KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Avrasya nakliye firmamız; Uluslararası nakliye,nakliyat lojistik hizmeti veren öz mal araçları ile başta Türki Cumhuriyetleri,Avrupa ülkeleri,Balkan ülkeleri,Avrasya ülkelerine uluslararası karayolu taşımacılığı,deniz yolu taşımacılığı,parsiyel taşımacılık yapmaktayız.

Uluslararası nakliye firmalarından olan firmamız, gerek öz mal araçları gerek geniş acenteleri ile komple taşımacılık parsiyel taşımacılık alanında ihracat ve ithalat taşımacılık yaparak başta Mersin nakliye firmalarından biri olmuştur.

Kuruluşundan bugüne gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız deneyimli ve uzman iş arkadaşları ile devam ettiği bu yolculukta Türkiye nakliye firmaları arasında kendine yer edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ilkesi olarak benimseyen Avrasya Nakliye geniş lojistik ağları ile hizmet vermektedir.

Karayolu taşımacılığı, Denizyolu taşımacılığı, hava yolu taşımacılığı veren nakliye firmamız parsiyel (parça yük) anlamında da müşterilerine en iyi ve en uygun hizmeti vermeye devam etmektedir. Almanya parsiyel taşımacılık, Hollanda parsiyel taşımacılık, Hollanda parsiyel taşımacılık, İngiltere parsiyel taşımacılık olmak üzere Avrupa parsiyel, Ortadoğu pariyel, Balkanlar parsiyel, Kıbrıs parsiyel olmak üzere öz mal araçlarını ve geniş acentelerini sunarak müşterilerine en uygun navlun ve zamanında teslim ilkesini sunmayı benimsemiştir.

Firmamız 2000 yılında başladığı yolculuğunda, o zamandan günümüze ve günümüzde ilerisine gelişecek olan teknoloji bağlamlarını takip ederek ve sezerek oluşturduğu Misyon, vizyon ve değerlerini benimseyerek bu ilkelerinden çıkmayıp bir önce ki güne göre daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır. İstanbul lojistik firmaları, Ankara lojistik firmaları, Konya lojistik firmaları, Mersin lojistik firmaları, İzmir lojistik firmaları, Kıbrıs lojistik firmaları başta olmak üzere şubeleri ve depoları sayesinde ki bölgelerden düzenli öz mal araçlarını çıkararak Uluslararası nakliye lojistik görevini yerine getirmektedir.