Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Romanya Nakliye Firmaları

  Romanya Nakliye Firmaları arasında hizmetlerinin kaliteli ve güvenli olarak sunduğu ender şirketlerden olan ve İstanbul Romanya Tır Nakliye Firmaları işini layıkıyla yapmaya çalışan firmalardan olduğumuzu belirtmek isteriz. Türkiye-Romanya arasında yapılan önemli ticari anlaşmalar uzun süreli olarak yapıldığından biz Romanya Nakliyat Firmaları içinde uzun vadede bir kazanç kapısı olmaktadır. Romanya karayolu Nakliye denildiğinde akıldan kalanlardan olduğumuzu belirtmek isteriz. Romanya Nakliyat hizmeti Avrasya Nakliyenin demir baş hizmetleri arasında yer almaktadır.

  İki ülke arasında köprü görevi gören Avrasya Nakliye firması, Romanya ülkesinin konumunun avantajını iyi kullanmaktadır. Diğer Avrupa ve Balkan ülkelerinde olduğu gibi Romanya tecrübesiyle daha kolaylaştırmış, yük teslimatının sorunsuz gerçekleşmesine olanak sağlayan bir ülke olan Romanya için güçlü bağ oluşturmuş ve hizmeti size sunmuştur. Bunları yaparken gelişen  teknolojik filomuzla, deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Karayolu sözleşmelerinin her maddesine uygun şekilde uyarak müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan verilen adrese zamanında teslim ile gönderim yapmaktayız.

  Romanya Lojistik Firmaları hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Romanya Çalışan Nakliye Firmaları

  Avrasya Nakliye olarak Romanya Deniz Yolu ve Karayolu alanında geniş gemi acentelerimiz ile Türkiye’den Galaţi‎ limanına yapılan deniz yolu ihracatında yada Galaţi‎ limanında Türkiye limanlarımıza yapılan ithalat alanında firmamız 20 yıllık tecrübesiyle deniz yolu faaliyetleri alanında müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Romanya Ekonomisinin %80 dilimi Tarıma dayanmaktadır. %8 lik dilimi ise endüstriye ayrılmıştır.

  Biz Romanya Deniz Firmaları Gemi rezervasyonları ve ardiye bildirimleri beyanname konşimento ve diğer evraklarında en ufak ayrıntıyı düşünerek hassasiyet ilkesini benimsemekteyiz. Profesyonel Kaptanlarımız Sayesin de Sorunsuz Nakliye Ve Güvenilir Teslimat Yapıyor Olup Sizleri Ve Kargolarınızı Özenle Nakliye Edip Koruyoruz. İstanbul Romanya Nakliye taleplerinizi 1-2 gün önceden bildirmeniz durumunda Nakliye sözleşmesi akabinde araç ilgili adrese sevk edilmektedir.

Romanya Çalışan Nakliye Firmaları

2. Romanya Nakliyeciler

  Romanya’da milli gelirin %40 lık payını tarımdan elde edilmektedir. Bu nedenle Ülkede tarım çok değerlidir. Devlet destekli yatırımlar sayesinde Tarımsal faaliyetlerin Ülke ekonomisindeki etkisi daha hızlı olmaktadır.

  Bursa Romanya Nakliye hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize özel ve uygun teklifler ile sunulmaktadır. Tahıl üretimi ile ilgili Dünyada sayılı ülkeler arasında yer alan Romanya, Turizm den de çok fazla gelir elde etmektedir.

  Taleplerinizi En Güvenilir Ve Sağlam Şekilde Yerine Getirmekteyiz. İstenilen Zaman da Ve En Uygun navlun ile İhtiyaçlarınızı Karşılayıp Sizleri Güvenli Bir Biçimde  Hizmetimizden Faydalanmanızı Sağlıyoruz. 

  Bizimle bu ayrıcalığı paylaşmak isterseniz whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Romanya Nakliye Yapan Firmalar

  Türkiye’de ve Dünyanın bazı ülkelerinden Romanya’da Çalışmak  için ülkeye başvurular yapmaktadır. Romanya’da Yaşam masrafları çok da fazla değildir aslında genele bakıldığında. Kişisel ihtiyaçların dışında şayet normal statüde bir işiniz var ise tek başına yaşam kolay olacaktır. 

  Mersin Romanya Nakliye işlemlerini ister Roro ile dilerseniz de karayolu ile değerlendirebilirsiniz. Ekonomik olarak sürekli gelişme çabasından dolayı yaşam kalitesi de yavaş da olsa bir artış ivmesi yakalamış durumdadır. Romanya’da Çalışma saati Haftalık 40 saat olarak düzenlenmiş ve planlanmıştır. Ülkenin gelişmesine katkı sağlayan diğer en önemli faktör ise; çoklu pazar anlayışı olmuştur. Romanya da en çok çalışan ve aktif olan Sanayi kolu olmaktadır.

4. Türkiye - Romanya Çalışan Nakliye Firması

  Romanya Gümrük kapıları Avrupa yol güzergahında olması sebebi ile yoğun güvenlikler ile kontrol altına alınmıştır.

  Romanya’da Nakliye Şirketi Kurmak isteyen vatandaşlarımız için de kolaylık sağlamaktayız. Şayet böyle bir talep gelir ise Romanya acentemiz ile destekleşebilirsiniz. Romanya Dış Ticaret bağlantısı konumu itibari ile de sürekli aktif bir pozisyondadır. Avrasya Nakliye, taşıma kurallarına uygun düzenli bir şekilde Romanya’dan Transit geçiş işlemini gerçekleştirmektedir. 

  Araçlarımızda bulunan Araç Takip Cihazları sayesinde anlık ve güncel konum bilgisi alınmaktadır. Ve ayrıca CMR Sigorta kapsamı ile uzun ve düzenli – güvenli sevkiyatlar yapılmaktadır.

  Avrasya Nakliye olarak tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sizlere güvenli ulaşımın gerektirdiği her şartı sağlamaktayız. Kesintisiz ulaşımın adresi olarak profesyonel hizmet verebilmek için çalışıyoruz. 

Romanya Çalışan Nakliye Firmaları

    Değerli Şoförlerimiz ve meslektaşlarımız da bizlere Romanya Yük arıyorum diyerek ulaşabilmektedir. Bu isteğe cevap verebilmek adına da kiralık araçlar ile destek sağlamaktayız siz değerli müşterilerimize. Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Romanya'da milli gelirin %40 lık payını tarımdan elde edilmektedir. Tahıl üretimi ile ilgili Dünyada sayılı ülkeler arasında yer alan Romanya, Turizm den de çok fazla gelir elde etmektedir.

Türkiye Romanya Nakliye Termin Süresi 3-4 gündür.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM