Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Ukrayna Nakliye Fiyatları 2024

  Ukrayna Nakliye Fiyatları, Türkiye-Ukrayna arasındaki güçlü iş birliği ve bağlantılarımız sayesinde İthalat ve İhracatlar aktif rol oynamaya devam etmektedir. Ukrayna Lojistik Fiyatları ve Ukrayna Taşımacılık Fiyatları Son yıllardaki Ukrayna-Rusya arasındaki siyasi sebepler Ukrayna açısından ekonomik olarak şartları zorlamaktadır. Şirketimiz, Ukrayna Başkent Kiev ağırlıklı olarak hizmetlerine devam etmektedir.

  Günümüz şartlarını da göz önünde bulundurduğumuzda Siz değerli müşterilerimize Ukrayna hizmetleri için en iyi navlun tekliflerimizi sunmak isteriz. Kalıcı ve Daimi Müşteri hedefi ile ilerleyen lojistik şirketimiz çalışmalarına bu yönde devam etmektedir.

  Ukrayna’ya yıllardan gelen tecrübe ve birikimleri ile lojistik hizmeti veren Avrasya Nakliye den, Ukrayna Nakliyat Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Ukrayna Nakliyat Fiyatları

  Ukrayna’nın kalkınmasında Türk yatırımcıları da büyük bir pay sahibidir. Doğal kaynaklar bakımından çok zengin olan ülke bu doğal kaynakları işlemede ve özellikle savunma sanayi ve enerji üretimlerinde kullanmaktadır. Türkiye iş adamları da Ülkeye çok önemli yatırımlar yapmaktadır. Özellikle son dönemde Donetsk şehrinde yapılan stadyum inşaat hizmetini Türk İnşaat şirketi üstlenmiştir. Ve yine Ukrayna Dinyeper Nehri üzerine İş adamlarımız tarafından inşa edilen Köprü ülkeye çok büyük kazanımlar sağlamıştır.

  Ukrayna Taşımacılık Fiyatları olarak sunduğumuz Ayrıcalıklı çözümler ve sizlere özel fiyatlarımız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bizlere Referans olabilecek geniş bir müşteri portföyümüz olduğunu da ayrıca belirtmek isteriz.

Ukrayna Nakliye Fiyatları

2. Türkiye - Ukrayna Nakliye Fiyatları

Ukrayna Doğal Kaynak bakımından zengin ülkeler arasındadır. Türkiye-Ukrayna Yolları Avrasya Nakliye bizden sorulur. Türkiye’de yükleme yapan araçlarımız Gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından  farklı alternatif yollar ile Ukrayna’ya varış yapmaktadır. Bunlardan kısaca bahsedecek olur isek ; Gürcü üzeri Rusya ve Ukrayna’ya geçiş. Bir Diğeri ise İstanbul ve bölge limanlarından Ukrayna Limanlarına RORO gemi ile geçiş yaparak ilgili Ukrayna adresine gitmektedir. 

Birde Polonya sınırından Ukrayna’ya alternatif bir güzergahta vardır. Bu güzergahtaki tüm Hizmetimizden Son Derece Memnun Kalacağınızdan Şüpheniz Olmasın. Profesyonel Ekipler Ve Şoförler Dahilinde Nakliye İhtiyacınızı En Güvenilir Ve Sağlam Şekilde Yerine Getirmekteyiz. İstenilen Zaman da Ve En Uygun Fiyatlara Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılayıp Sizleri Güvenli Bir Biçim de Nakliye Hizmetimizden Faydalanmanızı Sağlıyoruz.

3. Ukrayna Yük Teslim Süresi

  Avrasya Nakliye Ukrayna’ya hizmetini tam zamanında teslimat ilkesi ile gerçekleştirmektedir. Zamanında teslim edilemeyen her ürün hem bizlere müşteri kaybı hem de İhracatçı müşteri kaybı yaşatacaktır. Ve bu durum Ukrayna’daki alıcı tüzel kişi veya şahıslar İçinde büyük önem arz etmektedir.

  İstanbul Kiev için Transit süre 5-6 gündür. Zonguldak Limanından (Gemi) ile Odessa limanına inen aracımız Teslimat noktasına ulaşmaktadır.

4. Ukrayna Grupaj Nakliye Fiyatları Hakkında

  Ukrayna’ya Hizmet veren Avrasya Nakliye Ukrayna için deneyimli yolları ve kuralları iyi bilen güler yüzlü şoförlerimiz ile kaliteli hizmet anlayışımızdan asla vazgeçmeyecek. Merkez ofislerimizden destek almak sureti ile hem Karayolu nakliye hem de Gemi yolu hizmetler için bizleri tercih edebilirsiniz.

  Avrasya Nakliye olarak en başarılı ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve hızlı ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. 

  Siz değerli müşterilerimizde kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Ukrayna Nakliye Fiyatları

Soru & Cevap

Ukrayna'nın başkenti Kiev'dir.

İstanbul Kiev için Transit süre 5-6 gündür. Zonguldak Limanından RORO Taşımacılık (Gemi) ile Odessa limanına inen aracımız Ukrayna Karayolu ile Teslimat noktasına ulaşmaktadır.

Türkiye Ukrayna İş adamları TÜİD Ukrayna Kiev de dir.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM