Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Suriye Nakliye

  Suriye Nakliye, Avrasya Firmamız alanında ve konusunda öncü olan ender Suriye Lojistik firmaları arasındaki yerini almıştır. İstanbul, Mersin, Gaziantep ve Hatay bölgelerindeki yoğun çalışmalarımız sayesinde Suriye Taşımacılık taleplerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Amacımız uzun yıllar daha kalıcı ilişkiler ve işbirliği içerisinde bulunmaktır. Ülkedeki mevcut durumlardan kaynaklı Suriye Şehirleri arasında belirli noktalara teslimat yapılabilmektedir. Suriye’ye Çalışan Nakliye Firmaları ve Taşımacılık ta önemli bir rol üstlenen Suriye nakliye firmaları içerisinde kargo ve komple lojistik taşımacılık ve ağır nakliyat hizmeti veren firmamız uzman ekibi ile çalışmaktadır. Gaziantep Suriye Nakliye ile beraber en yoğun çalışmalarımızın devam ettiği Hatay Suriye Nakliye yönündeki talepler gün geçtikçe de artış göstermektedir. Bölgesel başarının ana kaynağı o işin gerekli AR-GE araştırmalarının yapılmasından geçmektedir. Taşıma firması olarak çalıştığımız tüm bölgeler ile ilgili tanıma, araştırma, blog kontrol gibi tüm bilgileri toplamak sureti ile çalışmalarımızın ve teslimatların daha hızlı olmasını sağlıyoruz

  Suriye Nakliye Fiyatları bakımından, Suriye Nakliye Firması olarak en uygun tekliflerimizi sizlere iletmekteyiz. bilindiği üzere Suriye’deki iç savaş nedeniyle Türkiye’den Suriye’ye yapılan nakliye hizmetleri güvenlik nedeniyle ancak tampon bölge olan Cilvegözü Sınır kapısı ve Öncüpınar sınır kapısı arası taşıma yapmakta. Daha sonra müşteri kendi imkanları ile Suriye plakalı tırlar ile Suriye’nin iç bölgelerine gemi ve deniz yolu yükleri götürmektedir. Suriye Nakliyat, Suriye Taşımacılık, Malınıza zarar vermeden en güvenli bir şekilde taşımacılık hizmeti veren Avrasya Nakliye sayesinde istediğiniz miktarda yükü başka bir ülkeye çok kısa bir süre içinde ulaştırabilirsiniz. Suriye Nakliye Firmaları ağırlıklı olarak Hatay ve çevresinde konuşlanmış durumdadır. Suriye Lojistik, Alt yapısı sağlam ve donanımlı araçlarla nakliye hizmeti vermektedir.

  Suriye Taşımacılık Hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Suriye Çalışan Nakliye Firmaları

  Şirketimiz, oluşturduğu değerler çerçevesinde Uluslararası karayolu yasalarına uygun yol haritası ile hizmetine devam etmektedir. Globalleşen dünyayı takip ederek firmamızda oluşturduğumuz deneyimli ekip arkadaşlarımız ile Kurumsal lojistik firmaları içerisinde yer almaktayız. Suriye Çalışan Nakliye Firmaları olarak Müşteri memnuniyeti ile oluşturduğumuz vizyon ilkesini yerine getirmeye çabalıyoruz.

Suriye Nakliye

Ülkeler arasında ki ticari ilişkiler haliz hazırda devam etmektedir. Türkiye nakliye firmaları arasında olan şirketimiz ülkemizden Mersin, Ankara, Hatay, Gaziantep ve İstanbul Şam Nakliye ve diğer bölgelerine karayolu taşımacılıklarını gerçekleştirmektedir. Sigortalı araçlarımız ile güven ve zamanında teslimat ile yolumuza devam etmekteyiz.

2. Suriye Yük İlanları

  Suriye nakliye nasıl yapılır ?  Suriye sınır kapıları olan, Tampon bölgelere Cilvegözü Sınır kapısı veya Öncüpınar Sınır Kapısı’na kadar giriş yapmaktadır. Araçlarımız Türk plakalı tırlar olduğundan dolayı Nakliye faaliyetini sürdüremiyor ancak Oradaki acentemiz ile anlaştığımız Suriye plaka araç ile aktarma işlemi yapılarak malzeme teslim edilmektedir.

İstanbul Cilvegözü nakliye konusunda gelen yoğun talepler için İstanbul ofisimizi ziyaret edebilir bilgi alabilirsiniz.  Suriye Nakliyecileri arasında ki yerimizi koruyor ve bu yolda hizmetlerimize devam ediyoruz.

3. Suriye Parsiyel

  Araç kategorilerimiz içerisinde yer alan minivan araçlarımız ile Suriye Parsiyel Nakliye hizmetini sağlamaktayız. Minivan taşımacılık son zamanlarda talep olarak artmış durumdadır. Uzman ekibimizin sizlerin ulaştırdığı bilgiler doğrultusunda metreküp hesaplama yöntemi ile Suriye lojistik hizmetini sunmaktayız.

  Suriye- Türkiye kara nakliyesi gerçekleşirken sadece nakliyat olarak değil Suriye Kargo Taşımacılığı ve Gümrük Hizmetleri konusunda da bizlerden bilgi ve destek alabilirsiniz. Suriye Kargo Firmaları hakkında daha fazla bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

4. Suriye Denizyolu Nakliye

  Ülkemizin dünyanın en aktif ve yoğun kullanılan limanlarına sahiptir. Mersin ve İskenderun limanlarından çıkışı gerçekleşmektedir. 

  Tartus, Baniyas, Jablah ve Latakia limanlarına bulunduran Suriye karayolu nakliye gibi denizyolu olarak ta kullanılmaktadır. Gemi rezervasyon bilgileri müşterilerimize iletildikten sonra konşimento çıktısı alındıktan sonra varış noktasına kadar iletişim halinde olmaktayız.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Suriye Nakliye

Soru & Cevap

Tartus Limanı, Jablah Limanı, Baniyas Limanı ve Latakia Limanıdır.

Cilvegözü sınır kapısı, Mürşitpınar sınır kapısı, Ceylanpınar sınır kapısı, Öncüpınar sınır kapısı, Karkamış sınır kapısı, Çobanbey sınır kapısı, Nusaybin sınır kapısı, Şenyurt sınır kapısı ve Cizre sınır kapısı'dır.

Suriye Para Birimi Suriye Lirası dır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM