Sırbistan Nakliye

Sırbistan Nakliye

 Sırbistan Nakliye - Sırbistan Parsiyel Nakliye - Sırbistan Kargo

SIRBİSTAN NAKLİYE

           Sırbistan’a çalışan nakliye firmaları arasın olan Avrasya Nakliye, kurulduğu günden bugüne Sırbistan bölgesine komple, parsiyel ve frigo araç göndermektedir. Sırbistan’da oluşturduğu kuvvetli ticari ağlar ile gerek Sırbistan ihracat nakliye gerekse de Sırbistan ithalat nakliye açısından müşterilerine tam zamanlı hizmet vermektedir.

      Firmamız; Sırbistan nakliye konusunda oluşturduğu profesyonel, çalışkan ve özverili ekip arkadaşları ile taşımacılıklarına devam etmektedir. Kaydedilen bu ivmeyle beraber Sırbistan nakliye firmaları arasında yerini almış ve hali hazırda faaliyetini devam ettirmektedir.

SIRBİSTAN PARSİYEL NAKLİYE

         Firmamız bünyesinde bulundurduğu İstanbul Avrupa yakası, Anadolu yakası, İzmir, Ankara ve Mersinde bulundurduğu depolar ile haftalık düzenli olarak Sırbistan illerine Parsiyel çıkışlarını gerçekleştirmektedir. Sırbistan nakliyat işlemi gerçekleştirilirken Sırbistan nakliye fiyatları hakkında güncel piyasaya hakim operasyon ekibimiz ile müşterilerimize en uygun navlun ve zamanında teslimat ilkesini sunarak başta başkent Belgrad (Belgrade), Novi Pazar (Yeni Pazar) ve diğer Sırbistan illerine taşımacılıklarına hız kesmeden devam etmektedir.

SIRBİSTAN KARGO
 
              Sırbistan frigo nakliye alanında ve Sırbistan ağır nakliye taşımacılığının Yanı sıra Sırbistan kargo taşımacılığı ile de Sırbistan bölgesinde aktif rol oynamaya devam ediyoruz.Gelen yoğun talepler üzerine özellikle Novi Pazar Kargo, Belgrad kargo ve diğer Sırbistan illerine oluşturduğumuz Kargo bölümü departmanı ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.