Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Belçika Nakliye Fiyatları 2024

  Belçika Nakliye FiyatlarıSiparişlerinizi Belçika’nın hangi bölgesi olursa olsun güvenli ve bilinçli bir şekilde ulaştırmakla mükellefiz. Belçika Nakliyat Fiyatları, Bunu yaparken gelişen  teknolojik filomuzla, deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz, en uygun navlun vererek  gerçekleştiriyoruz. İstanbul Brüksel nakliye fiyatları ile ilgili oluşturduğumuz deneyimli ekip sayesinde sizler de avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Belçika Lojistik Fiyatları, Karayolu sözleşmelerinin her maddesine uygun şekilde uyarak müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan verilen adrese zamanında teslim ile gönderim yapmaktayız. Belçika Hizmetlerimiz hakkında fikir sahibi olmanız açısından birkaç bilgi paylaştık. Belçika’nın jeopolitik olarak Avrupa’da önemli bir konumda olması, gerek tarihe dayanan geçmişi ile Belçika’ya önemli ticaret ağı olmuştur. Avrasya Nakliye olarak üzerinde çok fazla durduğumuz stratejik bir konudur. Hizmetimiz Belçika bölgesinde geniş bir ağın oluşumundan bahsedebiliriz. Dünyanın her yerine yaptığımız nakliye işlemlerinde olduğu gibi Belçika ya da güvenli ve zamanında teslim ile  hizmet vermekteyiz. 

Şirketimiz Avrasya Nakliye hem Türkiye hem de Belçika da ofisi bulunan, ayrıca Belçika Brüksel de depolama alanı da bulunan şirkettir. Belçika Taşımacılık Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. 

1. Belçika Nakliyat Fiyatları

  Belçika Nakliye fiyatları hesaplanırken en önemli etkenler; ürünün nereden alınıp, Belçika’da nereye gideceği, malzeme cinsi, yükün ağırlığı ve araçta ne kadar alan kapladığına bağlı olarak /değişmektedir. 

  Belçika Nakliyat Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Belçika Nakliye Fiyatları

2. Türkiye - Belçika Yolları Hakkında

  Belçika’nın küreselleşmiş ekonomisi  ve ulaşım altyapısı Avrupa’nın diğer ülkeleriyle entegredir. Avrupa’nın merkezinde ve ticari hareketliliğin ortasında yer almasıyla Belçika nakliye fiyatları hizmetleri daha bir önem arz etmektedir.

   Belçika Hizmetlerimiz den de kısaca bahsedecek olur isek; Belçika Sınırları içerisinde iç taşıma hizmetinin yanı sıra Belçika da Gümrükleme hizmetleri de sunmaktadır. Kendi sektörümüzde üst sıralarda olan şirketimiz Avrasya Nakliye, değişen teknolojiye bağlı olarak ve Ülkeler arası Ticari savaş ve Dünya ekonomilerinde özellikle son yıllarda yaşanan finansal krizler uluslararası ticarette rekabetin daha da artmasına neden oldu. 

  Bu sebeple, Türkiye’nin ulusal şirketler için sunulan hizmetlerin kalitesi ve maliyeti en önemli faktörlerden biridir. Dünya genelindeki ekonomik krizlerin olduğu bu gibi zor zamanlarda tüm ülkemizin sanayi, üretim ve dış ticaret ilişkilerini minimum maliyetle maksimum hizmet anlayışıyla uygulamaktadır.

3. Belçika Yük Teslim Süresi

  Belçika transit süresi, yapılacak taşımanın havayolu ve karayolu nakliye yada denizyolu seçeneklerini tercih etmenize ve sınır kapılarındaki yoğunluğa göre bağlı olarak değişmektedir.

  Belçika termin süresi; denizyolu : 18-20 gün, karayolu : 7-9 gün, karayolu  (RoRo Aracı): 9-10 gün ve havayolu için ise : 1-2 gün civarı sürmektedir.

  Dünyanın 25. büyük ekonomisine sahip olan Ülkenin Tarımsal ve Sanayi yatırımları oldukça fazladır. Ülke dışardan yüksek oran da İthalat da yapmakta olup en fazla ithal ettiği ürünler, Hazır Giyim Cam ve seramiktir.

  Belçika Lojistik fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Belçika Nakliye Fiyatları

Soru & Cevap

İstanbul çıkış baz alındığında 5.300 Euro'dur.

Denizyolu : 18-20 gün, Karayolu : 7-9 gün, karayolu  (RoRo Aracı): 9-10 gün ve Havayolu için ise : 1-2 gün civarı sürmektedir.

Belçika Nakliyat Fiyatları Hesaplamaları, malzeme cinsi, ağırlık, özellik ve Metreküp hesaplama yapılarak oluşturulur.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM