Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

  Azerbaycan Parsiyel Nakliye, İstanbul merkez noktası olmak sureti ile Parsiyel alanında atılan tüm adımlar ve yapılan yatırımlar hep uzun vadeli bir işbirliği temennisi içindir. Azerbaycan Parsiyel Yük için ihtiyaç duyduğunuz her imkanı sizlere sunmak tek arzumuzdur. Günümüzde Ticaret faaliyetleri çok hızlı bir şekilde değişime uğramaktadır. Bundan dolayı da, talep ve ihtiyaçlarda mecburen değişmektedir. Müşterilerimizden gelecek olan her türlü talebi değerlendirmeye alıyor ve yasal çerçeve içerisinde imkan sunuyoruz. Yenilikçi bir anlayış ve güncel teknolojik imkanları sunmak ile beraber, araştırmacı bir yol haritası da izlemekteyiz. 

Avrasya Nakliye şirketimiz, Avrupa ülkeleri üzerinden ve ülkemiz Türkiye’den kardeş ve komşu ülke Azerbaycan ülkesine parsiyel nakliye hizmeti veriyoruz. Azerbaycan Parsiyel Taşıma konusunda profesyonel çözümlerimizi siz değerli müşterilerimiz ile paylaştığımız bu yazımızın sonunda aklınıza takılı kalan bütün cevapları vermiş olacağımızı umuyoruz. Yük analizlerimiz özenle yapılmakta olup, ikili ilişkilerimizin iyi olması sebebi ile de karşılık bulmaktadır. En anlaşılır sloganlarımızdan olan Dünya’yı Azerbaycan’a Taşıyoruz yaptığımız işin net açıklamasıdır.

Siz değerli müşterilerimize verilen bu hizmetin en önemli yanı da her zaman doğru bilgi akışı sunmaktır. Günlük olarak sistemden sizlere araç konum bilgileri iletilmekte ve teslimat öncesi yapılması gereken hazırlıklar içinde zaman kazandırılmaktadır. Operasyon süreçlerimiz ve geleceğe bakış açımız her zaman daha yenilikçi olmak üzerinde sürdürülmektedir.

  Azerbaycan Parsiyel, Avrasya Nakliye olarak tüm nakliye çözümlerimizde sizlere en uygun ve en güvenilir hizmeti sunmak en büyük hedefimiz. Azerbaycan Parsiyel Nakliye hizmeti konusunda Türkiye de bir numaralı konumda bulunan lojistik şirketimiz sizlere her zaman en iyi nakliye çözümlerini sunmaktadır. Yapılan tüm ekipman ve yatırımlarımız geleceğe yönelik adımlardır. Deneyimli bir ekip ile vermiş olduğumuz bu mücadelemiz de geniş bir müşteri ağına sahip durumdayız.

  Azeri parsiyel Hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Avrasya Nakliye olarak sorunsuz bir teslimat için kilit noktalarda yer alan ekip arkadaşlarımız, gerek gümrük evrak kontrolleri ve gerekse araç yükleme operasyon konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

1. Azerbaycan Parsiyel Taşıma

  Hem ülkemizin ticari hem de bizim gelişimimiz açısından büyük önem göstermektedir. Parsiyel kavramı lojistik faaliyetleri söz konusu olduğunda oldukça fazla kullanılır. Çünkü parsiyel nakliye ve parsiyel taşımacılık hizmetinin en önemli konularından birisidir. Kelime manası olarak parça, tam olmayan anlamlarına gelir. Özellikli ve kolay olmasından sebep ile birlikte parsiyel nakliye oldukça fazla tercih edilen bir taşıma türüdür. 

  Avrasya Nakliye olarak taşımalarımızda aynı güzergahta yer alan birbirinden farklı müşterilerimizin yüklerini tek araçla taşıyabiliyoruz. Parça yükün en temel amacı, aynı güzergahta taşınması istenen yüklerin yük miktarının aracı komple doldurmayacak olması nedeniyle aynı araçta birden fazla müşterinin yükünü taşıyarak taşıma maliyetini daha ekonomik yapmaktır. 

Azerbaycan Parsiyel Yük
Azerbaycan Parsiyel Nakliye

2. Azerbaycan Parsiyel Yük

  Azerbaycan Parsiyel Taşımacılık türü, yüklerin bir aracı veya konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır. FCL, yani tam konteyner yükü taşımacılığın karşıtı olarak bilinen parsiyel taşımacılık sisteminde, konteyner içerisindeki yükler birden fazla alıcıya sahiptir.

  Konteynerin yeteri kadar dolmaması halinde, farklı şirketlerin yükleri de eklenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde, birden fazla alıcıya sahip yüklerin parsiyel hesabına göre maliyet ayrımı yapılır. 

  Avrasya Nakliye, anlaşmalı acenteleri ile birlikte yükleri müşterilerden teslim alarak varış noktasına düzenli şekilde ulaştırmayı amaçlar. Hem yurt dışı, hem de  parsiyel Yükleme süreçlerini en verimli şekilde yöneterek müşterilerin transfer ihtiyaçlarını karşılar.

  Zamanında evrak teslimi ile teslimat süresi boyunca hiçbir aksiliğe yer vermeden güvenli taşıma imkanı sunar. Hizmetimizde en profesyonel ve titiz çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Avrasya Nakliye Şirketimiz geçmiş yıllara dayanan tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize daha uzun yıllar hizmet etmek arzusundadır.

  Daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3.Azerbaycan Parsiyel

 • Daha Uygun fiyata ve Daha Güvenilir teslimat.
 • Azerbaycan-Türkiye arası ikili ilişkilerin gelişmesi
 •  Yurtdışı parsiyel Nakliye işlemi için sektörde başarılı işlere imza atmış olan Avrasya Nakliye müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak hem ekonomik, hem de güvenli bir taşımacılık imkanı sunar.
 • Key Account Yönetimi hizmeti ile transfer sürecinin raporlanması sağlanarak müşteriye güncel bilgi akışı sunulur.
 • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz. Müşteriye ait yükün kapladığı hacim kadar ödeme yapılır.
 • Az miktarda yüke sahip şirketlerin komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
 • Çeşitli Nakliye Yolları ile en güvenilir ve farklı nakliye çözümleri
 • Avrasya Nakliye farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğu kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
 • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
 • Karayolu, denizyolu ve havayolu gibi taşımacılık türleri ile entegre olarak dünyanın dört bir yanına hizmet sunar.
 • Bekleme süreleri azaltılarak en ideal rotasyon oluşturulur.
 • Direkt ya da aktarmalı transfer seçenekleri arasında teslim tarihi müşteriye bırakılarak esneklik ve güven kazandırılır.

4. Türkiye Azerbaycan Parsiyel

  Azerbaycan Parsiyel Nakliye Yapılırken Yük nasıl hesaplanır ?  Hesaplama işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir. Öncelikle yükün metreküp hesabı en, boy, yükseklik ve adet ölçüleri ile belirlenir. Daha sonra metreküp, ağırlık ve Ladametre gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilir.

  Lojistik sektöründe bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır. Taşınacak ürünlerin araç içinde kaplayacağı yerin hesaplanması yalnızca parsiyel yük taşımacılığında değil, tüm taşıma çeşitlerinde büyük rol oynar.

  Hacim hesabından sonra yükün cinsine göre özel önlemler alınır. Ambalajlama ve etiketleme işlemi ardından yükler, araç içinde en uygun yerde konumlandırılarak transfer işlemi başlatılır. Bütün Bu işlemler şirketimiz tarafından özenle ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

  Taşıma yöntemine göre değerleri değişmektedir. Karayolunda 1 m3 tonajı 333 KG iken denizyolunda 1 m3 tonajı 1.000 KG ‘dır. Havayolu taşımalarında ise 1 m³ 167 Kg. olarak değer alır. Daha Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

5. Azerbaycan Türkiye Parsiyel Yükleme

      Türkiye Azerbaycan arasında var olan Kuvvetli Ticari ve gönül bağı sayesinde Ticari ilişkiler günden güne artmakta ve biz Azerbaycan Nakliye şirketleri için kazanç kapısı olmaya da devam etmektedir. Avrasya Lojistik Şirketimiz İki Ülke arasında hem Azerbaycan İhracat Parsiyel hem de Azerbaycan İthalat parsiyel konusunda yoğun bir çalışma temposunda ilerlemektedir. Azerbaycan Eşya Taşıma hizmetlerimizde yine İstanbul bölgesinde yoğunlaşmakta ve Haftalık veya günlük seferlerimiz devam etmektedir. 

Soru & Cevap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM