Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Yunanistan Nakliye

  Yunanistan Nakliye, Firmamız Avrasya tarafından Güncel ve Detaylı bir hesaplama yapılmakta müşterinin memnun kalacağı bir fiyat oranı belirlenmektedir. Yunanistan Nakliye Firmaları olarak birincil ticaret ortağı Avrupa’dır, ancak Yunanistan’ı Türkiye üzerinden dünyanın geri kalanına bağlayan doğal bir ticaret yoludur. Yunanistan Parsiyel Nakliye adına  da atmış olduğumuz ve yapmış olduğumuz yatırımlar sayesinde daha uzun yıllar işbirliği içinde olma hedefinde dir. İki Ülke arasında yapılan Ticari anlaşmalar biz nakliyeciler içinde önemli bir kazanç kapısı olmaktadır.

  Yunanistan Nakliye Fiyatları, Yunanistan ve Türkiye coğrafi olarak birbirine yakın fakat siyasi çalkantılar nedeniyle ticarette sıkıntı yaşayan iki ülke. Yunanistan’ın Türkiye’ye yakınlığı onu iyi bir ticaret ortağı yapıyor, ancak oraya mal taşıma lojistiği onu çoğu ülke için pratik değil. Yunanistan Nakliye Firmaları için kullandığımız Bulgaristan Karayolu güzergahı en uygun olanıdır. Yaptığımız işin önemini ve kıymetini biliyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyetlerimiz sürmekte ve sürecektir. Kalıcı bir işbirliği ve aynı zamanda güvene dayalı bir anlayış ile serüvenimize devam edeceğiz. 

  Buna rağmen, her iki bölgedeki siyasi istikrarsızlık nedeniyle her iki ülke de birbirleriyle serbest ticaret kurmakta zorluk çekmiştir. Bu zorluklara rağmen iki ülke arasındaki ticari seferleri Yunanistan Parsiyel Nakliye hizmetleri adı altında Avrasya nakliye olarak bizler gerçekleştirmekteyiz. Zamanı ve süreci yakinen takip eden profesyonel ekibimiz sayesinde gönül rahatlığı ile değerli talep ve isteklerinizi bizlere iletebilirisiniz.

  Yunanistan Nakliye hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Yunanistan Türkiye Nakliye

  Yunanistan’ın Türkiye’ye yakınlığı, coğrafi konumu nedeniyle kolay erişilebilir olması nedeniyle iyi bir ticaret ortağı yapmaktadır. Subean Sea, Yunanistan’ı Türkiye üzerinden dünyanın geri kalanına bağlayan doğal bir ticaret yoludur. Bu, Yunanistan’ın dünyanın dört bir yanındaki ülkelerle mal ithal etmesini ve ihraç etmesini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda Yunan tüccarların yurtdışına seyahat etmelerini ve çeşitli kaynaklardan malları geri getirmelerini kolaylaştırıyor. 

  Bu şekilde Yunanistan, tüm Akdeniz bölgesi için önemli bir ticaret merkezidir. Yunanistan Taşımacılık hizmetleriyle bölgedeki tüm ülkelere seferler düzenleyen firmamız bu anlamda komşu ülkelerinde tercih ettiği en önemli lojistik şirketlerinden biridir.

  Yunanistan’a nakliye hizmetleri, karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığı seçenekleri ile yüklerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde taşır. Nakliye maliyetleri, yükün ağırlığı, hacmi ve taşınacağı mesafeye göre belirlenir.

  Yunanistan Lojistik hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Yunanistan Nakliye Firması
Yunanistan Nakliye

2. Türkiye Yunanistan Nakliye Fiyatları

  Yunanistan ile Türkiye arasındaki doğal ticaret yolu, Yunan tüccarların yurtdışına seyahat etmelerini ve çeşitli kaynaklardan mal getirmelerini kolaylaştırmaktadır. Bu, Yunan tüccarlarının mallarını dünyanın her yerine göndermelerini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda Yunan tüccarların yurtdışına seyahat etmelerini ve çeşitli kaynaklardan malları geri getirmelerini kolaylaştırıyor.

  Bu şekilde Yunanistan, tüm Akdeniz bölgesi için önemli bir ticaret merkezidir. Dünyanın en eski ticaret ülkelerinden biridir ve dünyanın dört bir yanından farklı kültürleri ve gelenekleri bir araya getirme konusunda zengin bir tarihe sahiptir. Yunanistan’a Çalışan Tır Firmaları Bu, bölgedeki herkesin bir şekilde yararlandığı kültürel çeşitliliğe önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

  Yunanistan’a ürün ve yük göndermek için Yunanistan nakliyat faaliyetlerini sürdüren Avrasya Nakliye firmasını tercih edebilirsiniz. Firmamız, Yunanistan Lojistik fiyatları hizmetini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde yapmaktadır.

  Yunanistan’ın Türkiye’ye yakınlığı, ucuz işgücüne ve kaynaklara erişimi olduğu için onu iyi bir ticaret ortağı yapıyor. Coğrafi konumu nedeniyle birçok Yunan ürünü diğer ülkelere göre daha düşük fiyatlarla üretilebilmektedir. Bu, Yunan ürünlerinin uluslararası pazarlarda rekabetçi olduğu ve dünyanın herhangi bir yerine kolayca gönderilebileceği anlamına gelir.

  Ayrıca, Yunanistan’da işgücü çok ucuz olduğu için, oradaki birçok endüstri düşük işçilik maliyetlerinden yararlanabiliyor ve rekabetçi fiyatlar için yüksek kaliteli ürünler üretebiliyor. Bu, Yunanistan’ı düşük maliyetle iş yapmak için ideal bir yer haline getiriyor. Türkiye ve Yunanistan nakliye ve lojistik konusunda profesyonel şirketlerle çalışmak zorunda. Avrasya Nakliye bu konuda iki ülkedeki firmaların tercih edebilecekleri güvenilir nakliye şirketlerinden biridir.

3. Türkiye Yunanistan Nakliye Firmaları

  Subean Sea, Yunanistan’ı Türkiye üzerinden dünyanın geri kalanına bağlayan doğal bir ticaret yoludur. Bu, Yunanistan’ın dünyanın dört bir yanındaki ülkelerle mal ithal etmesini ve ihraç etmesini kolaylaştırıyor.

  Bu nedenle, birçok insan kıtalar veya ülkeler arasında seyahat ederken tarihsel olarak bu bölgeden geçti. Bu, farklı insan grupları arasında önemli bir kültürel kaynaşmaya yol açtı.

  Bugün küresel kültüre önemli ölçüde katkıda bulunan bir şey! Arkeologlar bu bölgede Yunanlıların 2900 yıl öncesine kadar seyahat ettiklerini kanıtlayan eski uygarlıklardan kalma eserler de buldular!

  Ancak Yunanistan çalışan Lojistik Firmaları , Türkiye’ye yakın olmasına rağmen dağlık topoğrafyası nedeniyle lojistik sorunlarla boğuşuyor. Bu, şehirlerarasında seyahat etmeyi çok zor ve zaman alıcı hale getirir, çünkü malların kamyonlar veya römorklar üzerinde dağlardan yukarı ve aşağı taşınması gerekir. 

  Ek olarak, Ege Denizi’nin her iki tarafındaki limanların çoğu şiddetli yağmurlar veya kasırgalar sırasında sele eğilimli bölgelerde bulunduğundan deniz yoluyla seyahat etmek de karmaşık olabilir.

