Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Türkmenistan Nakliye Firmaları

  Türkmenistan Nakliye Firmaları, Türkiye’den Türkmenistan’a Nakliye yapan firmalar arasında en güvenilir firmalardan olan Avrasya Nakliye, Bağımsız Diğer Türki Cumhuriyetleri devletlerine hizmet verdiği gibi Türkmenistan Çalışan Nakliye Firmaları hizmetini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Türkiye ile  Türkmenistan arasındaki Ticari Hacim değeri de yapılan iş bağlantıları ile daha da güçlü bir hale gelmiştir. Bu Hizmetleri ile ilgili siz değerli müşterilerimize gerekli olan ve işine yarayabilecek tüm ekipmanlara ve bilgilere sahibiz. Bu nedenle sizlerden gelecek olan değerli Türkmenistan Nakliyat ile ilgili siparişlerinizi bekleriz. Her geçen gün sevkiyat sayılarımız artmakta ve geniş bir müşteri portföyüne de ulaşmaktayız. Taşımalarımız sigorta kapsamında olup, hızlı bir teslimat ana hedefimizdir.

  Bu Bağlantılar ile Türkmenistan Nakliye Karayolu hizmetleri daha sık ve yoğun bir şekilde devam etmektedir. Firmamız Türkmenistan Gemi yolu nakliye konusunda da Hazar denizi üzerinden RORO ile sevkiyat işlemlerini yapmaktadır. Türkmenistan Türkiye arası Ticari bağlar ne kadar kuvvetli olursa olsun Lojistik Hizmetler zorlu süreçlerden geçilerek yapılmaktadır.

  Türkmenistan Ülkesine Çalışan Lojistik Firmaları hakkında detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Türkmenistan Nakliyat Firmaları

  Türkmenistan Lojistik Firmaları için Türkiye Cumhuriyetlerinde önemli bir konumda ve Ticari kazanç konumunda olan Türkmenistan için Türkiye’nin Ticaretinin uzun yıllardır iyi olduğu ve olacağı ülkelerin başında geldiğini belirtebiliriz. Türkmenistan İstanbul Firmaları arasında stratejik ve iyi bir konumda olan Avrasya Nakliye şirketimiz, Türkmenistan çalışan Nakliyeciler arasında 1998 yılından bu yana detaylı araştırma ve çalışmalar yapmaktadır.

  Tüm hizmetlerimizin hemen hepsi CMR Sigorta kapsamında güvenli taşımalardır. Tarıma ve Petrole dayalı bir ekonomisi bulunan ülkenin Dünya pamuk Lifi ihtiyacının büyük ölçüde karşılandığı ülke de diyebiliriz.

  Türkmenistan Nakliyat Firmaları hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Türkmen Lojistik
Türkmenistan Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları

2. Türkmenistan Türkiye Nakliye Firmaları

  rkmenistan Ülkesine Çalışan Nakliyat FirmalarıTürkmenistan Ülkesinde ekonomi 1998 ile 2008 yılları arasında %15 oranın da bir büyüme yaşamıştır. Fakat daha sonra Küresel kriz etkisi ile 2009 yılında bu oran %6 ya kadar gerilemiştir.

  Türkiye’nin Türkmenistan İthalatı konusunda üzerine aldığı pay oranı %20 dolaylarındadır. Türkiye – Türkmenistan ihraç ürünleri, Elektrikli Cihazlar ve mobilyalar öne çıkmaktadır. Türkmenistan’dan İthal ettiğimiz başlıca öne çıkan ürünler ise ; Büyük oranda pamuk, Gübre ve Plastikten oluşmaktadır. 

  Sizlere sunacağımız Türkmenistan Lojistik Hizmetimizden Son Derece Memnun Kalacağınızdan Şüpheniz Olmasın. Profesyonel Ekipler Ve Şoförler Dahilinde Tüm  İhtiyacınızı En Güvenilir Ve Sağlam Şekilde Yerine Getirmekteyiz. İstenilen Zamanda Ve En Uygun Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılayıp Sizleri Güvenli Bir Biçim de Faydalanmanızı Sağlıyoruz.

  Türkmenistan Taşımacılık Firmaları  hakkında detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Türkmenistan Çalışan Nakliye Firmaları

  Avrasya Nakliye şirketimiz kök saldığı bu sektörde güvenli ve Sigortalı hizmetin öncüsü konumundadır. Yükünüz Yükümüzdür diye çıktığımız bu yolculukta önümüze çıkan her engel detaylandırılarak aşılmıştır ki eksik bilgimiz olmasın. Türkmenistan taşıma yapan firmalar en hızlı ve güvenli rotayı tercih etmek zorundadır. Türkmenistan havayolu – Türkmenistan denizyolu alternatifleri sürekli kullanılmaktadır. 

  Uygun Teklif politikamızdan şaşmadan sizler ile uzun yıllar çalışmamızın sürmesine odaklı bir navlun teklifi izlenmektedir. Her türlü Taşımaya uygun araçlarımız sayesinde siz yükünüzü araca değil araç sizin yükünüze göre ayarlanmaktadır. Yüklerinizin Yüklenmesinden Teslim edilmesine kadar olan süreç tamamen bizim kontrolümüzün altındadır. Mükemmel bir organize ile ürünleriniz ilgili adrese teslim edilmektedir.

 

4. Türkiye Türkmenistan Lojistik

  Türkmenistan başkenti olan Aşkabat, İthalat yüklerin ve İhracat Yüklerin en fazla alındığı şehirdir. Türkiye’den Türkmenistan’a iş yapan firmaların yoğunluk oluşturdu bu büyük şehirde birçok proje inşaatlar yapılmaktadır. Bu İnşaatların gereksinimleri olabilecek tüm ürünler genel olarak Türkiye’den talep edilmektedir. 

  Türk yatırımcılar Ashgabat Nakliye işlemlerini Türkmenistan Nakliye Firmaları arasında olan firmamız Avrasya Nakliye ile çözüme kavuşturmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosunu oluşturmuş bir şirket olarak Türkmenistan Aşkabat ile ilgili tüm değerli sipariş ve taleplerinizi gerçekleştirmekteyiz. 

  Avrasya Nakliye olarak en başarılı ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve hızlı ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

 

Türkmenistan Ülkesine Çalışan Nakliye Firmaları

Soru & Cevap

Türkiye - Türkmenistan ihraç ürünleri, Elektrikli Cihazlar ve mobilyalar öne çıkmaktadır. Türkmenistan'dan İthal ettiğimiz başlıca öne çıkan ürünler ise ; Büyük oranda pamuk, Gübre ve Plastikten oluşmaktadır.

Türkmenistan'a taşıma yapan firmalar en hızlı ve güvenli rotayı tercih etmek zorundadır. Türkmenistan havayolu - Türkmenistan denizyolu alternatifleri sürekli kullanılmaktadır.

Türkiye Türkmenistan Nakliye için Gerekenler; 
Fatura, Çeki Listesi, Beyanname, Menşei, malzeme Ölçü ve detayları gereklidir.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM