Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

İsrail Nakliye Fiyatları 2024

  İsrail Nakliye Fiyatları, Avrasya Nakliye Firmamız, Türkiye-İsrail serüvenine devam ettiği bu sektörde İsrail Lojistik Fiyatları konusunda siz değerli müşterilerimize uygun navlun teklifi iletmektedir. Avrasya Nakliye olarak, Türkiye İsrail arası hizmetlerimiz son sürat devam etmektedir.

  İsrail Taşımacılık FiyatlarıSon dönemlerde artan gemi fiyatları yaşanılan ekipman sıkıntıları göz önünde bulundurularak müşterilerini mağdur etmeyecek şekilde hizmet gerçekleşmektedir. Özellikle yılın belirli kesimlerinde yaşanılan yoğunluk fiyat artışlarına yansımaktadır. Müşteri temsilcilerimizin araştırma sonucu gerçekleştirdiği hesaplama ile piyasa fiyatını sizlere iletmektedir. Taşınacak malzemenin en*boy*yükseklik cinsi ve tonajı çok önemlidir. Fiyatlandırma buna göre yapılmaktadır. Ürünün üzerine başka malzeme konulup konulmaması, fiyatlandırmayı bir hayli etkilemektedir. Bu tür etkenler İsrail Nakliyat Fiyatları kriterini oluşturmaktadır.

  İsrail Gemi Nakliye Fiyatları hakkında Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. İsrail Nakliye Fiyatları

  İsrail her ülke ile arası iyi olan bir ülke konumunda değildir. Bu nedenle İthalat ve İhracat talepleri belirli bir bölgede yoğunlaşmamaktadır. İsrail kendi iç pazarı küçük olduğundan dolayı Dışarı ihracat için daha çok büyüme hedefi ile yol almaktadır. Şirketimiz İsrail’e sadece Tır ile değil aynı zamanda İsrail’e Roro ile de sevk yapmaktadır. İsrail Konteyner Fiyatları da firmamızda en uygun hali ile sizlere ulaşmaktadır. Mersin Limanı ve İstanbul limanı ofisimizden de İsrail Tır Fiyatları ve gerekli lojistik hizmet bilgilerini detaylı bir şekilde alabilirsiniz. İskenderun İsrail Feribot seferleri de yakın zamanda başlayacaktır. 

  İsrail Nakliye Fiyatları hakkında  detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İsrail Nakliye Fiyatları

2. İsrail - Türkiye Nakliye Fiyatları Hakkında

  İsrail Hizmetlerimiz Yükleme şehir durumuna göre Yurtiçi sevk ile ilgili limanlara varış yapmaktadır. Daha sonra da Türkiye’nin Önemli Limanlarından İskenderun Limanı, Mersin Limanı ve İstanbul limanlarından devam etmektedir. Karayolu olarak sevkiyat yapılamayacağından ancak RORO Gemi ile sevkiyatlar karşılıklı yapılabilmektedir. 

  Türkiye – İsrail arası ticaret hacmi her zaman yoğun olmuştur. Bu yoğunluğun planlı şekilde ilerlemesi için en iyi hizmet çözümleri sunan firma ile çalışmanız gerekir. 

  İsrail Nakliyat fiyatları konusunda en uygun ve detaylı çalışmaları yapan şirketimiz İSO 9001 Belgesine sahip TİO Belgeli, ve Marka Tescil Belgesine sahiptir. Kurumsal çalışmalarıyla sağlam yük teslimat hizmeti sunan Avrasya Nakliye her zaman yanınızdadır. İsrail Hizmetimizi Farklı Yollar Aracılığı İle Gerçekleştirebilmekteyiz. 

  İsrail Lojistik Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. İsrail Lojistik Fiyatları & Teslim Süresi

  İsrail malzeme teslim süresi yol hava ve gemi şartlarına göre değişmektedir. Mersin limanından çıkacak Roro gemi ile İsrail limanına varış süresi 2 gün, İstanbul limanından 5-6 gün ve İzmir limanından 5-7 gün içerisinde gemi çıkışına istinaden gerçekleşmektedir.

  Vermiş olduğumuz hizmetlerin en hassas bölümü olan teslimat ve güvenli sevk firmamız içinde kırmızı çizgidir. Bu nedenle operasyon sorumlusu arkadaşlarımız enince ayrıntıya bile dikkat etmektedir. 

  Avrasya Nakliye olarak işini en iyi şekilde yapan ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hızlı ve güvenli ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. 

  İsrail Nakliye Fiyatları hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İsrail Nakliye Fiyatları

Soru & Cevap

İstanbul çıkış baz alındığında 3.000 USD'dir.

  İsrail malzeme teslim süresi yol hava ve gemi şartlarına göre değişmektedir. Mersin limanından çıkacak Roro gemi ile İsrail limanına varış süresi 2 gün, İstanbul limanından 5-6 gün ve İzmir limanından 5-7 gün içerisinde gemi çıkışına istinaden gerçekleşmektedir.

İsrail Nakliyat Fiyatları Hesaplaması için , Ürdün detayları ve güzergah bilgisi gerekmektedir.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM