Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Türkmenistan Nakliye Fiyatları 2024

  Türkmenistan Nakliye Fiyatları veya diğer bir ifade şekli ile Türkmenistan Taşımacılık Fiyatları, Avrasya Nakliye şirketimiz, Türki Cumhuriyetlerinin en önemli devletlerinden olan Türkmenistan’a hizmet sunmaya uzun yıllardan bu yana devam etmektedir. Türkmenistan, Orta Asya da yer alan bir Türk Devletidir. Avrasya Nakliye olarak her türlü taleplerinize imkan ve olanak sunulmaktadır. Teklif aşamasından sonra operasyon süreci ile beraber siz değerli müşterilerimiz ile koordineli bir ilerleyiş ile teslimata kadar bilgi akışı sağlıyoruz. 

  Türkmenistan Lojistik FiyatlarıTopraklarının büyük bir bölümü çöl topraklarıdır. Dünyanın en büyük gölü konumunda olan Hazar Denizi’nin bir kısmı Türkmenistan Sınırları içerisindedir. Bu nedenle RORO gemi için yük taşımaya uygundur. Türkmenistan Başkenti Aşkabat‘tır. Türkmenistan TÜRKSOY üyesidir. 

  Türkmenistan Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İçerik Başlıkları

1. Türkmenistan Nakliye Fiyatları

  Ülke Yer altı kaynakları bakımından çok zengindir. Türkmenistan’ın belirli bölgelerinde Petrol ve Doğalgaz yatakları mevcuttur ayrıca kükürt, kurşun ve madeni Tuz da çıkmaktadır. Ülke dış Ticaret ile doğrudan bağlantılı olduğundan Türkiye’den sürekli ithalat yapmaktadır. Bu nedenle Avrasya Nakliye, Türkmenistan Nakliyat Fiyatları hakkında uygun teklif ile sizlere devamlı yardımcı olmaktadır. Günümüz şartlarında en iyi imkanlar için gerekli altyapı oluşumunu tamamlayan Avrasya Nakliye, en uygun ve güncel navlunları sizlere sunmaktadır.

  Türkmenistan Lojistik Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Türkmenistan Tır Fiyatları ve gerekli lojistik hizmet bilgilerini detaylı bir şekilde alabilirsiniz. 

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

2. Türkmenistan'a Yük Gönderme Hizmetlerimiz

  Şirketimiz hemen hemen her şehirden Türkmenistan’a Yük Taşıma Hizmeti sunmaktadır. Başlıca Bursa, Mersin, Adana, İstanbul, Kayseri ,Konya ,İzmir, Ankara, Gaziantep, Antalya, Kocaeli, Tekirdağ, Gebze, Dudullu organize sanayi bölgesi, Aydın, Osmaniye Gibi Türkiye’nin Bir Çok İlinde Sizlere hizmet Sunmaktayız.

  Türkmenistan’a hizmet verdiğimiz Türkmenistan şehirleri; Başta Başkent Ashgabat dır. Daha sonra ; Tejen, Türkmenbaşı, Mary, Serdar, Balkanabad, Lütfabad, Daşoğuz,  Bayramaly, Atamurat, Bereket, Akdepe ve abadan gibi önemli şehirlerdir. Ülkede önemli noktalardaki acente bağlantılarımız sayesinde olası sorunlara anın müdahale etme imkanı da sunuyoruz. 

  Türkmenistan Taşımacılık Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Türkmenistan Teslim Süresi ve Türkmenistan Yol Güzergahı

  Satışı yapılan her ürün alıcı için çok önemlidir. Ve her alıcı malzemenin kendisine zamanında ulaşmasını ister ve bunun için de zamanında teslimat yapabilen nakliyeci araştırması yapar. Avrasya Nakliye olarak Türkmenistan hizmetlerimizi Satıcı ve Alıcı ilişkisini bozmadan gerçekleştirmek için en uygun yol güzergahını ve eksiksiz evrak ile hazırlamak sureti ile gerçekleştirmektedir. Türkiye adresinden ve Gümrük çıkışına istinaden 7-9 gün arasında değişiklik gösterirken; şayet bu güzergah Azeri üzeri olursa Transit süre 10-12 gün olarak belirlenmektedir. 

  Türkmenistan Yol güzergahından da kısaca bahsetmek isteriz; Türkiye Yükleme çıkışı yerinden sonra İran üzeri güzergah kullanılır ise Doğubeyazıt Gürbulak sınır kapısından geçiş, İran ve Türkmenistan’a geçiş yapılmaktadır. 

  Şayet Azeri üzeri olur ise ; Sarp sınır kapısı veya Aktaş sınır kapısı kullanılarak Gürcistan’a geçiş, Azeri’ye giriş ve Bakü Limanından Roro ile Hazar Denizinden Türkmenbaşı limanına varış yapılmaktadır.

4. Türkmenistan Fiyatları Hakkında

  Türkmenistan Dünyanın en büyük 4. Doğalgaz rezervine sahip ülkedir. Buna sebep Dünyanın 10 büyük pamuk üreticisi arasında yer almaktadır. Pamuk Ülke için çok önemli bir gelir kaynağı olmuştur.

  Bu yönde Sanayileşme de önemli adımlar da atmaktadır. Türkiye-Türkmenistan arasında şirketler arasında sizlere nakliye Fiyatları konusunda en uygun teklifleri ileten şirketimiz, deneyimli ve uzman kadromuz sizleri bilgilendirecek ve yardımcı olacaktır. 

  Avrasya Nakliye olarak en yetkili ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hızlı ve güvenli ulaşımın adresi olarak en profesyonel  hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

  Türkmen Fiyatları hakkında Daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM