Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye- Türkmenistan Denizyolu Nakliye-Türkmenistan Parsiyel Nakliye-Türkmenistan Kargo Taşımacılığı

TÜRKMENİSTAN NAKLİYE

              Türkmenistan lojistik firmaları arasında yer alan firmamız, Türkmenistan karayolu konusunda iki alternatifleri de değerlendirerek, İran sınır kapısı olan Gürbulak sınır kapısı veya Sarp sınır kapısı güzergahlarını kullanmak kaydı ile Türkmenistan parsiyel nakliye,Türkmenistan ağır nakliye ve Türkmenistan frigo nakliye taşımacılığını gerçekleştirmektedir.Avrasya nakliyat firmamız Türki Cumhuriyetlerine nakliye yapan firmalar arasında olmaktan da mutluluk duymaktadır.

              Türkmenistan nakliye konusunda gelişen teknolojiyi takip eden Avrasya lojistik,bünyemizde bulunan araçlarda ki araç takip sistemleri ile müşterilerine doğru konum konum bilgisi ve tam zamanında teslimat hizmeti sunmaktadır. Taşıdığımız malzemeler CMR sigorta kapsamında olup,Uluslararası karayolu için gerekli evraklara sahip araçlarımız ile taşımacılık hizmetini sürdürmektedir.İstanbul Lojistik firmaları listesinde üst sıralarda yer alan Avrasya nakliyat,Türkmenistan Lojistik firmaları ile de koordineli bir şekilde hareket etmektedir.

TÜRKMENİSTAN DENİZYOLU NAKLİYE

             Türkmenistan Karayolu nakliyat yanı sıra Türkmenistan denizyolu nakliye işlemi hizmetini de veren Avrasya lojistik, oluşturduğu Türkmenistan ağları ile Hazar Denizi üzerinden Türkmenistan gemiyolu nakliyesini gerçekleştirmektedir.Türkmenistan Konteyner Taşımacılığı ve Azerbaycan-Türkmenistan gemi seferleri bilgisini sürekli güncel tutan firmamız, Azerbaycan Türkmenistan deniz yolu kaç saat  sorusuna aradığınız cevabı şu şekilde vermektedir.Transit Süre 9-12 saattir. Bakü Türkmenistan gemi bileti ve Bakü Türkmenbaşı feribot seferi gibi gelen sık soru talepler üzerinde Mersin nakliyeciler sitesi ve İstanbul nakliyeciler sitesi acentelerimiz bütün soruları eksiksiz cevaplayan ekip arkadaşlarımız ile irtibata geçebelir veya taleplerinizi WhatsApp Üzerinden görüşebilirsiniz.

TÜRKMENİSTAN PARSİYEL NAKLİYE

              Türkmenistan bölgesine düzenli olarak İstanbul Avrupa yakası, İstanbul Anadolu yakası, Mersin Nakliyeciler sitesi, İzmir ve Ankara’dan çıkan parsiyel araçlarımız ile müşterilerimize tam zamanlı hizmet vermekteyiz. Avrasya Nakliye, depolarımıza ulaştırılmayan mazemeleri yurtiçi nakliye araçlarımız ile depolarımıza getirmektedir.Yurtiçi konteyner taşımacılığı ve yurtiçi nakliye taşımacılığı yapan firmalar listesinde de yer alan firmamız;Başlıca Türkmenbaşı Nakliyat Aşkabat nakliyat,Türkmenabat Nakliyat,Balkanabat, Daşoğuz ve diğer illerine sevkiyat gerçekleştirmektedir.İstanbul Türkmenistan parsiyel nakliye yapan firmalar arasında olarak,sizlere en uygun teklifleri sunmaktayız.İstanbul lojistik firmaları ve Mersin lojistik firmaları öncülüğünde son dönemde yüksek bir ivme yakalayan firmamıza Dilerseniz 7/24 İstanbul ofisimiz ile iletişime geçerek taleplerinizi bizlere 02128763302 numaramızdan veya mail adresimizden iletebilirsiniz.

TÜRKMENİSTAN KARGO TAŞIMACILIĞI

              Türkmenistan Kargo ücreti ve Türkmenistan Kargo Fiyatları konusunda müşterilerine uygun navlun ileten iş arkadaşlarımız gösterdikleri bu başarıları ile Türkmenistan kargo şirketleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır. Türkmenistan’a giden kargo şirketleri içerisinde yer alan firmamız Türkmenistan havayolu nakliye ve Türkmenistan hava yolları kargo takip içeriğini müşterilerine sunmaktadır. Sizlerde Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz.