Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

HAKKIMIZDA

AVRASYA NAKLİYE

Avrasya nakliye Firmamız; Uluslararası nakliye faaliyeti gösteren Merkezi Mersin’de olan; özmal aracı bulunan ve Türkiye’den İran, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ukrayna, Balkanlar ve tüm Avrupa ülkelerine, uluslararası taşımacılık yapmakta olan müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır.

Türkiye’nin en genç filolarından birine sahip olan firmamız komple ve parsiyel olarak ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Firmamız Müşteri memnuniyeti açısından günümüz teknolojisinden de faydalanmak suretiyle, Günlük araç konum bildirimi paylaşmakta ve Herhangi bir sorunda Çözüm odaklı acentalarımız ile hizmet sunmaktayız.

Kurulduğu ilk günden itibaren sektörün öncü markaları arasında olma hedefiyle yola çıkmış olan Avrasya Nakliye firmamız her türlü lojistik hizmetlerini sunan bir yapıya kavuşmuş bulunmakta ve sektörün gereksinim duyduğu her türlü hizmeti birleşik bir şekilde uluslararası arenada sunabilmekte ve taşımacılık, depolama, gümrükleme çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Portföyümüzdeki müşteriler ve müşterilerimiz için ürettiğimiz hizmetler ve çözümler sayesinde sektörde öncü marka olma hedefimize her geçen zaman içinde daha da yaklaşmaktayız.

Ayrıca Parsiyel taşımacılık alanında hızla büyümüş ve Başta Almanya, Belçika, Hollanda, İtalya olmak üzere Balkanlarıda içinde barındıran komple ve parsiyel taşımalarda hizmet vermekteyiz.

Firmamız Avrasya Nakliye 2000 yılında çıktığı kalite yolculuğuna, modern lojistik hizmetlerini kalite standartları ile Vizyon, misyon ve değerlerimiz ışığında taşımacılıkta farklılıklar yaratarak, sürekli büyüyen, her zaman daha fazlası ilkesiyle müşteri odaklı, takım ruhu ile hizmet vererek, hizmet aldığımız tedarikçi, acente vb. ve hizmet verdiğimiz müşteri işbirliklerimiz ile "kazan kazan" felsefesine uygun olarak çalışarak ve karşılıklı gelişimi sağlamak adına çaba göstererek taşımacılık sektöründe yolumuza devam etmekteyiz.

Tüm bu belirttiğimiz özelliklerimizle sayın firmanızın ithalat-ihracat sevkiyatlarınızda komple ve parsiyel – dereceli / kuru yüklerinizde çalışmak ve işbirliği yapmak arzusundayız. Tüm navlun talepleriniz ivedilikle maksimum rekabetçi navlun fiyatlarımızla değerlendirilip tarafınıza teklifimiz geçilecektir.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM