Romanya Nakliye

Romanya Nakliye

Romanya Nakliye - Romanya Parsiyel Nakliye - Romanya Kargo - Moldova nakliye

ROMANYA NAKLİYE

         Romanya; komşu ülkelerimizden Bulgaristan’a komşu olan yarı Balkan yarı Avrupa üyesidir. Bu dolaylı bağlamdan dolayı da ülkemizin ticaret ağları hayli gelişmiş ve artmakta olan bir ülkedir.

        Bu artan ticari ilişkilerde Romanya nakliye firmaları arasında ki rekabeti arttırmaktadır. Avrasya nakliye firmamız, Romanya nakliyat konusunda bölge hakimini bilen uzman ekip kadrosu ve deneyimli kaptanları ile Romanya frigo nakliye, Romanya ağır nakliye ve Romanya mega tır nakliye gibi geniş araç imkanı sunmaktadır. Romanya nakliye fiyatları, İstanbul Romanya tır fiyatları hakkında güncel piyasaya hakim müşterileri için en uygun navlun fiyatını sunan ve zamanında teslim ilkesini benimseyen operasyon ekibiyle birlikte Romanya lojistik firmaları arasında yer almaktadır.

 Ülkemizin her bölgesinden gelen Romanya yük ilanları için öz mal araçlarını tedarik eden firmamız, İstanbul Romanya Nakliye, Bursa Romanya Nakliye, Ankara Romanya Nakliye ve diğer bölgelerden araç çıkış imkanı sunmaktadır.

ROMANYA PARSİYEL NAKLİYE

Romanya nakliyat konusunda sık gelen talepler arasında ve firmamızın haftalık olarak çıkışlarını gerçekleştirdiği Romanya parsiyel taleplerine ilişkin; İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası, İzmir, Mersin ve Ankara da bulunan depolarımızdan çıkan araçlarımız ile başta başkent Bükreş ve diğer illerine öz mal araçlarımızla düzenli çıkışlarımız gerçekleşmektedir.

 Parsiyel nakliye işlemi gerçekleştirilen müşterilerimizin bizlere ilettiği en boy ve yükseklik ile metreküp hesaplama işlemimizi tamamladıktan sonra ağırlığı da hesaba katarak tırımızda kaplanacağı yere göre en uygun navlun teklifimizi ileterek yükleme işlemimizi gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Romanya kargo gönderimi seçeneğini sizler oluşturan firma Romanya Kargo Aksaray çıkışlarını gerçekleşmektedir. Mersin Nakliye Firmaları arasında yer alan Firmamız Avrasya Nakliye, Mersin Merkezli Firma Olup, İstanbul ,Ankara Ve İzmir’de ki ofisleri ile de siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Daha Detaylı bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. 02128763302

ROMANYA KARGO
Siz değerli müşterilerimizin İstanbul Romanya Kargo veya Türkiye'nin her bölgesinden İstanbul Aksaray da bulunan depolarımızdan çıkış yapmak suretiyle Romanya ya Kargo gönderme işlemini gerçekleştiriyoruz.En uygun tekliflerimizi sizlere sunmak için malzeme detaylarına göre veya bazen Metreküp hesaplama yaparak uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız.Romanya Kargo olarak uzun yıllar daha hizmetlerimize devam etmek arzusundayız. 
 

Moldova Nakliye

Moldova Nakliye Firmaları içerisinde yerini alan ve hali hazırda Moldova karayolu taşımacılığı yapan firmamız, Moldova bölgesinde hizmetlerine devam etmektedir.

Moldova parsiyel nakliye , Moldova ağır nakliye ve Moldova frigo nakliye taşımacılık hizmetleri sunan firmamız Moldova nakliyat için bütün donanımıyla aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Moldova parsiyel taşımacılık için başkent Kişinev olmak üzere diğer Moldova illerine hizmetini sürdürerek Moldova çalışan nakliye firmaları içerisinde adını duyurmaktadır. Balkan ülkelerine çalışan tır firmaları olan Avrasya Nakliye olarak, deneyimli kaptanlarımız ve uzman ekibimiz ile Moldova Karayolu nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.