Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Mersin Taşımacılık

  Mersin Taşımacılık, Avrasya Olarak Tüm Hizmetlerimizin ana çıkış noktaları Akdeniz Bölgesinden yapılıyor da diyebiliriz. İstanbul Ana hat olarak Avrasya, Kurumsal Hizmetleri ve düzgün çalışma prensibi ile Taşımacılık sektörüne başlangıç yılından bu yana Merkez Mersin olarak faaliyetleriniz yürütmektedir. Lojistik ana üssü konumunda olan Mersin, Mersin Taşımacılık İstanbul işi denildiğinde akla ilk gelen şehirlerdendir. Liman Potansiyelini iyi kullanan Mersin Taşımacılık, Türkiye içerisinde birçok başarılı proje işe de imza atmış bulunmaktadır. 7/24 çalışma esasına dayalı bir anlayış ile tüm ekip arkadaşlarımız en donanımlı bilgiler ile sizlere hizmet sunmaktadır.

  Mersin Kara yolu Taşımacılık Hizmetleri: Avrasya, siz değerli müşterilerimizin en yoğun rağbet gösterdiği ve değerli taleplerini ilettiği Taşımacılık Hizmet yöntemidir. Dünyamız Coğrafyasında karayolu taşımacılığın olmadığı bir nokta yok diyebiliriz. Avrasya, Dünya Ticaretinde çok önemli bir rolü olan Bu taşımacılık hizmetini sizlere en mükemmel hali ile sağlayan ve ayrıca tereddütlerinizi ortadan kaldırmak sureti ile sizlere daha güvenli bir taşıma imkanı sunan Yurtiçi Ekspres taşımacılık gibi türler içinde altyapı oluşumuz tamamlamıştır. Daha Ekonomik ve masrafsız olması sebebiyle de maddi avantaj oluşturmaktadır.

    Avrasya şirketi olarak yeni nesil araç filomuz, ve yeni nesil ekipman desteği ve bunu en iyi şekilde koordine eden deneyimli ve uzman kadromuzla uzun soluklu, hasarsız ve çözüm odaklı bir hizmet sunma hedefine sahibiz. Karayolları ve Yasalara uygun malların taşınması, volümlü talepler gibi direkt olarak taşıma işlemlerinizi karayolu servis ile sağlamaktayız. Kaliteli ve güvenli bir Taşımacılık Hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

  Mersin Nakliyecileri hakkında daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Tüm Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. 

1. Mersin Taşımacılık Fiyatları

  Taşımacılık listesinde üst sıralarda yer alan Avrasya, Kurumsal Hizmetleri, Şirketler arasında önemli bir konuma sahiptir. Sadece uluslar arası Taşımacılık değil aynı zamanda en kaliteli ve güvenli hizmetlerini Mersin Taşımacılık hizmetleri olarak da yürütmektedir. Liman Kenti olan Mersin de başlayıp Tüm Türkiye’mize yayılan bu yolculuk serüvenimiz Merkez odaklı olarak devam etmekte olup, Mersin şehirler arası Taşımacılık ve Mersin Pikap taşımacılık taleplerine de cevap vermektedir. Bünyemiz de bulunan araçları ile Mersin Taşımacılık hizmetlerine Güneydoğu Anadolu Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi Akdeniz Bölgesi ağırlıklı olmakla Yedi bölgemize de İthalat ve İhracat Yükleri taşımaktadır.

  Mersin  ve İstanbul ofislerimiz devreye girmektedir. Mersin Şehirler arası taşımacılık alanında yeni model araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Şirketimiz çok yönlü bir Taşımacılık öngörüsüne sahip bir ekip ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Koşullar her ne olursa olsun sunulacak hizmet en iyi şekilde olmalıdır. Avrasya şirketimiz Mersin Taşımacılık şirketleri arasında birçok proje işi tamamlamış ender şirketlerdendir.

Mersin Taşımacılık

2. Mersin Taşımacılık Ambar

  Liman kentleri arasın Mersin Şehirler Taşımacılık  alanında da lider olmayı başarmıştır. Tüm Lojistik türleri içerisinde taşıma faaliyetleri Dökme Yük gemileri, Kuru Yük Gemileri gibi başlıca ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir.

  Dünya geneline bakıldığında, Denize kıyısı olan hemen hemen her ülkeye hizmet yapılabilmektedir.  Mersin Limanına yanaşan ve yanaşacak olan tüm gemi acentelerine ait hizmetler ve talepler için bizlere ulaşabilir kaliteli ve uygun hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Akdeniz, Karadeniz, Marmara Denizi Taşımacılığı faaliyetleri Rahatlıkla yürütülebilmektedir. Dünya’nın en önemli Limanlarına yapılan Sevkiyatlarda birçok Dünya Ticareti için önemli projelere imza atılmıştır. 

  Siz değerli Müşterilerimizin Transit süre ihtiyaçlarına göre imkan olanak sağlayabilmek adına gerekli organize imkanı sunan Avrasya, Alternatif Rota ve Alternatif Armatörler ile butik hizmet imkanı sunmaktadır. “Tüm Dünya Limanlarına hizmet ağını geniş tutan Kapıdan Kapıya Teslimat imkanlarını da geniş acente ağı ile sizlere sunmaktayız.

3. Mersin Taşımacılık Adana

  Yapmış olduğumuz işin önemini bilerek hareket ile çalışmalarımız devam etmekte ve teklifleriniz müşteri odaklı bir anlayış ile gerçekleştirmektedir. Uluslar arası Taşımacılık şirketleri navlun tekliflerini hazırlarken öncelikle mevcut ve sabit olan masrafları değerlendirmeye almaktadır. 

  Sunulacak olan navlun teklifleri verilecek olan hizmetin niteliğine göre kimiz zaman İhracat navlun Teklifleri veya İthalat navlun teklifleri olarak belirlenmektedir. Buna ek olarak Taşınacak olan emtia’nın nitelikleri yani en, boy, yükseklik ve gerekli durumlarda baz alınan hacimsel olarak yapılabilmektedir. Mersin Taşımacılık alanında bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Avrasya, yeni nesil araçlarını sahaya sürmüştür.

  İhracat yapmak isteyenlerin, malzemenin teslim edilecek nokta ya kadar olan masrafları ve son olarak da Gümrükleme (YDG Masrafı ) da dahil olmak üzere gerekli hesaplamalara göre en uygun olan navlun tekliflerini siz değerli müşterilerimize iletmekteyiz.

Mersin Taşımacılık Ambar
Mersin Taşımacılık

  Sizlerde Lojistik hizmetlerimizden ve avantajlarımızdan yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Tüm Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. 

Soru & Cevap

İstanbul, İzmir, Konya, Ankara

Mersin Taşımacılık firmasının telefon numarası 0530 142 10 10 GSM den ve 0324 233 87 97 Sabit Numaradan Ulaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM