Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Rusya Parsiyel Taşımacılık

  Rusya Parsiyel Taşımacılık konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti veren Avrasya Nakliye, Türkiye’nin Rusya’ya bağlanan ülke konumunun avantajını iyi kullanmaktadır. Avrasya nakliye şirketi her ne koşulda olursa olsun, Rusya Parsiyel Kargo hizmeti için sizlere her türlü kolaylıklar sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız da bizlere Rusya Parsiyel Yükleme ile ilgili bilgi almak ve tanışmak adına ofisimizde bir kahve içmeye bekleniyorsunuz. Türkiye ile Ticari anlaşmalara da bağlı kalınmak sureti ile siz değerli müşterilerimize özel teklifler hazırlanmaktadır. 

  Rusya Parsiyel NakliyatŞirketimiz, tıpkı diğer uluslararası nakliye ve lojistik ülkelerinde olduğu gibi Rusya Parsiyel Lojistik ve yoğun gelen taleplerden olan Rusya Kargo Nakliye işlerinde tecrübesiyle daha kolaylaştırmış, yük teslimatının sorunsuz gerçekleşmesine olanak sağlayan bir ülke olan Rusya için güçlü bağ oluşturmuş ve güçlü acente ağları ile sektördeki yerini iyice sağlamlaştırmıştır.

  Bunu yaparken gelişen  teknolojik filomuzla, deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz gerçekleştiriyoruz. Kanuni ve Yasal Taşıma sözleşmelerinin her maddesine uygun şekilde uyarak müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan verilen adrese zamanında teslim ile gönderim yapmaktayız. Oluşturduğumuz profesyonel ekibimiz sayesinde olası teslimat gecikmelerin de önüne geçecek bir program ile destek sunuyoruz.

  Rusya Parsiyel hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Rusya Parsiyel Nakliye

  Değerli Talepleriniz için lojistik şirketimiz, haftalık olarak öz mal araçları ile başta İstanbul Moskova parsiyel nakliye olmak üzere çıkışlarını gerçekleştirmektedir. İstanbul depolarımızdan çıkışları gerçekleştirilen malzemelerimiz için depo teslim edilememe durumuyla karşılaştığımız zaman iç nakliye araçlar temin edilmektedir. Müşterimizin organize edemediği gibi durumlarda müşteriye tam zamanlı desteği vermekteyiz.

  Oluşturduğumuz ve sürekli bilgi akışı alınabilecek müşteri temsilcilerimiz ile Rusya Parça Taşıma konusunda güncel ve uygun navlun talep alabilirsiniz. Malzemelerinizin adreslerinden alınıp veya depomuza tesliminden itibaren başlayan yakın takip ve organizemiz alıcı malzemesini teslim alıncaya kadar aralıksız ve eksiksiz devam etmektedir. Biz bu yaklaşıma anahtar teslim bir operasyon diyebiliriz.

Rusya Parsiyel Taşımacılık
Rusya Parsiyel Nakliye

2. Rusya Parsiyel Yükleme

 

   Avrasya Nakliye şirketi ile değerlendireceğiniz Rusya Parsiyel Taşımacılık Hizmetimizden Son Derece Memnun Kalacağınızdan Şüpheniz Olmasın. Profesyonel Ekipler Ve Şoförler Dahilinde Nakliye İhtiyacınızı En Güvenilir Ve Sağlam Şekilde Yerine Getirmekteyiz . 

  İstenilen yere ve tam zaman da Ve En Uygun Navlunlara Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılayıp Sizleri Güvenli Bir Biçim de Nakliye Hizmetimizden Faydalanmanızı Sağlıyoruz. 

Amacımız doğrultusunda yürüdüğümüz bu çetin yolda karşımıza çıkabilecek olası sorunlar için de çözüm masası kurarak gereken yapılmaktadır.

Kaliteli Hizmetimizden Yararlanabilmek İçin  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca taleplerinizi mail ile bizlere iletebilirsiniz. Yeni nesil Araçlarımız İle Sizlere Daha İyi Hizmet Sunabilmek İçin Hizmetinizdeyiz.

