Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Irak Nakliye Fiyatları

  Irak Nakliye Fiyatları, Avrasya nakliye olarak Uzun yıllardır Irak Sektörüne hizmet vermekten gurur duymaktayız. Avrasya Nakliye Irak Lojistik fiyatları konusunda kendisini kanıtlamıştır. Irak Nakliyat FiyatlarıIrak Piyasası bilgilerini Güncel olarak yakinen takip etmekteyiz. Türkiye-Irak konusunda büyük merak konusu olan tüm hizmetleri bulabileceğiniz Avrasya Nakliye sizler ile uzun süreli bir işbirliği hedefindedir. Irak Fiyatları her bakımdan diğer bölgelerde de olduğu gibi teslim şehrine göre değişecektir.

Avrasya Nakliye olarak  Nakliye ücretleri hesaplama yaparken müşteri açısından da uygun hale getirmek için detaylı bir hesaplama yapmaktadır. uzun vadeli bir müşteri iç birliği hedefi ve bakış açısı ile hareket etmekteyiz.

  Irak Taşımacılık Fiyatları, Avrasya Nakliye bu konuda siz değerli müşterilerini anlıyor ve size en güncel bilgeleri sunmaya çalışıyor. Ticari bağın kuvvetlenmesi için Avrasya Nakliyat olarak elimizden geleni yapmaktayız. Sektörün öncülüğünü yapan Avrasya Nakliye gelişen teknoloji ve Güncel bilgilerle hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunabilmek adına gereken organize donanım ve altyapıya sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Irak Fiyatları ile ilgili daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Irak Nakliye Fiyatları

  Son yıllarda iç karışıklık sebebi ile zor günler geçiren Ülke tamamen dışa bağımlı hale gelmek üzeredir. Iraklı Tüccarlar birazda olsa ülkeyi ayakta tutmaya yardımcı olmaktadır. Türkiye-Irak arası taşınan malzemeler, Petrol ve doğalgaz ekipmanları, gıda ve Tekstil üzerine yoğunlaşmaktadır. 

  Irak Lojistik fiyatları için en uygun ve güncel teklifleri iletmek konusunda çok fazla imkan suna  Avrasya Nakliye önemli iki ülkenin ticaretine de yara sağlamaktadır. Irak İhracat ve Irak İthalat sürekli aktif bir rol oynamaktadır. 

  Irak’a nakliye fiyatları, taşınacak yükün türü, ağırlığı ve mesafeye göre belirlenir. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığı seçenekleri ile çeşitli nakliye çözümleri sunulmaktadır.

  Irak Nakliye Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Irak Nakliye Fiyatları

2. Türkiye - Irak Nakliye Fiyatları

  Türkiye ve Irak arasındaki durumun İç piyasa da ve uluslararası piyasada değişiklik gösterdiğini biliyoruz. Ancak Irak ülkenin gelir seviyesini yukarıya çekmek için çalışmalar da yapmaya devam etmektedir. En çetin şartlarda bile hizmetleri aksatmamak adına sağlam bir ekip ile sizlere faaliyet göstermekteyiz.

  İki ülke arasında kullanılan en yoğun güzergah, Habur Sınır Kapısı’nı geçmek sureti ile Irak’a geçiş yapılmaktadır. Bünyemizde bulundurduğumuz tüm nakliye çözümleri sizlerin Cüzdanına en çok yarayacak şekilde dizayn edilmiştir.

  Nakliye Çözümlerimizi Faaliyete geçirirken her zaman için ilk hedefimiz Müşteri Memnuniyeti Olmuştur. Sizlerin Bizlere güvenmesi İçin Tüm nakliye fiyatlarımızda sizlere en iyi desteği vermekteyiz. 

  Güncel ve uygun Irak Lojistik Fiyatları avantajlarımızdan Yararlanabilmek İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Irak Türkiye Nakliye Fiyatları

  Türkiye-Irak hizmetinin en önemli unsurlarından olan zamanında teslimat maddesidir. Satıcı veya Alıcı malzemenin cinsine veya değerlendirme yapacağı duruma göre zamanında teslim edilmesine çok önem vermektedir.

  Habur sınır kapısı yoğunluk durumu veya Gümrük çalışma durumuna göre irtibatlı ve koordineli bir şekilde hareket etmekteyiz. Normal şartlarda İstanbul Irak Teslim süresi 4-6 gündür. Fakat bu bazen 1-2 gün öne veya geriye gidebilir.

  Irak Nakliyat Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

  Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz.

Irak Nakliye Fiyatları

Soru & Cevap

Türkiye-Irak arası taşınan malzemeler; Petrol ve doğalgaz ekipmanları, Gıda ve Tekstil üzerine yoğunlaşmaktadır.

Irak nakliye Fiyatı, İstanbul Zaho : 1500 usd
İstanbul Erbil : 1600 Usd
Dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM