Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Moğolistan Nakliye

  Moğolistan Nakliye, Tır taşımacılık faaliyetlerini düzenli olarak devam ettiren firmamız, yapılan sevkiyatları en uygun güzergahlar kullanarak İstanbul Bölgesinden Moğolistan Nakliye Firmaları arasında değerli taleplerinizi gerçekleştirmekteyiz. Moğolistan Nakliye FiyatlarıTürkiye’den Moğolistan’a ihracat yapan firmalar arasında olduğumuzdan araçlarımız aktif bir şekilde güzergahta yol almaktadır. Moğolistan Kara Nakliye ile Türkiye’ye ithalatı yapılmakta olan tüm yüklerin taşınmasında nakliye çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Moğolistan Çalışan Nakliyeciler listesinde en ön sıralarda yer alan şirketimiz birçok sektör firması ile de işbirliği içerisindedir. Bölgenin ana hakimi firma olarak hem parsiyel anlamda hemde komple araç yüklemelerinde sizlere özel sunacağımız fiyat tekliflerimiz ile uzun yıllar işbirliğimizi devam ettirebiliriz.

  Türkiye’den Moğolistan’a ne gönderiyorsunuz ? Avrasya Nakliye, Türkiye’den Moğolistan Nakliyat, veya Moğolistan Taşımacılık diğer bir ifade ile de Moğolistan Lojistik ve uluslararası nakliye hizmetleri sunarak üstün müşteri hizmetlerimizden gurur duyuyoruz. Moğolistan İhracat Firmaları genel olarak bakıldığında İstanbul ve civarında konuşlanmış durumdadır. Moğolistan parsiyel nakliye için İstanbul ve İzmir depolarımız sizlere hizmet sunmaktadır. 

  Moğolistan Nakliye Firması hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. İstanbul Ulanbatur Nakliye ile ilgili aldığımız tüm proje işlerinde sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirtmek isteriz

1. Moğolistan Nakliye Firmaları

  Doğu ve Orta Asya’da yer edinen ülke olan Moğolistan denize kıyısı yoktur. Kargo gönderimimiz mevcuttur. Moğolistan çalışan Nakliye firmaları olarak ülkemizin ihracat ve ithalatına katkı sağlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Türkiye’den en yoğun Taşıma yapılan şehir İstanbul Ulanbatur nakliye olarak gerçekleşmektedir. Ve daha sonra Diğer Moğolistan Şehirleri gelmektedir.

Moğolistan’a nakliye hizmetleri, karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığı seçenekleri ile yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşır. Nakliye maliyetleri, yükün ağırlığı, hacmi ve taşınacağı mesafeye göre belirlenir.

Moğolistan Nakliye

2. Moğolistan Parsiyel Taşımacılık

  Moğolistan parsiyel Nakliye hakkında Avrasya Nakliye ile uygun ve güvenilir bir şekilde ilerlemektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz Müşteri temsilcilerimiz ile işlemler gerçekleşmektedir.

  Başta başkent Ulanbator olmak üzere diğer bölgelerine İstanbul depolarımızdan düzenli çıkışlar yapılmaktadır. Moğolistan Kara Yolu Nakliyesi için sadece standart tenteli değil Frigo, Lowbed, Mega araçlar temin ederek geniş skala ağımız gerçekleşmektedir.

  Moğolistan’a Tır kaç günde gider ? 9-12 gün arasında değişkenlik gösteren araçlarımız, Komple nakliye de 8-9 gün arasında olmaktadır. Sektörün bizlere sunduğu tüm yenilikleri karşılamaya çalışan şirketimiz, Nakliye seferleri boyunca her türlü zorluklar ile de karşılaşabilmekteyiz. Bu nedenle araçlarımızın gerekli kontrol ve bakımlarını zamanında yapmaktayız.

  Moğolistan parsiyel ile Uyguladığımız hizmet ile teşekkür takdir sonuçlarımız ile Moğolistan Lojistik Firmaları arasına girerek, şirketimizi her geçen gün daha iyiye ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak izlediğimiz politikalardandır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Moğolistan Nakliye Fiyatları

  Türkiye Nakliye işlemlerinin fiyatı tercih ettiğiniz hizmetlere bağlı olarak artar ya da azalır. Nakliyatınızı gerçekleştirirken kullanacağınız taşıma yöntemi, eşyalarınızın miktarı fiyatını değiştirecektir. Ancak her koşulda firmamız tarafından size sağlanacak hizmet bütçenizin dostu olacaktır. Sizler için en uygun Navlun ve güvenli hizmetin odak noktası olan firma 7/24 esasına uygun faaliyet göstermektedir.

  Firmamız bünyesinde nakliyat işlemi gerçekleştirmek, randevu almak ya da erken rezervasyon yaptırmak istiyorsanız bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz. 

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.Avrasya Nakliye 

Moğolistan Nakliye

Soru & Cevap

Türkiye - Moğolistan arası, İstanbul'dan hareket eden araç 5.800 km yol kateder.

Moğolistan Parsiyel Taşımacılıkta 9-12 gün arasında değişkenlik gösteren araçlarımız, Komple nakliye de 8-9 gün arasında olmaktadır.

Moğolistan para Birimi Moğolistan Tugriki sidir.

Moğolistan İş İlanları Hakkında Blog Sayfamızı Takip edebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM