Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Pakistan Nakliye

  Pakistan Nakliye, Güney Asya Bölgesinde yer alan bu ülke için Türkiye de İstanbul ağırlıklı hizmet veren firmamız, müşteri odaklı çözümler üreterek farklılık yaratmaktadır. İhracat ve İthalat pazarının da gelişmesine katkı sağlamaktayız. Doğusunda Hindistan, Batısında ve Kuzeyinde Afganistan yer almaktadır. Firmamız Pakistan Parsiyel ve Denizyolu hizmetleri için öncelikle İş sürecinin planını yapıyor, yük ve belgeleri takip ediyor, oluşan ihtiyaca yönelik organize oluyor, Pakistan Karayolu Nakliye Firmaları listesinin en ön sıralarında yer alan şirketimiz, Pakistan Türkiye Nakliye, özelinde de, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözümler sunmaya devam ediyoruz. Mevcut Durumlardan dolayı Ülkeye Karayolundan maalesef sevkiyat yapılamamaktadır. Fakat Konteyner ile Liman teslimatı aktif olarak yapılabilmektedir. Güneyinde yer alan Hint okyanusu sayesinde Asya Ülkeleri ile de Ticaret yapma olanağını kullanmaktadır. Pakistan Nakliye Fiyatları istekleriniz için bizlere yükleme detaylarını ileterek en avantajlı navlun tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

  Karasal bir iklim yaşantısı bulunmaktadır. Pakistan Başkenti İslamabad, hem ticaretin hem de nüfus yoğunluğunun olduğu bölgedir. Ülkenin Belucistan Bölgesindeki doğalgaz rezervleri ülkenin en önemli kaynaklarıdır. Doğalgaz dışında Petrol, Kireç Taşı, Kömür, Tuz, Demir ve bakır diğer önemli yer altı kaynaklarıdır.

  Pakistan Lojistik ihtiyacınızda, uzun senelerdir bu ülke ile ticaret yapan firmalar ile yapmış olduğumuz lojistik hizmetleri ile karşınızdayız. Sizde Pakistan sınırlarında bulunan bir firma ile ticaret yapacaksanız sayısız firma ile kazanmış olduğumuz tecrübeleri sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Etnik ve Coğrafi yapısı ile Turistik bir yapıya sahip olan fakat Siyasi nedenler ile Ticari anlamda bir türlü kalkınamayan ülkeye biz Pakistan nakliye Firmaları sadece Gemi yolu ile hizmet verebilmekteyiz. Pakistan parsiyel Nakliye çalışmalarımız da yine Roro gemiler ile Karachi limanına kadar yapılabilmektedir.

  Pakistan Gemiyolu Taşımacılık Hakkında daha Fazla Detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

,

 

1. Pakistan Karayolu Nakliye

  Kurulduğu günden bu yana Karayolu nakliye, Denizyolu nakliye ve Havayolu nakliye sevkiyatlarını gerçekleştiren firmamız, Pakistan Frigo Nakliye hizmetine de aynı şekilde devam etmektedir. Güney Asya’da yer alan Pakistan İslam Cumhuriyeti, nüfus olarak Dünya’da beşinci sırada yer almaktadır. En büyük ikinci Müslüman topluluğu olan ülke, Umman Denizi ile Güneyde, Doğuda Hindistan, Batıda Afganistan İran ve Çin ile komşudur. Şirketimiz Tüm sunduğu hizmetleri en kaliteli seviyeye çekebilmek adına Ülke Taşıma kanunları ve yasalarını yakinen takip etmektedir. Sizlerde bu ayrıcalıklı imkanlardan yararlanmak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.

Pakistan Nakliye

  Türkiye – Pakistan taşımacılığında firmamız, bilgi ve tecrübe sahibidir. Oluşturduğu ekip kadrosu ile Pakistan Nakliye fiyatları konusunda uygun navlun sunmaktadır.

  Pakistan’ın başkenti İslamabad olmakla beraber en büyük Pakistan şehri ise Karaçi’dir. Pakistan Çalışan Nakliye Firmaları, genele bakıldığı zaman İslamabat nakliye, Karaçi nakliye ve diğer şehirlerine Ülkemizden İstanbul, Ankara, Kayseri, Konya, Gaziantep, Adana ve diğer ülkelerden yükleme yapılmaktadır.

  Pakistan Karayolu nakliyesi Komşumuz İran üzerinden aktarma yapılarak gerçekleşir. Pakistan Kargo hizmeti de aynı şekildedir.

  Bu Ülke hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

2. Pakistan Denizyolu Nakliye

  Avrasya Nakliye Firmamız, bu yolda büyük bir özveri ile taşımacılık gerçekleştirmektedir. Pakistan navlun konusunda müşteri temsilcilerimizden fiyat ve bilgi talebi alabilirsiniz. İhracat ve ithalat yüklerinizi tonajına göre uygun konteynere yüklenmektedir. Oluşturduğumuz acente bağları ile Pakistan gemi fiyatları konusunda güncel piyasaya daima hakimizdir.

  Yapılan hassasiyet taşımacılıklarda gemi programlarına uygun rezervasyon sonucu müşterilerimize bilgi vererek liman işlemleri başlatıyoruz. 

  Limanlarımızdan Pakistan ful konteyner lojistik hizmeti gerçekleşmektedir.

  Pakistan Limanları en çok Karachi, Gwadar, Lahore, Port Qasim, Keti Bandar ve Sialkot limanına komple ve parsiyel denizyolu (FTL) hizmeti sunmaktayız.

3. Pakistan Parsiyel Nakliye

  Kardeş ülkelerimizden Asya’da yer alan Pakistan bölgesine İstanbul depolarımızdan çıkışlar gerçekleşmektedir.

  En boy ve yükseklik oluşturduğumuz metreküp hesaplama ile Kara ve denizyolu taşımacılığında uygun avantajlı hizmetler sunmaktadır.

Pakistan Nakliye

  Bünyemizdeki araçlarımızı kapsayan CMR Sigortası ile teslimat daha güvenilir şekilde gerçekleşmektedir. Şirketimiz kaliteli hizmet ve müşteri ilişkileri değer ve tutumlarımızdandır.

  Müşterilerimiz ile günlük araç konum bilgisi aktarılarak, malzeme teslim oluncaya kadar emanetimize sahip çıkarak hizmetimizi sonlandırmaktayız. Komple arabalar 7-9 gün arasında değişmeli olabilir Pakistan Parsiyel Taşımacılık ise 10-12 gün arasında olmaktadır.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Şu an mevcut durumlardan dolayı Gemi yolu, RORO hizmeti verilebilmektedir.

Müşterilerimiz ile günlük araç konum bilgisi aktarılarak, malzeme teslim oluncaya kadar emanetimize sahip çıkarak hizmetimizi sonlandırmaktayız. Komple arabalar 7-9 gün arasında değişmeli olabilir Pakistan Parsiyel Taşımacılık ise 10-12 gün arasında olmaktadır.

Pakistan'a Kargo Gönderimi , İstanbul Aksaray da Bulunan Depolarımızdan yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM