Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Sırbistan Nakliye Firmaları

  Sırbistan Nakliye Firmaları listesinde en sıralarda olup bu hizmeti sizlere çok uzun yıllardan bu yana sunmaktayız. Sırbistan Nakliyecileri ile koordineli bir şekilde yürütüyoruz. Sırbistan Dış Ticaret kanununa göre, tüm ihracatçı firmalar Dış Ticaret veya yerel işlemleri herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan yapabilmektedirler. Sırbistan Gümrük Müdürlüğü yasa dışı İthalat ve Lisansı olmayan ürünleri ülkeye alınmaması ile ilgili çok sıkı önlemler almıştır. Birçok Balkan Ülkesinde olduğu gibi bu ülkeden de epeyce bir lojistik üssü hakimiyeti sağlamış durumdayız. Sırbistan Nakliyat hizmetlerin dışında Sırbistan Karayolu Taşımacılığı olarak da çok uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

  Türkiye’den yurt dışına nakliye hizmetinde göstermiş olduğumuz hizmet ile müşteri portföyümüzü genişletmeye ve sizinle daha büyük bir aile olmaya da devam ediyoruz. Ülkemiz Orta Avrupa’da oluşturduğu konum itibariyle Balkanlar için de yoğun ihracat ilişkileri olduğu ülke olmaktadır. Avrupa üyesi olan Sırbistan ekonomik anlamda Dünyanın en iyi ülkeleri arasında yer almaktadır. Bu yazımızda Sırbistan Nakliyat Firmaları ve Sırbistan’a yaptığımız Hizmetler hakkında bilgilendirme yer almaktadır. Sırbistan Taşımacılık olarak yürüttüğümüz tüm hizmetleri Sigorta kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

  İstanbul Sırbistan arası nakliye hakkında daha fazla Detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Sırbistan Çalışan Nakliye Firmaları

  Türkiye’den Balkanlar hizmetinde göstermiş olduğumuz  başarı ile Sırbistan lojistik Firmaları içerisinde yerimizi sağlamlaştırmaya devam ediyoruz. Sırbistan, Orta Avrupa’da oluşturduğu konum itibariyle Türkiye Cumhuriyetinin yoğun ihracat ilişkileri olduğu ülke olmaktadır. Avrupa üyesi olan Sırbistan Cumhuriyeti ekonomik anlamda hala gelişmekte olduğundan alt sıralarda yer almaktadır. Tüm deneyimlerimiz ve düzenli araç programımız ile sevkiyatlarımıza durmaksızın devam etmekteyiz. 

  Türkiye – Sırbistan karayolu Nakliye hizmetleri, Kapıkule, Hamzabeyli veya İpsala Sınır Kapısı ile gerçekleştirmekteyiz. Sınırlı sayıda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından dağıtılan dozvola ( Yükün yüklendiği ülke ile varış ülkesi arasındaki geçiş belgesi) ile Gümrük kapılarındaki yoğunluğu yakinen takip ederek siz değerli müşterilerimize en az sorun ile yaklaşmaktayız. 

  Siz değerli müşterilerimizde Sırbistan Nakliye taleplerinizi iletmek sureti ile Avrasya Nakliye avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Sırbistan Nakliye
Sırbistan Çalışan Nakliye Firmaları

2. Sırbistan Nakliyecileri

  Sırbistan Çalışan Lojistik Firmaları arasında mükemmel bir ivme kazanan Avrasya Nakliye şirketimiz, Sırbistan yasaları ve gümrük mevzuatını da yakinen takip etmektedir.

  Sırbistan da gümrük vergileri ithal edilen ürünün gümrük değeri esas alınarak hesaplama yapılır. 

  Sırbistan Gümrük Politikası şu esaslara dayanmaktadır; Elektrikli Ev Aletleri , Mobilya Sanayi, Tarım, Deri Sanayi, Tekstil Sanayi sektörünü korumaya yöneliktir. 

  Hizmetlerimizden Son Derece Memnun Kalacağınızdan Şüpheniz Olmasın. Profesyonel Ekipler Ve Şoförler Dahilinde Nakliye İhtiyacınızı En Güvenilir Ve Sağlam Şekilde Yerine Getirmekteyiz.

  İstenilen Zaman da Ve En Uygun Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılayıp Sizleri Güvenli Bir Biçim de Nakliye Hizmetimizden Faydalanmanızı Sağlıyoruz.  Daha detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Sırbistan Lojistik Firması

  Ülkede Fikri, Sınai ve Mülkiyet hakları çok önemlidir. Sırbistan yönetimi bu hakların korunması ile ilgili özel yasa çıkarmıştır.

  Bu yasalardan kısaca bahsedecek olur isek; Patent Yasası, Coğrafi işaretler yasası, Endüstriyel Tasarım Yasal koruma yasası, Ticari Marka Yasası, Telif ve İlgili haklar yasası uygulanmaktadır.

  Sırbistan Çalışan Lojistik Firmaları Avrasya Nakliye şirketimiz için de çok değerlidir. Avrasya Nakliye olarak işinde en iyisi olan çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz.

  Profesyonel ve güvenli ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

Sırbistan Çalışan Nakliye Firmaları

  Sırbistan Nakliyat Çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Sırbistan Gümrük Politikası şu esaslara dayanmaktadır; Elektrikli Ev Aletleri , Mobilya Sanayi, Tarım, Deri Sanayi, Tekstil Sanayi sektörünü korumaya yöneliktir. 

  Sırbistan Karayolu Nakliye hizmetleri; Kapıkule, Hamzabeyli veya İpsala Sınır Kapısı ile gerçekleştirmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM