Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye - Özbekistan Parsiyel Nakliyat Nasıl Yapılır - Özbekistan nakliye Transit Süre-  

Özbekistan Nakliye

Lojistik sektöründe uzun yıllardan bu yana adından söz ettiren ve Türkiye’nin sayılı firmalarından olan Avrasya Nakliye firmamız Gün geçtikçe Teknolojik ve Bilgisel anlamda kendini yenilemektedir. Taşımacılık sektörüne uzun yıllardır hizmet veren ve vermekten büyük onur duyan firmamız Özbekistan Lojistik fiyatları konusunda Siz değerli müşterilerine sunulabilecek en rekabetçi navlun tekliflerini hazırlayıp, hesaplayıp sunmaktadır. Firmamız hakkında geniş ve detaylı bilgi alabilmek için Dilerseniz 7/24 iletişim numaralarımızdan telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz. Özbekistan navlun fiyatları yıl içerisinde iniş - çıkış yaşasa da biz Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile Piyasa şartlarından daha uygun teklifler sunmaktayız.

Özbekistan Tır nakliye fiyatları konusunda ve Özbekistan parsiyel nakliye hususunda deneyim kazanmış ve Sürekli Güncel bilgiye sahip personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin Yüklerine talip olmaktayız. Size Zahmet Olmasın biz taşıyalım ilkesi ile hareket ederek ,Dilediğiniz ve uygun olan Güzergahlar kullanılmak suretiyle kaliteli Hizmetinden asla ödün vermeyen firmamız Avrasya Lojistik,Mersin Nakliye Firmaları arasında daha uzun yıllar hizmetine devam etme arzusundadır. Özbekistan Çalışan Nakliye firmaları olarak , Türkiye ile Özbekistan Arası Ticaretin son yıllarda artarak da devam etmesi ve Ticaret Hacmini genişleterek ilerlemesi her iki ülke açısından da olumlu bir kazanç sağlamakta ve biz nakliyecilerde buna katkımız olduğundan mutluluk duymaktayız.Türkiye nakliye firmaları arasında güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayan ender firmalardan olan Avrasya nakliye Semerkant Lojistik hizmetlerine de devam etmektedir.
Özbekistan'a giden Tırlar içerisinde Son model ve EURO 7 yeşil motorlu araçlar ile hizmet vermekten gurur duyarız.

Dünya Ticaretinin büyük bir bölümünü kaplayan Özbekistan Karayolu nakliye hizmeti, Yıl içersinde belli dönemlerde epey yoğunlaşarak Sınır kapılarında, Hopa Sınır Kapısı veya Gürbulak Sınır Kapısı önünde uzun Tır kuyrukları oluşmasına da sebep olmaktadır. Özbekistan Nakliyecileri olarak Dozvala(Bazvala)Transit geçiş evrakını da yakinen takip etmekteyiz.

Özbekistan Parsiyel Nakliyat Nasıl Yapılır?

Her hafta İstanbul depolarımızdan Özbekistan’a parsiyel taşıma yapmaktayız .İstanbul Lojistik firmaları olarak bizler, Parsiyel taşımayı kısaca özetlememiz gerekir ise , Komple aracı doldurmayacak malzemeleri İhracat gümrüğü de yapmak sureti ile depolarımızda toplayarak sevk etmekteyiz. En, Boy, Yükseklik hesaplaması ile Bazen de Metreküp hesaplama da yaparak en uygun taşıma fiyatını oluşturmaktayız.Özbekistan kargo için Özbekistan Kargo Aksaray şubemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Özbekistan Parsiyel Taşıma işlemleri için ,  malzemelerinizi de yine güvence altına alarak CMR sigortalı şekilde taşımasını gerçekleştirmekteyiz. Özbekistan Karayolu Taşımacılık olarak Yaptığımız ve Yapacağımız hizmetlerimiz Değerli Referanslarımızın arasına Sizlerin de eklenmesi ile Pörtföyümüzü genişleterek hizmet ağımızda kalıcı olmaktan yanayız. İzmir-Özbekistan nakliye içinde İzmir de bulunan depolarımızdan da çıkış imkanımız bulunmaktadır.Özbekistan Yük ilanları sıralamasında birçok müşterimize sağladığımız ve bizlere referans olacak yeni müşteri kazanma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Özbekistan Nakliye firmaları olarak Türkiyemizin Ticaret hacminin büyümesi ve gelişmesi için çalışmaya devam edeceğiz.

Özbekistan Nakliye Transit Süre

Türkiye Özbekistan arası nakliye hizmetleri uzun yıllardır çeşitli güzergahlar dan devam etmektedir. Özbekistan Lojistik ağın geniş olduğu bu coğrafyamızda,Lojisitik firmaları olarak Siz değerli müşterilerimizi de memnun edebilmek adına Aralıksız şekilde sevkiyatlarımıza devam etmekteyiz. İstanbul Taşkent arası Transit süre, Kullandığımız Güzergah olarak , Sarp Sınır Kapısından Çıkış Yapmak Suret ile ; Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan şeklinde olur ise 14-18 gün olarak gerçekleşmektedir. Şayet Diğer bir güzergahımız olan; Gürbulak Sınır kapımızdan Çıkış yapılarak; İran, Türkmenistan ,Özbekistan varış şeklinde olur ise 10-14 gün olarak hesaplanabilmektedir. Uluslararası Özbekistan Yükleri taşımalarımızda Kullandığımız CMR Sigorta Güvencemizde siz değerli müşterilerimiz içindir.Daha Detaylı bilgi için WhatsApp üzerinden veya mail adresimizden ulaşabilirsiniz.Özbekistan Kargo Taşımacılık olarak da İstanbul Aksaray da bulunan depolarımızdan çıkış işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Özbekistan Nakliye için Neden Avrasya Nakliyeyi tercih etmelisiniz ;

  • Önceliğimiz, Siz Değerli Müşterilerimize Güler Yüzlü ve Kaliteli Hizmet,
  • Uygun Fiyat tekliflerimiz,
  • 7/24 Kesintisiz iletişim, Ve Sürekli Güncel Bilgi Aktarımı,
  • Yüklenen Emtianın Komple olarak Sigorta kapsamında olması,
  • CMR Sigortalı Taşıma Hizmet imkanı bulunması,
  • Herhangi Bir Sorunda ,Çözüm odaklı Ve Çözüm noktalarımızın(Acentalarımızın) hızla devreye girmesi,
  • Değerli Referanslarımızın da Güvencesi ile uzun yıllar işbirliği hedefi..