3. Rusya Hava Kargo Nakliye

  Rusya Hava yolu Kargo Hizmetimizi Titizlik Ve Uzman Personellerimiz Dahilinde Gerçekleştiriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir Gibi Bölgelerden Alınan Yükleri Rusya’nın Çeşitli Şehirlerine Sağlıklı Ve Güvenli Bir biçim de Her zaman İlk Hedefimiz sağlam ve zamanında bir teslimat sürecidir. Bu profesyonel süreci uzman ekibimiz en doğru şekilde yönetir.

  Rusya da  gerekli olan Belgeleri organize eder; hangi belgeler gerekli ise tarafınızı bilgilendirirler. Uzman Personellerimiz Dahilin de Son Derece Titiz Bir Şekilde Gerçekleştiriyoruz .Bu süreçlerin hızlı ve doğru ilerlemesi için ekibimiz tüm gayreti ile doğru zamanda doğru yerde işleri takip eder ve sonuçlandırır. Avrasya Nakliye Olarak En Doğru Ve En Güvenilir Lojistik Şirketi Olmak Ve Sizlerin Yanında Olmak Her zaman İlk Hedefimiz.

4. Rusya Parsiyel Kargo

  Rusya için ağırlıklı olarak Moskova’ya kargo göndermek ile ilgili Aksaray şubemize yoğun talepler almaktadır.

  Avrasya Nakliye Rusya uçak kargo hizmetimiz aktivite edilmiştir. Deneyimli 7/24 müşteri temsilcilerimiz ile Rusya’dan Türkiye’ye kargo ücreti konusunda bilgi alabilirsiniz. Bu detaylar hakkında daha fazla bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

5. Rusya Parsiyel Nakliye Süresi

  Transit süresi T.C gümrük çıkışına istinaden karayolu taşımacılığında 7-8 gün arasında gitmektedir. Rusya hava kargo taşımacılığı ise 1-2 gün içerisinde teslimat edilmektedir.

Rusya Parsiyel Nakliye

  Rusya Transit Süre için  aynı zamanda sınır kapılarındaki yoğunluk ve gümrük işleyiş durumları da önemli bir rol oynamaktadır. Özel bir güzergah talep olmadığı sürece lojistik şirketimiz, varış adresine en uygun güzergahı organize etmek sureti ile aracımızı yönlendirmektedir. Bir yandan, ticari faaliyetlerin artıp artmayacağı konusunda bazı endişeler var.

  Bununla birlikte, artan ulaşım bağlantıları, bu ülkeler arasındaki ticaretin artmasına yardımcı oldu ve onları genel olarak ekonomik olarak daha rekabetçi hale getirdi. Artan ticari faaliyet, her iki ülkenin ekonomisi için de iyi olabilir, çünkü Türkiye gibi yabancı şirketlerin artan rekabeti nedeniyle yurtiçinde satın alma gücünün azalması nedeniyle aksi takdirde işsiz kalacak insanlar için daha fazla iş yaratır. Artan ticari faaliyet, genel olarak ulusal serveti arttırır ve her iki ülkeyi de artan ticari faaliyet meydana gelmeden önce ekonomik düzeyde daha müreffeh kılar.

  Operasyon süreçlerinde garantili hizmetler sunan Avrasya Nakliye, öncelikle müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Profesyonel ekip ve güler yüzlü personellerimizle sizlere benzersiz hizmetler sunuyoruz.

  Rusya Parsiyel Nakliye için ve Siz değerli müşterilerimiz lojistik şirketimizin kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Rusyanın başkenti Moskova'dır.

Rusya Parsiyel nakliyat süresi T.C gümrük çıkışına istinaden karayolu taşımacılığında 7-8 gün arasında gitmektedir. Rusya havayolu taşımacılığı ise 1-2 gün içerisinde teslimat edilmektedir.

Rusya Parsiyel Yükleme ; İstanbul Depolarımızdan Yapılmaktadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM