Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

İran Nakliye Fiyatları 2024

  İran Nakliye Fiyatları, İran Ülkesi Türkiye ile arasında uzun yıllara dayanan ikili ilişkileri hep sıcak olan ülkedir. İran Coğrafi açıdan Avrupa Sevkiyatlarını Türkiye yollarını ve güzergahlarını kullanarak gerçekleştirmektedir. Avrasya Nakliye İle sizde İran Seferleri ve Fiyatları için en güncel ve doğru bilgiye ulaşmak isterseniz bizleri arayabilir veya mail atabilirsiniz.

  İran Lojistik Fiyatları ve İran Taşımacılık FiyatlarıAvrasya Nakliye olarak bünyemizde bulunan Öz mal ve Kiralık araçlarımız ile çıktığımız bu güzel lojistik yolculuğumuzda hizmetimizin karşılığını veren siz değerli müşterilerimize candan teşekkür ederiz. 

  İran Nakliyat Fiyatları, Ticari ilişkilerimizin iyi olduğu sınır komşumuz İran, başkenti Tahran’a Nakliye taleplerini sıkça gerçekleştirmekteyiz. Mersin Merkez ofis ile ve Ankara İzmir şube ofislerimiz ile hizmet vermek sureti ile, Akdeniz Bölgesi , Ege Bölgesi İç Anadolu Ve Marmara Bölgesine hakim olan Avrasya Nakliye, bu bölgelerden olacak Transit  İhracat hizmet taleplerinizi beklemektedir.

  İran Fiyatları ile ilgili daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. İran Nakliye Fiyatları

  Ülke Nüfusu yaklaşık olarak 82 milyon dur. Türkiye ile aynıdır neredeyse. Türkiye’den her aşamada fiyatların güncellenmesini gerektiren bir organize istemektedir. İran’dan yılın belli dönemlerinde Türkiye ye Hurma, Karpuz, PVC geldiği dönemlerde fiyatlarda değişiklik yaşanmaktadır. İran Seferleri ve  Fiyatları hava yol ve Gümrük sınır kapıları yoğunluğuna bağlı olarak değişebilmektedir.

  İran ekonomisinde pay sahibi olduğu alanlar, Petrol Kaynakları, Doğalgaz yatakları, Tarım ve Turizm yer almaktadır. Ucuz enerjiye sahip olması sebebi ile enerjiye dayanan ürünlerin üretilmesine yönelik yatırımlarla kendi ekonomisinde atılım yapmasına da sebep olmuştur.

İran Nakliye Fiyatları

2. Türkiye - İran Nakliye Fiyatları

  Türkiye’den İran’a Nasıl gidilir ? Sorusuna en iyi cevabı Avrasya Nakliye’den alabilirsiniz. Bu konuyu detaylandırmak gerekir ise; 4 farklı güzergah ile imkanımız Bulunmaktadır.  

  1.ci seçeneğimiz en yoğun olarak kullanılan Ağrı Gürbulak sınır kapısından çıkış yapılarak İran’a geçiş yapılmaktadır.

  2.ci seçeneğimiz; Van kapıköy Sınır kapısından geçmek sureti ile İran’a geçiş.

  3.cü Seçenek ; Hakkari Esendere Sınır Kapısı vasıtası ile İran’a geçiş yapılır.

  4.cü ve son olarak da Iğdır Borulan Sınır Kapısı kullanılarak İran sınırını geçebilirsiniz. 

  İran Lojistik Fiyatları hususunda, Yollarımız da Son Derece Profesyonel Ekipler İle belirlenmektedir. Türkiye-İran güzergahında uzun yıllardır ihracat-ithalat anlamında başarılı çalışmalara imza atan şirketimiz her geçen gün hizmet ağını geliştirerek çalışmalarına devam etmektedir.

  Gelişen teknolojiye uyum sağlanarak geliştirilmiş tır ve kamyonlarla hizmetini sizlere vermektedir. Avrasya Nakliye hizmetinin yanı sıra yük taşıma ve istifleme konusunda da yardımcı olmaktadır. 

  İran Lojistik Ücretleri ile ilgili daha Detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. İran Yük Teslim Süresi

  Avrasya Nakliye, İran denilince akla ilk gelen ilk şirkettir. İran termin süre olarak, Yükleme Yeri ve gümrük çıkışına istinaden farklılık göstermektedir. 

  Ortalama olarak bilgi vermek istersek, Tahran süre (Termin Süresi) 4-6 gündür. Normal şartlarda Gürbulak sınır kapısında sıra olması durumunda bu transit süre değişecektir. 

  Avrasya Nakliye olarak işini profesyonel bir şekilde yapan çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Profesyonel ve güvenli ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

  İran Türkiye Nakliye Fiyatları için Daha fazla detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Tüm Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İran Nakliye Fiyatları

Soru & Cevap

İstanbul – Tahran için transit süre (Termin Süresi) 4-6 gündür. Normal şartlarda Gürbulak sınır kapısında sıra olması durumunda bu transit süre değişecektir. 

İran ekonomisinde pay sahibi olduğu alanlar; Petrol Kaynakları, Doğalgaz yatakları, Tarım ve Turizm yer almaktadır.

İran Türkiye Sınır Kapıları;
Gürbulak, Esendere,Kapıköy sınır kapılarıdır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM