakımından hareketlilik yaşanmaktadır. Makedonya Tır Lojistik Firmaları listesinde önemli bir konumda olan şirketimiz Avrasya Nakliye siz değerli müşterilerimizin malzemelerini dilerseniz adresinizden alım yapmak sureti ile yine Makedonya Adresine teslim edebilmektedir.

  Firmamız nakliye sektörünün biz Makedonya Lojistik Firmaları açısından edinilen tecrübe, deneyim ve bilgi birikimlerini olumlu yönde kullanmak sureti ile çalışma alanlarımızı ve müşteri portföyümüzü günden güne genişletmekte ve büyük bir aile olmaya devam etmektedir. Lojistiğin her alanında yatırım yapma yolunda emin adımlar ile ilerleyen şirketimiz, Makedonya Taşımacılık içinde yine son model araçlarımız ve yeni nesil dorselerimiz ile yolculuğumuzu sürdürmekteyiz.

  Makedonya Hakkında daha Detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Makedonya Nakliye Firmaları

  Tıpkı diğer taşıma hizmetlerinde olduğu gibi hassasiyet gerektirdiğinden konusunda ve alanında uzman bir ekip sayesinde malzemenin alımından teslimatına kadar deyim yerinde ise anahtar teslim bir hizmet sunaktayız. Makedonya Taşımacılık Hizmetleri içersinde birçok hizmetide barındırdığından bunlardan ana başlık olarak bahsetmek isteriz. 

  Örneğin; Makedonya Kargo Hizmeti, Makedonya Parsiyel Lojistik gibi.. Avrasya Nakliye firmamız, Sadece Nakliye  hizmeti ile sınırlı bir faaliyet yürütmemekte, aynı zaman da İthalat Hizmetini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

  Makedonya Parsiyel Nakliye Hizmetinin biraz detaylandıracak olur isek, kısaca ; Komple bir Tır, Kamyon, Kamyonet veya Pikap’ı doldurmayacak olan ürünlerin belirli bir depoda veya sahada toplanmak sureti ile veya talep doğrultusun da adreslerden alım yapılarak farklı alıcı ve satıcıların yüklerinin yer aldığı araçlar ile sevk edilmesi işlemidir diyebiliriz. Makedonya’ya sevk edilen başlıca önemli ürünler ise, Tarım makineleri ve yedek parçaları, Yapı Malzemeleri, Metal Parça ve Aksamlar ağırlıklıdır. Makedonya Karayolu Nakliye işlemine uygun bir coğrafya’ya sahip olduğundan Makedonya Gemiyolu Nakliye pek talep almamaktadır.

  Değerli talepleriniz ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Makedonya Parsiyel Nakliye
Makedonya Nakliye

2. Makedonya Nakliye Fiyatları

  Makedonya Nakliye Güzergahı için biz Avrasya Nakliye şirketi olarak en uygun olanı en başta kısaca bahsetmek isteriz. Türkiye Şehirleri tamamından çıkış yapabilen şirketimiz Türkiye Karayolu Güzergahlarını kullanarak Sınır kapılarımız olan Hamzabeyli ve Kapıkule Sınır Kapısı sırasına girmektedir. 

  Makedonya Şehirleri tamamına lojistik hizmet sunmaktayız. En önemli Ticari olarak gelişmiş şehirleri ise, Üsküp Nakliye başta olmak kaydı ile, Koçana, Debre, Kumanova, Ohri, Manastır, Demir Hisar, Demir Kapı, Valandova, Pirlepe, İştip, Kalkandelen şehirleridir.

  Makedonya Nakliye Güzergahı yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimize araç ve yük ile ilgili anlık konum ve durum bilgisini de paylaşmaktayız.

  Makedonya Taşımacılık hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Makedonya Lojistik

  Makedonya Ağır Nakliye Faaliyetleri taşınacak olan Yükün boyutu, ebatı, hacmi ve ağırlığına uygun bir Dorse ile taşınmalıdır. Aksi halde üzücü sonuçlar ile karşı karşıya kalınabilir. Firmamız Avrasya Nakliye Makedonya Ağır Nakliyat alanında gerekli yatırımlarını yapmış ve yapmaya devam edecektir. Bu lojistik hizmet için gerekli olan Havuz Dorse, Kırkayak Dorse, 6 Dingil Dorse, Çift Çeker, 4 Dingil Dorse vs araçlarda sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Gabari Nakliye hizmette yükün detayları belirlendikten sonra yüke uygun olan dorsemize gerekli yükleme ekipmanı ile araca yüklenir ve Gümrük müdürlüğünün belirlediği yüke uygun olan Güzergah kullanılarak araç sevk edilir. Yine yükün özelliğine göre öncü araç yükünüze eşlik etmektedir.

4. Makedonya Parsiyel Nakliye

  Makedonya Frigo Nakliye için sektörde vermiş olduğu hizmet ile adından sıkça söz ettiren firmamız, Soğuk Zincir Taşımacılığı olarak da bilinen faaliyetlerine son model araç le devam etmektedir. Türkiye’den Makedonya’ya sevk edilen Gıda ürünlerin başında, Yaş Sebze ve meyve, Et, Balık, Süt ve Süt Ürünleri, Dondurulmuş Gıdalar ve Belirli bir derecede taşınması gereken Kimyasal ürünler yer almaktadır.

  Frigo dorselerimiz yeni nesil olmasına rağmen her yüklemede kullandığımı ve ATS Cihazı olarak da bilinen cihazlardan takarak malzemenin varış noktasına kadar hangi derecede seyrine devam ettiği ve son noktaya kadar derece kontrolünü sağlayan cihazlar ile kontrol sağlamaktayız.

  Siz değerli Müşterilerimiz için araçlarımız -26 dereceye kadar olan ürünleri taşıma kapasitesi mevcuttur. Yükleme ve taşıma esnasında her türlü hijyen kurallarına dikkat edilmekte olup, gerek görüldüğü yerlerde Şoförlerimizde gerekli Hijyen ekipmanları takmak ve kullanmak sureti ile yüklemeyi kontrol etmektedir.

Makedonya Nakliye

5. Makedonya Tır Fiyatları

  Makedonya Çalışan Nakliye Firmaları listesindeki liderliğimiz devam etmekte olup, siz değerli müşterilerimizin tüm değerli taleplerini en uygun tekliflerimiz ile değerlendirmek adına çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Uzun yıllardan bu yana bu sektörde olduğumuzdan dolayı birçok müşterimiz ile uzun yıllardan bu yana işbirliğimiz de devam etmektedir.  Türkiye – Makedonya lojistik firmaları ile ortak bir hareket ile çalışma alanlarımızı ve sahamızı da günden güne genişletmekteyiz ve sizler ile daha da büyük bir aile olmaya gayret içerisindeyiz.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Makedonya’ya sevk edilen Gıda ürünlerin başında, Yaş Sebze ve meyve, Et, Balık, Süt ve Süt Ürünleri, Dondurulmuş Gıdalar ve Belirli bir derecede taşınması gereken Kimyasal ürünler yer almaktadır.

Makedonya’ya sevk edilen başlıca önemli ürünler; Tarım makineleri ve yedek parçaları, Yapı Malzemeleri, Metal Parça ve Aksamlar ağırlıklıdır.

Türkiye Makedonya Arası 1300 km dir.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM