Yurtİçi Taşımacılık

Yurtİçi Taşımacılık

Yurtiçi Taşımacılık – Yurtiçi Konteyner Nakliye – Yurtiçi Parsiyel Nakliye  

YURTİÇİ TAŞIMACILIK

                 Yolculuğa başladığımız 1998 yılından bu yana lojistik sektörüne hizmet sunmaktayız. Avrasya Nakliye firmamız Türkiye Lojistik firmaları arasında öncü firmalardan olmayı başarmıştır. Yurtiçi nakliye firmaları olarak bizler Ülkemizin her bölgesinde her adresinden malzemenizi almak suretiyle başka bir teslimat noktasına sorunsuz bir şekilde götürmekteyiz. Yurtiçi Taşımacılık bazen ambar,kimi zamanda depolarınızdan veya direk üretim fabrikanızdan alım işlemi yapılarak Taşıma Sigortası kapsamında, TTK kanunlarına göre yapılır.
                  Yurtiçi nakliye hizmeti için gerekli belgelere sahip firmamız, alanında tecrübeli her bölgeyi iyi bilen tüm evrakları eksiksiz olan güler yüzlü şoförlerimiz ile çalışma imkanı bulabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. Yurtiçi lojistik firmaları ile bazen ortak yürüttüğümüz proje işlerimiz de olmaktadır, bu kapsamda zaten hedefimiz sürekli, daimi bir müşteri portföyü oluşturmak. Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı kanunlarını iyi bilen deneyimli personellerimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.
                   Yurtiçi Tır taşımacılığı yapabilmek için tüm evraklara sahip alan firmamız, K1 Belgesi,C2 Belgesi ve L2 Belgesine sahiptir. Türkiye Nakliye firmaları olarak kurduğumuz gruplarda Yurtiçi yük listesi yayınlama sureti ile destekleşmekteyiz. İstanbul lojistik firmaları arasında da lider olan firmamız İstanbul yurtiçi nakliye yükleriniz için de taleplerinizi beklemektedir. WhatsApp üzerinden de taleplerinizi iletebilrsiniz.

YURTİÇİ KONTEYNER NAKLİYE

                    Liman kenti olan Mersin Merkez ofisli firmamız Avrasya nakliye, Mersin Limanı potansiyelinden de faydalanmakta ve bu bölgedeki Konteyner taşımacılığı hizmetini sürdürmektedir. Mersin iç nakliye denilince akla ilke gelen firma olduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz. Mersin lojistik firmaları içinde proje işlerimiz ile kendi sektörümüzdeki lojistik firmalarına da destek sağlamaktadır. Liman Gemi programlarını sürekli güncel olarak takip eden ekip arkadaşlarımız gelen konteynerin fazladan herhangi bir ardiye oluşturmaması için gerekli yurtiçi konteyner lojistik organizasyonunu hazırlayarak gerçekleştirmektedir.
                     Konteyner fiyatları olarak siz değerli müşterilerimize piyasa şartlarından daha uygun navlun tekliflerimiz ile destek vermek isteriz. Mersin Konteyner iç nakliye hizmetlerimiz son model araçlarımız( Euro7/Yeşil motor ) ile dir. İstanbul Konteyner nakliye firmaları ile İstanbul bölgesi içinde irtibat halinde olduğumuzu belirtmek isteriz. İstanbul Konteyner Limanları için taleplerinizi web sitemizdeki mail adresimizden bizlere iletebilirsiniz. Mersin Nakliyeciler sitesi ve İstanbul nakliyeciler sitesi içerisinde bulunan ofislerimizden de destek ve bilgi alabilirsiniz. Mersin Konteyner Taşımacılık için bizi tercih ediniz.

YURTİÇİ PARSİYEL NAKLİYE

                      Avrasya Nakliyat firmamız ile Yurtiçi parsiyel taşımacılık hizmetlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgelerinde bulunan depolarımıza gönderi yapabilir veya gönderilerinizi alabilirsiniz. Yurtiçi parsiyel nakliye fiyatları konusunda malzemenin en, boy, yükseklik durumu ve metreküp hesaplama işlemine göre verilmektedir. Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tekliflerimizi sunmaktayız.
                      Parsiyel taşımacılık adından da anlaşıldığı üzere komple aracı doldurmayacak malzemelerin depolarda toplanmak suretiyle dilerseniz adresinizden alım adrese teslim veya depomuza teslim adrese teslim şeklinde gerçekleştirmektedir. Yurtiçi kargo nakliyesi veya Yurtiçi Kargo Taşımacılığı olarak da bilinen bu lojistik hizmeti Zati Eşya, koli, palet, zarf, Kutu, Sandık, çuval gibi ambalajlı ürünlerin sıklıkla taşınma ihtiyacı olduğundan çok rağbet görmektedir. Türkiye İç nakliye şirketleri olarak kapsamlı bir çalışma proğramı ve sevkiyat planlaması ile hareket etmekteyiz.Talebiniz Halinde Mersin Şehiriçi Taşımacılık,Yada Şehirlerarası Taşımacılık hizmetleride veriyoruz.Değerli Taleplerinizi 7/24 web sitemiz üzerinden veya WhatsApp olarak iletebilirsiniz.