Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

İsrail Parsiyel Nakliye

  İsrail Parsiyel Nakliye, yani parça yük, Müşterimizin yükü komple bir aracı dolduramayacak ölçülerde olduğu zaman ki taleplerde, İsrail parsiyel Yük işlemini gerçekleştirmektedir. Başta İstanbul (Sultanbeyli, Beylik düzü), Ankara, İzmir ve Mersinde bulunan depolarımızdan çıkan İsrail parsiyel taşımacılık araçlarımız depolarımıza götürülemeyen müşteri bölgelerine göre de iç nakliyeyi organize etmektedir. Coğrafi konumu ve Arap Ülkelerine olan Bağlantısı nedeni ile Durak liman olarak da kullanılmaktadır. Bu bağlamda Stratejik bir konum ve bağlantıları ülkeye olan Ticareti de epeyce önem arz ettirmektedir. Hayfa Parsiyel, Kudüs parsiyel, Tel aviv parsiyel gibi daha bir çok İsrail şehirlerine hizmet imkanı sunulmaktadır.

Ülkemiz için İthalat ve İhracat olarak aktif bir şekilde alışveriş yaptığı ülkeler arasında yer alan İsrail, Parsiyel Taşımacılık hattında da büyük rol üstlenmektedir. 

  İsrail parsiyel lojistik veya diğer bir ifade şekli ile  İsrail Parsiyel Nakliyat, İsrail ile olan ticari ilişkilerimiz uzun yıllardır devam etmekte ve biz Avrasya Nakliye olarak bu hizmete katkı sağlamaktan ülkemiz adına memnuniyet duymaktayız. Sektörün bizlere katmış olduğu bir diğer yenilik ise dayanışmadır. Farklı şoförlerinin aynı güzergahtaki birbirleri ile olan iletişim ve desteği bizleri de memnun etmektedir. En önemli en kısaTransit süre de teslimat ve müşteri odaklı ihtiyaçlarınıza göre hareket edilmektedir.

  İsrail Parsiyel hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun teklifler için bize mail gönderebilirsiniz.

1. İsrail Parsiyel Yük

  İsrail parsiyel nakliye yapılırken ilk olarak edinilmesi gereken bilgiler malzememizin en boy ve yükseklik iletildikten sonra metreküp hesaplama formülü ile yapılmaktadır. Bu hesaplamalar sonrası İstanbul depolarımızdan haftalık düzenli olarak çıkan araçlarımız ile Türkiye – İsrail Parsiyel nakliyat işlemini başlatmaktayız.

  İsrail’e Taşıması gerçekleşen en yoğun ürünlerin başında Yapı Malzemeleri ve Cam Seramik gibi ürünler gelmektedir. Avrasya Nakliye ile yükleriniz güvenli bir şekilde alıcısına teslim edilmektedir. Bu taşıma şekli malzemelerin küçük veya taşınmaya hassas olmaları bizler daha fazla bir dikkat göstermemizi de tetiklemektedir. İsrail’e Parsiyel Hizmetleri aynı zamanda Gemi yolu ile de yapılabildiğinden ağırlıklı olan 40 hc Konteyner ile liman teslim şeklinde yapılmaktadır. Ticari bağlantıların kuvveti sebebi ile Roro ile taşınan Parsiyel araçlarımız Mersin ve İstanbul limanlarından çıkış yapmaktadır. 

İsrail Parsiyel Nakliye

2. İsrail Parsiyel Taşıma

  Türkiye – İsrail arası ticaret hacmi her zaman yoğun olmuştur. Bu yoğunluğun planlı şekilde ilerlemesi için en iyi lojistik çözümleri sunan Avrasya Nakliye ile çalışmanız gerekir.

  İsrail Parsiyel için TİO  Belgesine sahip Belgesine sahip kurumsal çalışmalarıyla sağlam yük teslimat hizmeti sunan Avrasya Nakliye her zaman yanınızdadır. İsrail Hizmetimizi Farklı Yollar Aracılığı İle Gerçekleştirebilmekteyiz. 

    Taşınacak tüm emtiaların şirketimizde sigorta kapsamında taşındığını da ayrıca belirtmek isteriz. 

3. İsrail Parsiyel Yükleme

  İsrail Parsiyel Lojistik Hizmetimizi Titizlik Ve Uzman Personellerimiz Dahilinde Gerçekleştiriyoruz. İstanbul, Mersin, İzmir Gibi Bölgelerden Alınan Yükleri İsrail’in Çeşitli Şehirlerine Sağlıklı Ve Güvenli Bir Biçim de Ulaştırmak Her zaman İlk Hedefimiz. Avrasya Nakliye İsrail Parça Yük Taşıma işi için bir Numaralı Konumdadır. Bu profesyonel süreci uzman ekibimiz doğru şekilde yönetir.

  İsrail’de gerekli olan Belgeleri organize eder; hangi belgeler gerekli ise tarafınızı bilgilendirirler. Karayolu Nakliye Mersin Limanı çıkışlı RORO Gemisiyle – Haifa / İsrail limanına teslim ederiz. Bu süreçlerin hızlı ve doğru ilerlemesi için ekibimiz tüm gayreti ile doğru zamanda doğru yerde işleri takip eder ve sonuçlandırır.

4. İsrail Parsiyel Kargo

  İsrail Kargo Taşıma hizmetleri için Avrasya Lojistik , kargo gönderimi işleminde uzmanlaşmış ve adres teslim kapı teslim şeklinde express kargo gönderimi yaparak, bu yolda kendini her geçen gün ilerleme kat etmektedir. 

  Bu Taşımanın da aslında İsrail Parsiyel Lojistik hizmetinden hiçbir farkı yoktur diyebiliriz. Talebin özelliğine göre adres teslimi veya liman – depo teslimi şeklinde yapıldığından siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmesi doğrultusunda her konuda destek sağlamaya hazır olduğumuzu da bilmenizi isteriz.

  İsrail Parsiyel Taşımacılık hakkında daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun teklifler için bize mail gönderebilirsiniz.

İsrail Parsiyel Nakliyat
İsrail Parsiyel Nakliye

5. İsrail Parça Yük Termin Süresi

  İsrail Transit süresi denizyolu için Mersin limanından 2 gün, İstanbul limanından 7-8 gün ve İzmir limanından 8-9 gün içerisinde gemi çıkışına istinaden gerçekleşmektedir. Karayolu taşımacılığında ise belirtilen liman çıkışlarına istinaden aynı şekilde teslim edilmektedir. İsrail havayolu nakliye süresi ise 1-2 gün olmaktadır. Yeni nesil araçlarımız ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde şimdi daha güvenli ve daha hızlı bir teslimat süreci sağlamaktayız.

  İsrail Parsiyel ve İsrail Kargo Gönderme işlemleriniz ile ilgili olarak Siz değerli müşterilerimizde kaliteli hizmet avantajlarımızdan yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun teklifler için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

  • Ashdod.
  • Ashkelon.
  • Hadera.
  • Haifa.
  • Jaffa.
  • Tel-Aviv Limanlarıdır.

İsrail Transit süresi denizyolu için Mersin limanından 2 gün, İstanbul limanından 7-8 gün ve İzmir limanından 8-9 gün içerisinde gemi çıkışına istinaden gerçekleşmektedir. Karayolu taşımacılığında ise yurtiçi nakliye yapılıp belirtilen liman çıkışlarına istinaden aynı şekilde teslim edilmektedir. İsrail havayolu nakliye süresi ise 1-2 gün olmaktadır.

Türkiye İsrail Gemi İle 4-5 gün dür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM