HAKKIMIZDA

Taşımacılık sektörü denilince akla ilke gelen firma olan ve 1998 yılından bu yana lojistik hizmeti sunan firmamız Avrasya nakliyat, tabiri yerinde ise lojistik anlamında feleğin çemberinden geçmiştir diyebiliriz. Hizmet verdiğimiz sektörde uzun yıllardır çok kalıcı müşteriler edindik ve Müşteri portföyümüzü genişletmeye de devam ediyoruz. Yıllardır edindiğimiz birçok tecrübe ile ve tabi ki son gelişen teknoloji ve yasaları da takiben her gün kendimizi yenileyerek devam ediyoruz hizmetlerimize.

İlk Başladığımız yıllarda piyasada bu kadar hareketlilik yoktu. Çok az firmanın öz mal aracı vardı. Ama Ülkemizin de son yıllarda ticari atılımları ve üretici bir ülke konumuna da gelmemizle beraber lojistik anlamda çok atılımlar yapıldı. Uluslararası Ticaret hacminin genişlemesinde önemli bir rol oynayan taşımacılık hizmetlerimiz, girdiğimiz yükün altında ezilmeden aldığımız sorumluluğun farkında bir hizmet anlayışı ile devam ediyoruz ve edeceğiz.

Uluslararası nakliye firmaları denilince akla ilk gelen firmalardan dan olan Avrasya Nakliye, komple Taşımacılık ,parsiyel taşımacılık, Frigo taşımacılık, Yurtiçi Nakliye, Yurtiçi Konteyner Taşımacılık gibi hizmetler sunmaktadır. Asya Bölgesinde Ağırlıklı olarak yaptığımız nakliye hizmetlerinden kısaca bahsedecek olur isek, İran Parsiyel Nakliye, Irak Parsiyel Nakliye, Türkmenistan Parsiyel Nakliye, Özbekistan Parsiyel Nakliye, Kazakistan Parsiyel Nakliye, Tacikistan parsiyel Nakliye, Azerbaycan Parsiyel Nakliye hizmetlerini ifa etmekteyiz.

Avrasya Nakliye olarak son teknoloji model araçlarımız Euro7/Yeşil Motor, Deneyimli yolları iyi bilen Şoförlerimiz ve İşinde uzman Operasyon da görevli arkadaşlarımız ile sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirebilirsiniz. Balkanlar bölgesinde sunduğumuz lojistik hizmetler, Bulgaristan Parsiyel Nakliye, Yunanistan Parsiyel Nakliye, Romanya Parsiyel Nakliye, Sırbistan Parsiyel Nakliye, Kosova Parsiyel Nakliye, Bosna Hersek Parsiyel Nakliye, Macaristan Parsiyel Nakliye, Arnavutluk Parsiyel Nakliye olarak destek ve hizmet alabilirsiniz.

Türkiye’den İhracat çıkışlarımızın yoğun olduğu İstanbul Bölgesinde İstanbul Nakliyeciler sitesi içerisindeki Şubelerimiz ile de Kargo Gönderme ve Parsiyel taşımacılık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Avrupa Bölgesindeki parsiyel hizmetlerimiz ise; Almanya Parsiyel Nakliye, Polonya Parsiyel Nakliye, İtalya Parsiyel Nakliye, Fransa Parsiyel Nakliye, Belçika Parsiyel Nakliye, Hollanda Parsiyel Nakliye ve İngiltere Parsiyel Nakliye işlemlerinizi ofislerimiz ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Ortadoğu’nun içinde bulunduğu durumlara göre lojistik hizmetleri bazı durumlarda aksama yaşansa da nakliye yapılabilmektedir.Lübnan Nakliyat, Ürdün Nakliyat, Mısır Nakliyat, Libya Nakliyat hizmetleri de Roro Taşımacılık ve Gemiyolu taşımacılık ile gerçekleşmektedir.Deneyimli personellerimiz 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için görevinin başındadır.Değerli Taleplerinizi WhatsApp Üzerinden Veya web sitemizdeki mail adresimizden bizlere iletebilirsiniz.