Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Almanya Parsiyel Nakliye

  Almanya Parsiyel Nakliye, Avrasya olarak Parsiyel faaliyetlerimizle uzun yıllardır iki ülke arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Özellikle İstanbul bölgesinden yapılan çıkışlar ile Her türlü parça yükünüzü Türkiye’nin her yerinden depolarımızda topluyor, haftanın belli günlerinde depolarımızdan çıkış yapıyoruz. Almanya Parsiyel Taşıma işini En güvenli şekilde ve en kısa sürede Almanya’daki son alıcılara ulaşıyoruz. Tüm çalışma ve yatırımlarımız daha uzun yıllar bu aalnda hizmet sunmak içindir. Çalışanlarımız ve değerli kaptanlarımız sizlere güvenli ve kaliteli bir teslimat için çok iyi organize olmaktadır. Sebep-Sonuç ilişkileri işlem sonunda siz değerli müşterilerin memnuniyet dilekleri ile son derece bağlıdır. Parsiye süreçlerin daha etkili ve daha da başarılı bir hale gelmesi için gece-gündüz demeden çalışmaktayız.

  Bu sektörün pekçok zor aşamaları ve sıkı yönleride bulunmaktadır. Zaten önemli olan zor işlerin üstesinden gelmektir. Gerekli araştırmalarımızı da hep yenilenebilmek ve gelişmek adına yapıyoruz. Almanya Parsiyel Nakliyat, Almanya dünya siyasetinde ve ticaretinde çok önemli bir yere sahiptir. Türkiye’nin en fazla ticari faaliyetlerde bulunduğu Avrupa ülkelerinin başında da gelmektedir. Ticari ilişkilerin yoğunluğu farklı nakliye türlerine ihtiyaç olmasına neden olmuş ve Almanya Parsiyel Taşımacılık da bu alanda en fazla tercih edilenler arasına girmiştir.

  Uzman ekibimizle birlikte nakliye süreçlerini sorunsuz hale getiriyor, uluslararası standartları gözeterek anlık bilgi ve takip sağlıyoruz. Tecrübemiz ve birikimimizle Almanya’ya gidecek parça yüklerinizi kapıdan kapıya teslim ediyoruz.

  Almanya Parsiyel Nakliye hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Almanya Parsiyel Karayolu

  Parça yüklerini Almanya’ya göndermek isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan birisidir. Nakliye sürecinin her türünde olduğu gibi parsiyel nakliyede de ücretler birtakım etkenlere göre değişmektedir.

  Almanya Türkiye parsiyel yük değişiklikleri üzerinde en temel etken mesafedir. Yükünüzün Türkiye’nin hangi şehrinden alındığı ve Almanya’da hangi şehre teslimat yapılacağı dikkate alınır. Net mesafe hesabı yapılır ve buna göre araçlarımızın ne kadar yol gideceği yakıt, personel gideri, mesai gibi detayları etkilediğinden ücretler de değişir.

Almanya Parsiyel Nakliye

  Yükün hacmi, tonajı, kg bilgisi gibi etkenler Nakliye ücretlerini etkileyen diğer unsurlardır. Bütün bunlar birlikte değerlendirildiğinde nakliye ücretlerinin hesaplanması oldukça karmaşık gelebilir.

  Fakat şirketimizin uzman ekibi müşterilerimize en net Almanya Parsiyel Karayolu ile ilgili tekliflerini sunmaktadır. Lojistik şirketi olarak nakliye alanında farklı araç türleriyle hizmet verebiliyoruz.

  Geniş araç filomuz arasından yüklere en uygununu seçip buna göre de ücretler oluşturabiliyoruz. Bu açıdan Almanya minivan teklifleri konusunda gereken yardımı sağlayarak nakliye giderlerinizi en aza indiriyoruz.

  Her zaman bütçe dostu ücretlerin adresi olmayı başarıyoruz. Gerek minivan gerekse diğer araçlarımızda parsiyel taşıma yapılırken araç kira bedelleri birden çok müşteri tarafından paylaşıldığından nakliye bedelleri çok daha uyguna gelebilmektedir.

  Almanya’daki Türk lojistik şirketleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi olarak sadece ücret yönüyle öne çıkmıyoruz.

  Aynı zamanda hızlı teslimat yapıyoruz. Araçlarımız depolarımızda yükleme yapıp gümrük işlemlerinin ardından çıkış yaptıklarında doğruca Almanya’ya hareket ederler. Bu sayede nakliye sürelerimiz minimuma iner. Zaman açısından büyük bir tasarruf elde edersiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

2. Türkiye’den Almanya Parsiyel Nakliye Güzergahı Nasıl ?

  İki ülke arasında parsiyel nakliyenin güzergah zenginliğine sahiptir. İki ülke arasında doğrudan karayoluyla ulaşım sağlanabilmekte ve birden çok güzergah kullanılabilmektedir.

  Birden fazla güzergah bulunduğundan sınır kapılarındaki yoğunluğa, gümrük hizmetlerine, yol durumuna, hava koşullarına, çıkış ve varış noktalarına vs. göre seçim yapılabilmektedir.

  Pazarkule, İpsala, Hamzabeyli veya Kapıkule sınır kapılarından herhangi birisi tercih edilebilmektedir. Daha sonra da en güzergahlar takip edilerek Almanya’ya ulaşılmaktadır.

   Nakliye güzergahı alternatiflerinin çok olması Almanya parsiyel nakliye ne kadar ? sorusunun cevabının da değişmesine neden olmakta, güzergah seçimine göre nakliye ücretleri değişebilmektedir.

  Araçlarımızın güzergahını müşterilerimiz tercih edebileceği gibi bizler de daima en hızlı ve en güvenli güzergahtan teslimatlarımızı yapıyoruz. Almanya Yol Güzergahı ile ilgili olarak; Edirne sınır kapılarından başlayan yolculuk karayolu devam ederek Balkanlar Üzerinden Almanya’ya giriş şeklindedir.

Almanya Türkiye Tır Kaç Günde gelir diye bir çok soru yöneltilen şirketimize; 6-7 günde gelebilir diyebiliriz. Güncel olarak Tüm parsiyel yüklerinizi bizlere iletmek sureti ile uygun teklif alabilirsiniz. 

 

Almanya Parsiyel Karayolu
Almanya Parsiyel Nakliye

  Almanya Parsiyel Nakliyat hakkında daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Almanya’da Parsiyel Yükleme ve Teslimat Şehirleri

  Lojistik şirketimizin yükleme ve teslimat şehirleri arasında Münih, Stuttgart, Frankfurt, Nürnberg, Hamburg, Düsseldorf, Freiburg, Cottbus, Hannover, Dortmund, Rosenheim, Wolfsburg, Duisburg bulunmaktadır.

  Yine Darmstadt, Köln, Ingolstadt, Osnabrück, Aachen, Chemnitz, Mannheim, Bremen, Mainz, Ulm, Augsburg, Meppen, Magdeburg, Cottbus, Rostock, Münster, Leverkusen gibi yerlere de teslimat yapılabilmektedir.

Almanya Parsiyel Nakliye

4. Almanya Parsiyel Transit Süre ve Güvenceleri Neler?

  Almanya Transit süre ve güvenceleri neler ? sorusuna karşılık varış süreleri mesafeye, yol durumuna, gümrüklerdeki yoğunluğa, hava şartlarına vs. göre değişmektedir.

  Her zaman en güvenli ve en hızlı taşımacılığı yapan şirketimiz maksimum 6 gün içinde teslimat yapmayı başarmaktadır. Yaptığımız işin en önemli unsurları arasında olan Zamanında teslim ilkemiz değişmeden devam etmektedir. Hızlı teslimat için gereken tüm koordinasyon profesyonel ekibimiz ile sağlanmaktadır.

  Avrasya Nakliye olarak tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sizlere güvenli ulaşımın gerektirdiği her şartı sağlamaktayız. Kesintisiz ulaşımın adresi olarak profesyonel hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Eğer yaptığınız işi önemsiyor iseniz aksamaların yaşanmaması adına tüm önlemleri de almanız gerekmektedir. 

  Siz değerli müşterilerimizde lojistik şirketimizin kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Diğer Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Varış süreleri, mesafeye, yol durumuna, gümrüklerdeki yoğunluğa, hava şartlarına vs. göre değişmektedir. Her zaman en güvenli ve en hızlı taşımacılığı yapan şirketimiz maksimum 6 gün içinde teslimat yapmayı başarmaktadır.

  Lojistik şirketimizin yükleme ve teslimat şehirleri arasında Münih, Stuttgart, Frankfurt, Nürnberg, Hamburg, Düsseldorf, Freiburg, Cottbus, Hannover, Dortmund, Rosenheim, Wolfsburg, Duisburg bulunmaktadır. Yine Darmstadt, Köln, Ingolstadt, Osnabrück, Aachen, Chemnitz, Mannheim, Bremen, Mainz, Ulm, Augsburg, Meppen, Magdeburg, Cottbus, Rostock, Münster, Leverkusen gibi yerlere de teslimat yapılabilmektedir.

Türkiye Almanya Arası 3.036,2 km dir. 

Almanya Türkiye Parsiyel Yük hesaplaması için; taşınacak olan malzemenin ölçü ve detayları gereklidir.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM