Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Mersin Nakliye Firmaları

  Mersin Nakliye Firmaları, Avrasya Nakliye Firmamızın ana Hedeflerinden ve Vizyon maddelerimizin en önemli bağlığı olan, Mersin en iyi Lojistik Firmaları arasına girebilmekti. İstanbul da yerleşkesi bulunan şirketimiz, Bu önemli hedefe de siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile iyi işler başardığımızın da kanıtı ile anlamaktayız. Mersin Merkez ofisimiz de sizler ağırlamaktan her zaman mutluluk duyarız. Mersin Nakliye Fiyatları açısından da bölgemizde bulunan diğer firmalar ile kıyaslandığında epeyce rekabetçi olduğumuzu da belirtebiliriz.Yakın zamanda Akdeniz Bölgesinde yer Alan Mersin Nakliyat şirketleri bünyesinde epeyce Firma artışı da olmuştur. Potansiyel bakımından Türkiye’deki birçok şehrimizden daha aktif bir ticaret hareketi yaşanmaktadır.  Uzun yıllardır sizlere sağladığımız güvenli taşıma olanakları için altyapı çalışmalarımız devam da etmektedir.

  Mersin Lojistik Firmaları listesine uzun yıllar önce hızlı bir giriş yapmıştık. Firmamızın Hizmetlerinin Dünya Ticaretine sağladığı yarar azımsanmayacak kadar fazladır. Mersin Tır Nakliye Firmaları için Liman potansiyeli asla göz ardı edilemez. Mersin Limanın dan İthalat ve İhracat çıkışları Tüm Türkiye Şehirlerine lojistik sunmakla mümkündür. Firmamız bu yönde bir alt yapı ile yolculuk serüvenine devam etmektedir.

  Şirketimiz Kuruluşundan bu yana belirli ilkeler doğrultusunda hareket etmeyi bir amaç edinmektedir. Müşteri memnuniyeti ana hedef olarak belirlenmiş ve sunulan hizmetin kalitesi ve güvenirliği başlıca temek kurallarımızdandır.

  Avrasya Lojistik ailesi olarak aramıza katılan tüm arkadaşlarımıza aynı özveri ve samimiyeti ilke edinmesini de belirterek her müşteri kalıcı ve daimi olmalıdır yaklaşımla çalışmaktadır. Yeni nesil ve Teknolojik araçlarımız gerekli tüm bakımlarını zamanında eksiksiz bir şekilde yapmakta ve her servis dönüşlerinde kontrolden geçirilmektedir

  Mersin Nakliye Firmaları ortak bir payda altında hareket ile gerekli durumlarda her firma bir diğer kardeş firmaya araç destek imkanı ile beraber hareket edebilmektedir. Firma olarak çalıştığımız bu sektörün bir pasta olduğunu düşünerek her kesin bu pastadan ufak da olsa bir dilim ile sebeplenmesini dilemekteyiz.

  Mersin Firmaları hakkında Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Mersin Nakliye Şirketleri

Avrasya Nakliye Ayaklarını yere sağlam bir şekilde basmaya hedeflenmiş, Faaliyetlerini en fazla Karayolları Nakliye Hizmetleri ile yürütmektedir. Dış Ticaretimizin adeta lokomotif görevini gören Tekstil ve hazır giyim için tasarlanmış özel iç dizaynlı dorselerimiz ile siz değerli müşterilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktayız. Diyebiliriz ki hemen hemen tüm sektörleri iç veya dış nakliye fark etmeden ihtiyaç duyulan bu sektör herkesin sorumluluk alabileceği bir hizmet değildir.

  Uluslar arası pazarda ve günümüz Dünyasında rekabet o kadar fazla ki bazı durumlarda kar marjı bile güdülmeden hizmet sunan meslektaşlarımıza bil rastlanmaktadır.

  Maliyet düşmesi açısından uygun olan Ülkeler için özellikle Türki Cumhuriyeti Devletleri’ne yapılan Nakliye hizmetlerine aktarmalı olarak daha uygun navlunlar sunulabilmektedir. Sizlerde uygun fiyat tekliflerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Mersin Lojistik Firmaları

2. Mersin Nakliye Borsası

 Avrasya Nakliye faaliyetlerini aktif bir şekilde yürütmektedir. Aynı zamanda sosyal platformlardaki aktifliğini de korumak sureti ile, Nakliye Borsası veya Mersin Nakliye Rehberi listelerinde de üst sıralarda yer almaktadır. Şirketimiz Mersin Lojistik Fuarı etkileşim ve iletişim panellerinde de aktif bir rol üstlenmektedir.

Bölgesel çalışmalarımız hız kesmeden devam etmeke olup, İl içerisinde de taleplerinize cevap vermekteyiz. Mersin Pikap Nakliye talep artışı da göz  ile görülür şekilde devam etmektedir. Mersin Nakliyat Numaraları ulaşımlarınız için web sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

7/24 çalışma anlayışımız asla değişmeden sürmektedir. Mersin Nakliye, Adana Nakliyat veTarsus Nakliyat istek ve ihtiyaçlarınız için Mersin Nakliye Araçları hazırda beklemektedir. Değerli talepleriniz için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

3. Mersin Nakliye Pikap

  Global Dünyanın Global Lojistik Türü olarak da adlandırılan farklı alternatif en az 2 tür nakliye işlemi ile yürütülen bir hizmettir diyebiliriz. 

  Özellikleri açısından farklı bakış açısı ile değerlendirilen bir tür olduğundan kısaca bahsedecek olur isek; Taşınacak malzemenin kabı ile birlikte ve hiç açılmadan ilk olarak taşındığı nakliye türünden ayrılmış olarak bir diğer nakliye türü ve türleri ile bir yerden başka bir noktaya hizmeti de diyebiliriz.

  Mersin Firmaları faaliyetinde yükler genel anlamda swap body ile taşınabilmektedir. Bu yükleme türünün en önemli özelliği ise, malzemenin taşındığı bir türden ayrılarak başka bir nakliye türü ile götürülebilmesi işlemidir. 

  Genel olarak 3 alternatifli bir faaliyetten oluşmaktadır.
Taşınacak malzemelerin belirli bir yerden organize edilecek yere getirilmesi (Toplama Merkezi de diyebiliriz )

Mersin Lojistik Firmaları

  Diğer bir alternatif ise, “uzun nakliye “ adını verdiğimiz ve genellikle farklı alternatifler ile gerçekleştirilen uygulamadır. Mersin Lojistik Şirketleri sıralaması yıllık bazda verilen hizmetlerin toplamı ile oluşturulmaktadır.

  Ve son aşama olan Terminal merkezi dediğimiz yükün tahliye noktasından Teslim noktasına ulaştırılması ve bu süreçte yapılması gereken iyi bir organize imkanıdır.

 Mersin nakliye firmaları, karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu nakliye hizmetleri sunarak yüklerin hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde taşınmasını sağlar. Firmaların tecrübesi, lojistik ağı, sigorta kapsamı ve müşteri memnuniyeti gibi faktörler, doğru nakliye firmasını seçerken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardır.

  Sizler de bizimle Lojistik avantajlarımızdan yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Mersin Lojistik Firmaları'nın gerçekleştirdiği nakliye hizmetleri; Kara yolu nakliye hizmeti, Hava yolu nakliye hizmeti, Deniz yolu nakliye hizmeti ve Demir yolu nakliye hizmetidir.

Diğer taşıma faaliyetinde yükler genel anlamda swap body ile taşınabilmektedir. Bu yükleme türünün en önemli özelliği ise, malzemenin taşındığı bir türden ayrılarak başka bir taşıma türü ile götürülebilmesi işlemidir.

Mersin Nakliye İş ilanları listesine firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM