Tacikistan Nakliye

Tacikistan Nakliye

                                                     

 TACİKİSTAN PARSİYEL NAKLİYE NASIL YAPILIR

                     Avrasya Nakliyat olarak Asya Ülkelerinden biri olan Tacikistan'a nakliye,nakliyat ve parsiyel taşımacılık alanında Ülkemizin yoğun ticari ilişkileri olan ve lojistik hizmeti sunulan ülkelerin arasındadır. Tacikistan'ın başkenti Duşanbedir.(Dushanbe)Duşanbe'ye nakliyat ve lojistik hizmeti veren firmamız Tacikistan da il farketmeksizin Tacikistan karayolu taşımacılığı yapmaktadır.Tacikistan'a Nakliyat Ülkemizden Kimi zaman Gürcistan ve Rusya Üzerinden,Kimi zamanda İran-Türkmenistan,Özbekistan Güzergahından sevkedilmektedir.Parsiyel Taşımacılık alanında hızla büyüme kaydeden Avrasya nakliyat firmamız ,Her hafta araç çıkışı planlaması ile de Kendini güncellemektedir.

 Türkiye Tacikistan arası nakliye yaptığımız Sehirlerimiz;

     Başta İstanbul olmak üzere, Adana,Afyon,Bursa,Bartın,Çorlu,Çankırı,Denizli,Çorum,Çanakkale,Bilecik,Denizli,Eskişehir,Antalya,Mersin,

İstanbul,İzmir,Ankra,Konya,Kayseri,Gebze,Niğde,Zonguldak,Yalova, gibi şehirlerimizden Tacikistan' karayolu Nakliye olarak, Parsiyel Nakliye,Kargo Gönderme lojistik hizmetlerini sunmaktayız.

  Tacikistan İthalat Taşımacılığı Nasıl Yapılır:

                      Tacikistan ihracat yanı sıra Tacikistan ithalat alanında da sürdürülebilirliğini devam ettiren ve Tacikistan uluslararası nakliye firmaları arasında yerini alan firmamız uzman iş arkadaşları ve bölgeye hakim ,ve bölgeyi iyi tanıyan ekip arkadaşlarımız ile Tacikistan'a nakliye veya Tacikistan parsiyel gibi yada Tacikistan kargo taşımacılığı hizmetide yapmaktadır. Tacikistan nakliye fiyatları konusunda güncel fiyatları bilen firmamız müşteriye en uygun navlun fiyatı vermektedir.Türkiyedeki bazı şubeliklerimiz ile ; Mersin nakliyeciler sitesi, Kayseri nakliyeciler sitesi, Ankara nakliyeciler sitesi, İstanbul nakliyeciler sitesi, İzmir nakliyeciler sitesi ve diğer illerde ki şubelerimiz ya da depolarımızdan çıkışlarımız mevcuttur.Avrasya Nakliye olarak ,Türkiye Tacikistan Frigo nakliye yapmaktayız

 Tacikistan Karayolu Nakliyesi Nasıl Yapılır

               Türkiye'nin müşteri isteğine göre belirlenen her noktasından çıkış yapan araçlarımız, Sarp Sınır kapısından çıkışı gerçekleşir, Gürcistan, Rusya, Kazakistan,Kırgızistan ülkelerinden sonra Tacikistan gümrüğüne giriş yapılmaktadır. Transit süre veya diğer adı ile Termin Süresi kapı yoğunluğu ve hava muhalifetleri olmaksızın 15 gün olarak hesaplanmaktadır.

Tacikistan Bölgesine Komple ve Parsiyel Nakliyesi Yaptığımız Bölgeler:

Firmamız ; (Dushanbe)DUŞANBE,Hucend,Kulob,Konibodom,Kairakum şehirlerine Komple veya parsiyel taşımacılık yapmaktadır

TACİKİSTAN NAKLİYAT FİYATLARI
             
Türkiyeden Tacikistan Karayolu Nakliye fiyat hesaplaması Türkiyedeki Boş Araç yoğunluğu ve yol masraf durumuna göre değişkenlik göstermektedir.Tabi buna ek olarak Aracın Gideceği güzergahta önemli rol oynamaktadır.

İSTANBUL TACİKİSTAN DUSHANBE(DUŞANBE) NAKLİYE FİYATI : 6800 USD
İZMİR - TACİKİSTAN DUŞANBE(DUSHANBE) NAKLİYAT FİYATI : 6850 USD
ANKARA - TACİKİSTAN DUŞANBE(DUSHANBE) NAKLİYAT FİYATI :6600 USD
İSTANBUL TACİKİSTAN DUŞANBE(DUSHANBE) NAKLİYAT FİYATI : 6800 USD