Polonya Nakliye

Polonya Nakliye

POLONYA PARSİYEL NAKLİYAT NASIL YAPILIR

                          Avrasya nakliye olarak gelişen teknolojiye ayak uyduran ekipmanlarımız ve ülke bölge hakimi seçilmiş yetenekli deneyimli ekipmanlarımızla sorumluluğunu aldığımız yükleri en ince hassasiyet ve nizami bir şekilde sizlerin vermiş olduğunuz adresinizden teslim alıyor Polonya nakliye bölgesinde vermiş olduğunuz adrese göre yükü yerine ulaştırmak üzere Polonya Lojistik işlemine başlatıyoruz.Türkiye de bazı şube Temsilcilikleri bulunan şehirlerimiz; Mersin nakliyeciler sitesi, Kayseri nakliyeciler sitesi, Ankara nakliyeciler sitesi, İstanbul nakliyeciler sitesi, İzmir nakliyeciler sitesi ve diğer illerde ki şubelerimiz ya da depolarımızdan çıkışlarımız mevcuttur.

Polonya Parsiyel Taşımacılık ve  Polonya Kargo Nasıl Yapılır:

                   Avrasya Nakliyat firmamız, Polonya Parsiyel Taşımacılık Nasıl Yapılır sorusuna aradığınız cevabı kaliteli hizmet ve Sigortalı taşımaları ile cevaplamaktadır.Günümüzde İhracatın en Yoğun olduğu dönemlerde,Taşımacılık hizmetlerimiz olan ; Polonya parsiyel,Polonya kargo,Polonya Karayolu Taşımacılığı konusunda her geçen gün artan tecrübemiz ile Polonya İhracat konusunda ki ivmeyi Polonya ithalatında başarılı bir şekilde ilerletmekteyiz. Polonya başkenti Varşova başta olmak üzere diğer illerine parsiyel taşımacılık hizmetimiz vardır.  Polonya nakliye fiyatları hakkında her zaman güncel bilgiye sahip olan firmamız, müşterilerine uygun navlun teklifi sunmaktadır.

                 Polonya kara nakliye konusunda ki deneyimimize başladığımız günden bugüne devam eden firmamız, Polonya Türkiye karayolu nakliye yapan firmalar arasında yerini almaktadır. Polonya çalışan nakliyecilerden olan firmamız, serüvene başladığı yolculuktan itibaren devam etmektedir. Orta Avrupa’daki jeopolitik konumu Türkiye- Polonya arası nakliye ticaretini her geçen gün arttırmaktadır.  Polonya navlun konusunda geniş Ar-Ge ekibiyle birlikte Polonya tır fiyatları hakkında geniş bilgiye sahiptir.Avrasya Nakliye firmamız; Polonya ya Frigo Nakliye hizmetide sunmaktadır.

Türkiye- Polonya Arası Nakliyesini Gerçekleştirdiğimiz Polonya Şehirleri:

 Warşova,Krakow,Poznan,Katoviçe,Zakopone,Lublin,Radom,Plock Şehirlerine kargo Taşımacılık,Parsiyel taşımacılık,Polonya Uçak kargo hizmetlerini sunmaktayız.

POLONYA NAKLİYAT TIR FİYATLARI 

                   Polonya Parsiyel ve komple Taşımacılık için Türkiye Şartlarında en uygun navlun tekliflerini sunan firmamız Avrasya Lojistik, İstanbul Merkezli Parsiyel Çıkışlarını Haftalık düzenli olarak en az 1 araç organize ederek gerçekleştirmektedir.İzmir yüklemeli ve Ankara yüklemeli proje Taşımacılığımız devam etmektedir.İstanbul Çatalca depomuzdan Polonya Parsiyel nakliye ve Polonya grupaj taşımacılık olarak da hizmet vermekte olan firmamız Taşımalarını cmr Sigortası kapsamında güvenle gerçekleştirmektedir.

                 Avrasya Nakliye firmamız,Türkiye Polonya Nakliye ve Polonya Türkiye Nakliye hizmetlerimiz Uygun fiyat ve Yeni Model araçlarımız ile, Polonya Çalışan Nakliyeciler olarak sektördeki yerimizi üst sıralara taşımaktadır.İstanbul polonya nakliye firmaları gibi bizlerde Avrupaya açılan İhracat potansiyelimizi güçlendirmek hedefindeyiz.

POLONYA NAKLİYE FİYATLARI:
İSTANBUL POLONYA  VARŞOVA NAKLİYE FİYATI : 3800 EUR
İSTANBUL POLONYA POZNAN NAKLİYE FİYATI : 4000 EUR
İZMİR POLONYA  POZNAN NAKLİYAT FİYATI : 4200 EUR
İZMİR POLONYA VARŞOVA NAKLİYAT FİYATI : 4100 EUR
POLONYA KARGO FİYATI :