Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Sırbistan Parsiyel Nakliye

  Sırbistan Parsiyel Nakliye, Türkiye den ve başta İstanbul bölgesinden Parsiyel konusunda en iyi hizmeti veren Avrasya, Ülkemizin sınırları başta olmak üzere önemli  konumunun avantajını iyi kullanmaktadır. Adından da anlaşıldığı gibi irili ufaklı veya aracın tamamını doldurmayan yükler için değerlendirilen bir önemli taşıma türüdür. Zaman Zaman Çetin şartlar altında da olsa hizmetlerimizde aksatma yaşatmamak adına gereken önlemleri alıyoruz. Doğru bir nakliye hizmetinin alınması hem müşterilere hem de tedarikçi firmaya maddi ve manvi kayıplar da yaşatabilir. Bu alandaki tecrübe ve bilgi birikimleri çok öenmlidir. Sırbistan Parsiyel Taşımacılık alanındaki yoğun faaliyetlerimiz ve Her geçen gün daha da büyüyen lojistik ağları ile beraber bizlerde kendimizi yenileyerek büyümekteyiz. Yaptığımız işin önemini bilerek hareket ederken hızlı ve akıcı çözümler ile de olası aksamaların önüne geçmekteyiz.

  Tıpkı diğer lojistik hizmeti verilen ülkelerde olduğu gibi Sırbistan Parsiyel Nakliyat veya başka bir kategori olan Sırbistan Kargo için değerli tüm taleplerinizde değerli çalışanlarımız tecrübesiyle daha kolaylaştırmış, yük teslimatının sorunsuz gerçekleşmesine olanak sağlayan bir operasyon süreci geçirmenize zemin hazırlamaktadırlar. Avrasya Nakliye olarak bölgede geniş bir acente ağına sahip durumdayız. Grupaj adı da verilen Sırbistan parsiyel Yük işini belirli programlar çerçevesinde organize ediyoruz.

  Sırbistan Parsiyel Lojistik veya diğer bir taşıma şeklimiz olan Sırbistan Parça Taşıma için güçlü bağ oluşturmuş ve acente ağı oluşturmuş olan şirketimiz kalıcı ve daimi müşteri portföyü hedefinde ilerlemektedir. Bunu yaparken ise gelişen  teknolojik filomuzla, deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz bir lojistik sevkiyat için olanakları ve şartları zorluyoruz. Sırbistan Parsiyel Taşımacılık, Nakliye sözleşmelerinin her maddesine uygun şekilde uyarak müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan verilen adrese zamanında teslim ile gönderim yapmaktayız.

  Sırbistan Parsiyel Hakkında daha Detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Oluşturduğumuz geniş acente ağı sayesinde sorunsuz bir teslimat süreci yaşanmaktadır.

1. Sırbistan Parsiyel Taşımacılık

  İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında ki depolarımızdan haftalık düzenli olarak parsiyel taşıma gerçekleşmektedir. Türkiye-Sırbistan arası Parsiyel nakliye gerçekleşirken araçlarımıza uygun ölçüde ki malzemelerin ebatları iletildikten sonra metreküp hesaplama da yapılarak tırımızda kaplayacağı yerden sonra tekliflerimiz iletilmektedir.

  Depomuza teslim yahut müşteri adresinden alım seçeneklerimiz mevcuttur. Direkt müşteri adresinden alım yapılmaktadır. Talepler doğrultusunda Şehirlerarası da hizmet veren şirketimiz, müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek istemektedir. Uzun Yıllardan bu yana bulunduğumuz bu sektörde hizmet vermekteyiz. Parsiyel Nakliyat hizmeti için depo müdürlerimizin uyguladığı ve yakinen takip ettiği bir program ile yüklemeler devam etmektedir.

  Konular Hakkında daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Sırbistan Parsiyel Nakliye

2. Sırbistan Parsiyel Yükleme

 

  Avrasya Nakliye şirketimiz olarak, müşterilerimizin ekstra bir güzergah talebi olmadığı sürece en uygun ve en hızlı varış yapabileceğimiz güzergahları tercih etmekteyiz.

  Sırbistan Parça Yük için genel anlamda Balkanlara açılan kapı olan Edirne Kapıkule sınır kapısı veya İpsala Sınır kapısı kullanılmaktadır. Bulgaristan Üzerinden direkt olarak Sırbistan giriş yapılabilmektedir. Sırbistan Başkent Belgrad Parsiyel Nakliye işlemleri Belgrad merkez depolarımızdan adreslere dağıtım ile yapılmaktadır. Sırbistan şehirleri için araç girilebilecek her noktaya sevkiyat imkanı sunulmaktadır.

3. Sırbistan Parsiyel

  Sırbistan parsiyel  T.C Gümrük çıkışına istinaden 7-8 gün arasında değişiklik gösterirken, parsiyel çıkışlarımız ise haftalık olarak belirlenmektedir. Oluşturduğumuz en uygun rota sayesinde yükleriniz aksamadan veya herhangi bir noktaya takılmadan varış noktası hedefi ile yol almaktadır. Nakliye süresinin kısalması tamamen sınır kapılarındaki güncel durum ile direk bağlantılıdır.

  Sırbistan Parsiyel Lojistik hakkında daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

4. Sırbistan Türkiye Parsiyel

  Avrasya Nakliye, Sırbistan Parsiyel nakliye yaparak unvanını uluslararası alanda sergilemektedir. Gerçekleştirmiş olduğumuz birçok başarılı taşıma projelerimiz mevcuttur. Bu doğrultuda da doludizgin devam etmekteyiz.

  Avrasya Nakliye olarak işinde en iyisi olan çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz. Profesyonel ve güvenli ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

  Siz değerli müşterilerimizde lojistik şirketimizin kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için ve Sırbistan Parsiyel Taşımacılık hakkında daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Sırbistan Parsiyel Nakliye

Soru & Cevap

T.C Gümrük çıkışına istinaden 7-8 gün arasında değişiklik gösterirken, parsiyel çıkışlarımız ise haftalık olarak belirlenmektedir.

Sırbistan Para Birimi ; Sırp Dinarı dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM