Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Irak Parsiyel Nakliye

  Irak Parsiyel Nakliye, Mersin merkezli ofisimizle Avrasya Nakliye olarak, Irak Parsiyel Yükleme hizmeti ile taşınmasını istediğiniz yüklerinizin, Türkiye’nin her yerinden iç nakliyesi yapılarak Habur sınır kapısı üzerinden İstanbul Erbil parsiyel nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Bu Hizmetin Ne kadar gerekli ve ne kadar yararlı olduğunu siz değerli müşterilerimizin bizlere olumlu dönüşlerinden daha net anlamaktayız. Belirlenmiş Kurallar ve yine kendi açımızdan oluşturduğumuz düzenli sevkiyat programları sayesinde, sorunsuz güvenli ve zamanında teslimat ilkeli bir parsiyel süreç geçirmekteyiz.  İkili Ticaretin epeyce fazla olduğu bu Ülkede Türkiye ile sıcak ve yoğun bir temas halindedir. 

  Türkiye’nin güneydoğusunda yer alan ve ülkemizle kara sınırı olan Irak, Ortadoğu’da yer alan bir ülkedir. Başkenti Bağdat olan ülke; İran, Kuveyt, Ürdün ve Suriye gibi Ortadoğu ülkeleriyle komşudur. Türkiye ile ticari ilişkileri her geçen gün artan Irak, stratejik iş birliği içerisinde olduğumuz ülkeler listesinde yer almaktadır. Irak Parsiyel Taşımacılık hizmetleri Türkiye’den adreslerden alınarak veya müşteri inisiyatif ile depolarımıza teslim ederek yapılmaktadır.

  Bu sektörde yaklaşık çeyrek asır gibi bir hizmet verdiğimizden dolayı epeyce bir tecrübeye de sahip olmuşuzdur. Türkiye’ye sınırı olması ve ülkemize coğrafik yakınlığı sebebiyle Irak, çokça karayolu Irak Parsiyel Taşımacılık ve Irak Parsiyel Lojistik faaliyetleri gerçekleştirdiğimiz bir konumda yer almaktadır. 

  Irak Parsiyel Nakliye hakkında daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun Navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Irak Parsiyel Nakliye

  Lojistik ve Taşımacılık sektörünün önemli bir kolunu Parsiyel Nakliye oluşturur. Parsiyel, tüm olmayan parça anlamına gelir. Yani komple aracı doldurmayacak ürünler parsiyel nakliye gibi taşımacılık hizmetleri sunulur.

  Zaho Parsiyel Nakliye, güzergahı aynı olan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini aynı araç ile taşıma lojistiğidir. Taşıma işleminde kullanılan araçlar kamyon, kamyonet olabileceği gibi tır da olabilir.

Irak Parsiyel Taşımacılık

  Kullanılan vasıtalar gerekli denetimler ve takipler neticesinde profesyonel ekibimiz tarafından yüklerin her türlü güvenliği sağlandıktan sonra harekete geçer.

  Her aşaması özenle programlı bir şekilde gerçekleşir. Avrasya Nakliye olarak sizlere en güvenilir şekilde Hizmeti sunmak en büyük hedefimiz.

  Genel olarak yaygın bir kitleye hitap eden parsiyel Nakliye her açıdan bireylerin tercih ettiği güvenli bir nakliye çeşididir. Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz, vizyonunu koruyarak yarına güvenle ilerlemektedir.

  Avrasya Nakliye, parsiyel nakliye hizmetini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde yapmaktadır.

  Irak Parsiyel Taşıma hakkında daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

2. Bağdat Parsiyel Nakliye

  Irak Parsiyel yükleme işleminin başarı ile tamamlanması için belirli noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle elleçleme ve dağıtım sürecinin titizlikle tamamlanması oldukça önemlidir.

  Bu kriterler doğru yapılmadığı takdirde teslimatta gecikme ve büyük zararlar yaşanabilir. Bu sebeple sorumlu kişilere bilgi akışının doğru yapılması, ekipman temininin standartlara uygun yapılması gerekir.

  Taşıma aracında birden fazla yük bulunduğu parsiyel taşımacılıkta elleçleme işleminin LIFO (Last in First Out) yöntemi ile gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Türkçe’de ”son giren ilk çıkar” şeklinde bilinen bu yöntemde, araca son yüklenen yükün ilk çıkacak şekilde düzenlenmesi gerekir.

  Elleçleme işleminin bu yöntem ile düzenlenmesi hem zaman, hem de iş gücü tasarrufu sağlar. Bu yöntemin yanı sıra, güzergaha dayalı yükleme seçeneği de sıkça tercih edilir.

  Parsiyel Nakliye taşımacılığında bir diğer önemli konu ise yükün cinsine göre elleçleme yapılmasıdır. Ağır yüklerin alt kısımda, hassas ve hafif yüklerin ise üstte konumlandırılması, oluşabilecek zararları minimuma indirir.

  Yüklerin farklı şirketlere ait olması sebebi ile etiketleme işlemine özen gösterilmeli, karışıklık olmaması için yüklerin doğru paketlendiğine emin olmak gerekir.

  Daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Irak Parsiyel Taşımacılık

3. Irak Parsiyel Yükleme

   Parsiyel Nakliye yapılırken Yük nasıl hesaplanır ? Lojistik sektöründe bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır. Taşınacak ürünlerin araç içinde kaplayacağı yerin hesaplanması yalnızca ırak parsiyel yük taşımacılığında değil, tüm taşıma çeşitlerinde büyük rol oynar.

  Hesaplama işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir. Öncelikle yükün metreküp hesabı en, boy, yükseklik ve adet ölçüleri ile belirlenir. Daha sonra metreküp, ağırlık ve lademetre gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilir.

  Hacim hesabından sonra yükün cinsine göre özel önlemler alınır. Ambalajlama ve etiketleme işlemi ardından yükler, araç içinde en uygun yerde konumlandırılarak transfer işlemi başlatılır. Bütün Bu işlemler şirketimiz tarafından özenle ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Irak Parsiyel Taşımacılık

4. Irak Parsiyel Taşımacılık

  Hizmet Uluslararası piyasada değişiklik gösterebilmektedir ancak Avrasya Nakliye Şirketimizin bünyesinde bulundurduğumuz tüm nakliye çözümleri sizlerin Cüzdanına en çok yarayacak şekilde dizayn edilmiştir.

  Nakliye Çözümlerimizi Faaliyete geçirirken her zaman için ilk hedefimiz Müşteri Memnuniyeti Olmuştur. Sizlerin Bizlere güvenmesi İçin Tüm nakliye tekliflerimiz ile de sizlere en iyi desteği vermekteyiz.

  Avrasya Nakliye profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazırdır. Sizlerde Bu hizmetlerimizde yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

  Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Dilerseniz Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Soru & Cevap

İstediğiniz Kadar Gönderebiliriz. Çin Karayolu Nakliye Ağımızda Tırlarımız ve Gemilerimiz Mevcuttur.

Mobilya, elektronik, Beyaz eşya vb. ( Gıda türü hariç her türlü malzeme, Irak'a parsiyel nakliye hizmeti verilir. )

Irak Parsiyel Taşıma için İstanbul da bulunnan depolarımızdan haftalık düzenli çıkışlar yapmaktayız.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM