Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Taşımacılık- Uluslararası TAŞIMACILIK KDV iadesi- Uluslararası taşıma sözleşmesi nedir- Uluslararası transit taşımacılık nedir?- Uluslararası Nakliye

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

               Uluslararası Lojistik firmaları arasında olan firmamız, başladığı bu serüvende Avrupa, Balkan, Türki cumhuriyetlerine özmal araçlarını göndermektedir. Yapmış olduğumuz özverili taşıma ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiş bulunmaktayız. Hizmetlerimiz olan; Komple taşımacılık (FTL) , parsiyel taşımacılık (LTL) , kargo taşımacılığı ve frigo nakliye taşımacılığı yapan firmalar arasında olmaktayız. Avrasya nakliyat firmamız, alınacağı adres ve varacağı noktaya göre planlama yaparak gerek adres teslim veya gümrük teslim işlemi yapılacağını müşterileri ile anlaşması sonrası yön vermektedir.

              Avrasya Nakliye firmamız, Uluslararası karayolu taşımacılığı için gerekli yasalar ve evrakları bünyesinde bulundurarak; İran nakliye , Irak Nakliye , Almanya Nakliye , Polonya Nakliye , İtalya Nakliye , Suriye Nakliye ,  Bulgaristan Parsiyel Nakliye, Yunanistan Parsiyel Nakliye, Romanya Parsiyel Nakliye, Sırbistan Parsiyel Nakliye, Kosova Parsiyel Nakliye, Bosna Hersek Parsiyel Nakliye, Macaristan Parsiyel Nakliye, Arnavutluk Parsiyel Nakliye , Kazakistan frigo nakliye , Türkmenistan Frigo nakliye , gibi geniş hizmet ağımız ile lojistik nakliye taşımacılığını yapmaktayız. Uluslararası taşımacılık Fiyatları hakkında uygun navlun hizmeti sunmaktayız.

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK KDV İADESİ

                  Yurtdışı nakliye firmaları arasında olan Avrasya Nakliye sadece yükleme konusunda değil müşteri irtibat konusunda müşteri temsilcilerimizle beraber (bizlere ulaşabilirsiniz. )  akılda ki bütün sorulara cevap bulmaktadır. Yurt dışına yapılacak taşımalarda KDV (Katma değer vergisi ) olmamaktadır. Bundan dolayı sadece iletilen navlun fiyat teklifimizi göz önünde bulundurabilirsiniz.Uluslararası Taşımacılık kdv iadesi için Yeminli mali müşavirlerimizden de gerekli bilgiler alınabilir.

ULUSLARARASI TAŞIMA SÖZLEŞMESİ

             Incoterms yasaları gereği iki taraf arasında yapılan ve biz nakliyecinin ürünü belirli bir fiyat karşılığında bir yerden başka bir yere taşımasıyla görevlendiği sözleşmedir.

ULUSLARARASI TRANSİT TAŞIMACILIK NEDİR

                Transit taşımacılık, halk tabiriyle üçüncü ülke yani bir ülkeden diğer bir ülkeye gerçekleşen nakliye sırasında üçüncü ülke de yapılması gereken gümrük işlemine takılmadan geçmesi anlamına gelmektedir. Avrasya Nakliye olarak  transit taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

ULUSLARARASI NAKLİYE

            Uluslararası nakliye fiyatları konusunda piyasayı takip eden bölge hakimini bilen ekip arkadaşlarımızla beraber Uluslararası Nakliye firmaları arasında olmanın sevincini yaşamaktayız. İstanbul lojistik firmaları , Ankara nakliye firmaları , İzmir denizyolu nakliye firmaları ve Mersin nakliyeciler sitesi denildiğinde akla gelen Avrasya Nakliye çıktığı bu yolda ilke ve hedeflerinden vazgeçmeyerek vizyonunu geliştirme konusunda kat ve kat arttırmaktadır. Uluslararası Nakliye firmaları Şoför arayan kaptanlarımız (bizlere ulaşabilirsiniz.) Uluslararası Lojistik Firmaları Listesi sıralamalarında üst sıralarda yer alan firmamız, Uluslararası taşımacılık nasıl yapılır , Uluslararası nakliye firmaları is ilanları gibi soru ve ihtiyaç anlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Hemen arayarak detaylı bilgi alabilir veya WhatsApp üzerinden 7/24 Müşteri Destek Hattımıza yazabilirsiniz. Avrasya Nakliye olarak en doğru ve en güvenilir nakliye firması olmak ve Sizlerin yanında olmak her zaman ilk hedefimiz. Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz.