Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Yurtiçi Konteyner Taşıma Fiyatları 2024

  Yurtiçi Konteyner Taşıma Fiyatları, Lojistik sektöründe en temel esas yüklerin varış noktasına güvenli, sağlam ve vaktinde ulaştırılmasıdır. Bunun için bir takım yük kapları kullanılır ve konteynerler çok uzun yıllardır yüklerin güvenli şekilde taşınabilmesi için kullanılan, özel yapım kaplardır. Avrasya Nakliye Şirketimiz, Yurtiçi Konteyner hizmeti açısından bölgeye hakim, geniş bir acente ağ bağlantıları ile siz değerli müşterilerine uzun yıllardır hizmet sunmaktadır. Bünyemizde bulunan Konteyner Dorse, Kılçık Dorse ve Deveboynu Dorseler ile yeni nesil çekici araçlarımız sayesinde güvenli ve zamanında teslim bir hizmet anlayışı ile sektörde yer almaktayız.

  Hem denizyolu hem de karayolu taşımacılığında konteynerler tercih edilebilir. Yurtiçi konteyner taşımacılık ile pek çok ürün teslimat adresine kadar güvenle ulaştırılabilir. Farklı özelliklere ve farklı boyutlara sahip çeşitli konteyner çeşitleri vardır. Bu nedenle taşınacak yükün özelliklerine göre konteyner seçimi yapılır. Yurtiçi konteyner nakliye fiyatları ile yurtiçindeki limanlardan tesislere ya da tesislerden limanlara güvenle ürün gönderimi gerçekleştirilebilir. Teslimat noktasına ya da yükleme noktasına en yakın limanda konteynerler elleçlenerek taşıma operasyonu tamamlanır.

  Daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Yurtiçi ve Yurtdışı Konteyner Taşıma Hizmeti

  Yurtiçi ve yurtdışı konteyner taşıma hizmeti sayesinde yükler güvenle göndericiden alıcıya teslim edilebilir. Avrasya Nakliye olarak çok uzun yıllardır hem yurtiçinde hem de yurt dışında konteyner taşıma hizmeti veriyoruz. Gerek özmal araçlarımızla gerekse geniş acentelerimizle komple konteyner taşımacılığı, parsiyel konteyner taşımacılığı gibi farklı çözümlerle hizmet veriyoruz. Ülkemizin her noktası arasında karayolundan taşıma yaptığımız gibi limanlarımızdan da konteyner alımı yapabiliyoruz.

  Firma olarak tamamen müşteri odaklı çalışıyor, tercihinize göre işletmeden limana, limandan işletmeye, limandan limana ya da işletmeden işletmeye konteynerler ile yüklerinizi taşıyabiliyoruz. Her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli, işinin ehli, yenilikçi ekibimizle birlikte taşıma süreçlerini en kolay hale getiriyoruz. İlk günden bu yana yüksek hız ve güvenlik anlayışımızdan ödün vermiyor, yüklerinizi en kısa sürede, istenen adresler arasında, en güvenli biçimde taşıyoruz. Birçok Asya, Avrupa ülkesine ya da yurtiçinde istenen bütün illerimize hizmet verebiliyoruz.

Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı

 Konteyner çeşitlerine göre yurtdışı konteyner taşımacılığı fiyatları değişebilir. Ülkemizde konteyner taşımacılığı limanları hem yurtiçi hem de yurtdışı taşımalarında hizmet vermektedir. Firmamız başta Mersin Limanı olmak üzere diğer bütün limanlarda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Konteyner Taşımacılığı

2. Yurtiçi Konteyner Çeşitleri ve Ölçüleri

  Yurtiçi ve yurtdışı konteyner taşımacılığında kullanılmak üzere çeşitli konteyner türleri geliştirilmiştir. Başlıca konteyner çeşitleri ve ölçüleri şöyledir: Dünya genelinde Gemiyolu hizmetinde kullanılan Konteyner ekipmanları çok önemli bir yere sahiptir. Şirketimiz taşıma öncesinde yükleme yapılacak olan Konteynerin Yüklemeye müsait ve uygun olup olmadığınız büyük bir titizlik ile kontrol etmektedir.

  • Standart konteyner (Dryvan): Genel amaçlı konteynerlerdir. Her tür kuru yük bu konteynerlerle taşınabilmektedir. Ölçüleri daha çok 20 ve 40 inç olmakla birlikte 45 inçlik olanlar da vardır. Son dönemde 54 inç konteynerler de kullanılmaya başlanmıştır.
  • High cube konteyner: Standart konteynerlere benzemekle birlikte yükseklikleri 2591 mm olan box konteynerlerden 2896 mm yükseklikleri ile daha fazla iç hacmine sahiptirler. Bu da daha fazla yüklemeye olanak sağlar. Daha çok 40 inç olarak üretilir. Kuru yük, hafif ve hacimli yükler, yüksekliği 2,7m’ye kadar gabari yükler bu konteynerler ile taşınabilir.
  • Open top konteyner: Standart konteynerden farkı tavan kısmının tamamen açık olmasıdır. İçi doldurulduktan sonra brandayla örtülür. Uzunlukları 20 ve 40 inçtir. Elleçlemesi vinç benzeri ekipmanlarla yapılan yükler, konteyner kapısından sığmayan yükler yüklenebilir.
  • Flatrack konteyner: Bir taban platformu ve iki uç duvarı bulunur. Uç duvarlar gerektiğinde dik sabitlenebileceği gibi kapatılıp tabana da yatırılabilir. Daha çok 20 ve 40 inç olarak üretilir. Ağır tonajlı yükler, geniş, yüksek yükler taşınabilir.
  • Platform: Yapısal olarak sadece taban platformu bulunur. Küçük alanda ağır tonajlı yükleri taşımaya elverişlidir. 20 ve 40 inç olarak üretilir. Gabari yükler ve ağır tonajlı yüklerde kullanılır.
  • Soğutucu konteyner: İçinde soğutma ünitesi olan konteynerlerdir. Özel yalıtımlıdır. 20 ve 40 inç olabilir. Sabit ısıda taşınması gereken yüklerde kullanılır.
  • Tank konteyner: Sıvı ya da gaz halindeki yüklerin taşınmasında kullanılır. Silindirik bir tank çelik dikdörtgen konstrüksiyon içine yerleştirilmiştir.

3. Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı Nedir?

  Konteyner taşımacılığı nedir sorusunun en basit cevabı yük taşımak için özel üretilen konteynerlerle yapılan taşımacılıklardır. Belli standartlara uygun olarak üretilen konteynerler yaklaşık 10 – 15 yıl taşıma yapabilir. Doldurma boşaltma işlemleri konteynerlerle çok daha kolay ve hızlı yapılabilir. Denizyolunda gemilerle, karayolunda tırlarla konteyner taşımacılığı yapılabilir. Liman giriş sistemindeki kullanıma müsait alanların her ince ayrıntısına kadar hakimi olan değerli ekip arkadaşlarımız, taşıma öncesinden teslimata kadar sizlere gereken bilgileri aktarmaktadır.

4. Yurtiçi Konteyner Taşıma Fiyatları

  Konteyner taşıma fiyatları farklı etkenlere göre değişmektedir. Konteyner çeşidine, yük türüne, taşıma türüne, yükün alınıp teslim edileceği adres arasındaki mesafeye ve diğer detaylara göre fiyatlar farklılık gösterir. 

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Konteyner Taşıma
Yurtiçi Konteyner Taşımacılığı

Soru & Cevap

Standart konteyner (Dryvan), High cube konteyner, Open top konteyner, Flatrack konteyner, Platform, Soğutucu konteyner ve Tank konteyner

Belli standartlara uygun olarak üretilen konteynerler, yaklaşık 10 - 15 yıl taşıma yapabilirler.

yurtiçi Konteyner nakliye Fiyatları, Taşıma yapılacak bölgeye ve malzeme detayına göre değişmektedir. Bu nedenle gerekli detaylar belli ise bizleri arayarak en uygun tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM