Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Belçika Parsiyel Nakliye

  Belçika Parsiyel Nakliye, Parsiyel ile ilgili olarak sizlere hatırlatabileceğimiz en önemli bilgi, Avrasya İstanbul Belçika Parsiyel yükleme işini bünyesin de bulundurduğu En Önemli hizmetlerinden bir tanesidir. Belçika Parsiyel hizmetleri Dünyanın birçok yerine yaptığımız nakliye işlemlerinde olduğu gibi Ülkeye de güvenli ve zamanında teslim ile  hizmet vermekteyiz. Belçika Parsiyel için Sizlerin siparişlerinizi Belçika’nın hangi bölgesi olursa olsun güvenli ve bilinçli bir şekilde ulaştırmakla mükellefiz. 7/24 Hizmet anlayışımızdan asla vazgeçmeden sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz. Ülkenin İthalat ve İhracat alanındaki yatırımları bizim sektörümüzde önemli bir paya sahiptir.

  Belçika Parsiyel Taşımacılık, Genç filomuzla ve deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz, en uygun navlun vererek bu hizmeti gerçekleştiriyoruz. Tüm Taşıma yasalarına ve kurallarına harfiyen uymak sureti ile karayolu sözleşmelerinin her maddesine de uygun şekilde uyarak müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan verilen adrese zamanında teslim ile gönderim yapmaktayız. Güvenle ve özenle yapılan yüklemelerimiz varış noktasına kadar sıkı bir takip ile teslimat süreci izlenmektedir.

  Belçika Parsiyel hakkında fikir sahibi olmanız açısından birkaç bilgiyi paylaştık. Bizi Takip etmeye devam edebilirsiniz. Belçika’nın jeopolitik olarak Avrupa’da önemli bir konumda olması gerek tarihe dayanan geçmişi ile Belçika’ya Parsiyel taşımacılık hizmeti önemli bir  ticaret ağı oluşturmuştur. Avrasya Nakliye olarak Belçika bölgesinde geniş bir potansiyel üretimci veya ihracatçı oluşumundan bahsedebiliriz.

  Belçika Parsiyel Yükleme hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

1. Belçika Parsiyel

  Türkiye Belçika’dan Bazı İthal ürünler çekebilmektedir. Bunlar daha çok , Otomobil, İlaç ve Petrol Endüstrisinde kullanılan Petrol yağlarıdır. Avrasya Nakliye şirketi olarak Hem İthalat hem de İhracat alanında Parsiyel hizmet yapmaktayız. Belçika – Türkiye arası bağlantılar 1838 yıllarına kadar dayanmaktadır. 

  Dünya geneline bakıldığında Parsiyel Taşıma hizmetleri önemli bir yere sahiptir. Bu taşıma sayesinde küçük hacimli ihracat şirketlerinin de Yurtdışına satış yapma imkanı sağlanmış olmaktadır. Lojistik şirketi olarak müşterilerimize karşı her konuda şeffaf olmaya özen göstermekteyiz. 

  Taşıma kanunlarında olması gereken tüm belge ve bilgilere sahip şirketimiz en son olarak da Ticari İşletme Organizatörlüğü Belgesi olan TİO Belgesini de Evrak envanterine katmıştır. Tüm Belçika Parsiyel Lojistik Faaliyetlerinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebileceğiniz güler yüzlü personeller ve 7/24 çalışma esasına dayalı bir program ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Belçika Parsiyel Nakliye

2. Denizyolu Parsiyel Belçika

  Yüklerinizi ister direkt veya aktarmalı olarak teslimat adresine göre en uygun koşulları sağladıktan sonra sevk işlemini gerçekleştiriyoruz. 

  Operasyon sorumlusu arkadaşlarımız organizeyi güvenli bir şekilde birden farklı müşterimizin yükünü tek bir taşıma aracıyla teslimat adresine sevk etmek için program yapmaktadır. Avrasya Nakliye şirketi olarak Belçika Parsiyel Lojistik hizmetlerini geniş kapsamlı olarak gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde 7/24 esasına dayalı olarak bizlere değerli taleplerinizi iletebilirsiniz.

  Nakliye hizmetinde navlun maliyeti çok önemli bir konudur. Biz Müşterilerimizi de düşünmek zorundayız. Ve bu nedenle maliyet hesaplamalarını müşteri odaklı bir anlayış ile sunuyoruz.

  Sektörümüzün birçok ürünü taşıma işine ev sahibi olduğundan taşınacak malzemeye uygun aracı da organize etmek çok önemlidir.

3. Belçika Türkiye Parsiyel Yükleme

  Belçika teslim süresi aracımızın İstanbul Gümrük Çıkışına istinaden 5-6 gün dür diyebiliriz. Tabi sınır kapılarındaki yoğunluğa bağlı olarak değişebilmektedir.  Avrasya Nakliye Şirketimiz Türkiye Belçika veya Belçika Türkiye arası hizmetlerine birde gümrükleme hizmetini eklemiştir. Siz değerli müşterilerimizin talebi halinde Yurtdışı Gümrükleme hizmetleri de sizlere sunulmaktadır.

  Siz değerli müşterilerimiz şayet Gümrükleme hizmetini yapmak istemez iseniz yetkili şirket veya şahsın acentemize vekalet vermesi ile gümrükleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yurt Dışı Gümrükleme (YDG Hizmeti) olarak da bilinen bu işlem Avrupa’nın hemen her Ülkesinde bulunan geniş acente ağımız ile sorunsuz yapılabilmektedir.

4. Belçika Parsiyel Yük

  Belçika’ya gönderilecek olan malzemeler parça veya parsiyel olduğundan dolayı malzemenin öncelikle depolama işlemi yapılmalıdır. İstanbul Depomuzda ürünleri bir araya getirmek sureti ile özel bir yükleme programının ardından araçlarımıza yüklenmektedir.

  Aynı depolama işleminin Belçika da da yapılması yüklerin ilgili şehirlere dağıtılması açısından çok önemlidir. Yükün ağırlığı ve hacmi depolama içerisindeki özel bölmelerde ayarlanmaktadır. 

  Belçika kargo en hızlı şekilde Belçika’ya yapılan uçak seferlerinin sıklığı ile doğru orantılıdır. Ürünün paketleme ve taşınabilecek bir hale getirilmesi tamamen İhracatçı/Müşteri sorumluluğundadır.

  Şayet talep edilir ise elleçleme hizmetini de sunabiliriz. Belçika Başkenti’ne İstanbul Brüksel Parsiyel Nakliye hizmeti yoğunluğun olduğu taleplerdendir.

Belçika Parsiyel Nakliye

  Avrasya Nakliye şirketi olarak bilgili ekip arkadaşlarımızla sizlere kesintisiz ulaşımı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Hızlı ulaşımın adresi olarak profesyonel hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM