Romanya Nakliye

Romanya Nakliye

  ROMANYA' ya NAKLİYAT NASIL YAPILIR

             Lojistiğin çok geniş bir ağa sahip olduğu şu yaşadığımız coğrafyamızda ,karayolu nakliye,Denizyolu nakliye ve Havayolu nakliye de kullanılabilmektedir.Firmamız,Romanya nakliye firmaları arasında önemli bir köprü görevi de görmektedir.Avrupa’ya ve Rusya’ya bağlanan ülke konumunun avantajını iyi kullanmaktadır. Tıpkı diğer uluslararası nakliye ve lojistik ülkelerinde olduğu gibi Taşımacılık terimleri olan, Romanya karayolu,Romanya parsiyelTaşımacılık ,Romanya Kargo gibi hizmet anlayışlarından ödün vermeden işlerinde tecrübesiyle hizmet ağını daha geniş kitlelere yaymaktadır.Romanya LOjistik firmaları arasında olan Firmamız Avrasya Nakliye,Yük teslimatının sorunsuz gerçekleşmesine olanak sağlayabilmek adına Romanya için güçlü bağ oluşturmuş ve Romanya nakliyat fiyatları hazırlarken en uygun olanı sunmakta ve Romanya Nakliyeciler listesinde zirveye ulaşma hedefindedir.
                    Romanya karayolu nakliye işlemi firmamızın bölge hakimi olması ve tecrübesiyle müşteriyi yormayacak ve tam bilgi sürekli bilgi işlemi ile en az problemli gerçekleştirilmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana devam eden yolculuğumuz ile Romanya Nakliyeciler ve Romanya Nakliye Firmaları arasında yerimizi almaktayız.

Romanya Nakliyat Nasıl Yapılır

                 Romanya kara taşımacılığı işlemleri ülkemizin istenilen bölgelerinden teslim alınarak Edirne’den Kapıkuleden veya Hamzabeyli sınır kapıdan çıkarılacak şekilde Bulgaristan kara yollarından Romanya ya zamanında teslim şekilde ulaşım sağlanmaktadır Biz Avrasya nakliye olarak deneyimli ve tecrübeli kaptanlarımız ile Romanya Nakliye Fiyatları yapılacak ithalat ve ihracatlar da güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet sunmak içinde büyük önem azr etmektedir.Bünyemizde bulunan araçlarımız CMR sigortası kapsamaktadır. Avrasya Nakliye Olarak , Romanya Frigo Nakliye taşımacılık da yapmaktayızdır. Romanya nakliyat firmalarından biri olan firmamız, değer ve ilkelerine uygulayarak varoluşuna devam etmektedir.

Romanya Parsiyel Nakliye:

                  Romanya Parsiyel taşımacılık yapmak için İstanbul Çatalca depomuz, Ferhatpaşa veya Mersin Akdeniz, İzmir ve Ankara depolarımızdan çıkmaktadır. Müşteri adresinden alımda yapan firmamız, gelen talep üzerine ister adres alım ister depo teslim şeklinde yükü almaktadır. Açılan beyanname ve diğer gümrük bilgileri ile parsiyel taşımacılık hizmeti gerçekleşmektedir.Romanya nakliyat firmaları olarak İzlediğimiz değer ve tutum bizi Romanya Nakliyeciler arasında üst sıralarda tutmaktadır.Romanya Konteyner taşımacılığı hizmetimizi de bu yıl içersinde ekipman organizemiz ile yürürlüğe koyacağız.


Komple, Romanya Parsiyel ve Romanya Kargo Nakliyesini yaptığımız Romanya şehirleri:

Başta Bükreş Nakliye,KöstenceNakliye,Braşov Nakliye,Galati,Tulca,Piteşti,Varat,Alexandria şehirlerine sorunsuz bir şekilde taşıma yapmaktayız.Romanya Kargo olarak da Aksaray şubemizden de çıkış yapılmaktadır.

ROMANYA NAKLİYAT FİYATLARI :
                  Romanya Nakliye fiyatları hesaplamaları yıllık ortalamaya bakıldığında değişkenlik göstermektedir.Sonuç itibari ile firmamız sizlere en ugyun navlun teklifi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek adıan yoğun bir çaba harcamaktadır.Taşımacılık adına mevcut olan ve olması gereken tüm çözümleri değerlendirmekte ve olası sorunları hızlıca çözebilecek personele de sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.