Yunanistan Nakliye

  Bu faktörler, şehirler arasında mal nakliyesini çok pahalı hale getiriyor. Bu da malları ihraç etmekten onları ithal etmekten çok daha karlı hale getiriyor! Fakat Yunanistan nakliye firmaları içerisinde en iyi hizmeti sunan Avrasya Nakliye, sizlere bu anlamda uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

  Yunanistan Lojistik Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

4. Türkiye Yunanistan Lojistik

  Serbest ticaret anlaşması faydalı olsa da, Yunan imalatını tamamen modernize etmek veya onlara ihtiyacı olan herkes için iş yaratmak yeterli değil. Birbirlerine yakın olmalarına rağmen, mal ihracatını imkânsız değilse de çok zorlaştıran birçok lojistik sorun var. Artı, serbest ticaret anlaşmalarının ‘istihdam yarattığını’ imalat işleri dışındaki ihtiyaçları dikkate almadığını belirterek; Fiili istihdama ihtiyacı olan ancak Yunanistan ile Türkiye arasındaki bunun gibi serbest ticaret anlaşmaları dışında herhangi bir fırsatı olmayan birçok insan var!

  Zorluklarına rağmen Yunanistan’ın Türkiye’ye yakınlığı onları iyi bir ticaret ortağı yapıyor. Çünkü coğrafi konumu sayesinde ucuz işgücüne ve kaynaklara erişimi vardır. Ayrıca ucuz yabancı işgücüne ve malzemeye kolay erişimleri olduğu için Yunan tüccarların mallarını dünyanın dört bir yanına göndermelerini kolaylaştırıyor. 

  Ama birlikte büyük faydalar elde etmek için birbirleriyle serbest ticaret kurmaya çalışmalılar! İki ülkenin ticari gelişimine katkı sunan Avrasya Nakliye, Yunanistan Karayolu Nakliye Firmaları çözümleri için siz değerli müşterilerine profesyonel hizmetler sunmaktadır. Sizlerde hizmetlerimizden yararlanmak için için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Yunanistan Nakliye

5. Yunanistan Parsiyel Nakliye

  Avrasya Nakliye şirketimiz Balkan Ülkelerine çalışan Tır Firmaları arasında olmaktan mutluluk duymaktadır. Yunanistan Parsiyel Nakliye fiyatları telaffuz edildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktayız.

  Bölgeye çalışan Yunanistan Türk Firmaları genel olarak parsiyel Taşımacılık ağırlıklı taleplere cevap vermektedir. Bu hizmet Türü komple bir aracı doldurmayan farklı alıcı ve satıcı yada farklı ihracatçıların malzemelerinin depomuzda bir araya getirilmek sureti ile gerçekleştirdiğimiz kapıdan alım kapıya teslim bir hizmettir.

  Bu hizmetimizin yanı sıra en fala rağbet gören bir diğer talep olan Yunanistan Ağır Nakliyat hizmetidir. Gabari dışı yüklerinizin taşınmasına uygun olan dorselerimiz ile, lowbed dorse, havuz dorse gibi.. Yunanistan Ağır Nakliye taleplerinizi bizlere iletmek sureti ile Uygun Nakliye Navlun Tekliflerimizden sizlerde yararlanabilirsiniz.

  Yunanistan Parsiyel Taşımacılık hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

6. Yunanistan Frigo Nakliye

  Türkiye Yunanistan Arası Soğuk Zincir Taşımacılığı uzun yıllara dayanmaktadır. Avrasya Nakliye firmamız Yunanistan Frigo Nakliye hizmetleri için gerekli yatırımları da yapmaktadır ve yapmaya da devam edecektir. Türkiye’den Yunanistan’a taşınan başlıca ürünler, Et, Balık, Dondurulmuş gıdalar ve belirli ısı derecesinde sevk edilmesi mecburi olan kimyasal ürünlerdir.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için Yunanistan Frigo Nakliyat için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

İstanbul ile Yunanistan - Atina arası yaklaşık 1.000 km. olup hava ve yol durumları da dikkate alınarak 4-5 günde gider.

Türkiye’den Yunanistan’a Soğuk Zincir Taşımacılığı yapılan başlıca ürünler, Et, Balık, Dondurulmuş gıdalar ve belirli ısı derecesinde sevk edilmesi mecburi olan kimyasal ürünlerdir.

Yunanistan Adalarından bazıları Şöyledir ; Rodos, Sakız, Istankoy, Sömbeki,paros, Limni gibi

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM