Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

  Bulgaristan Parsiyel Nakliye, Tüm İstanbul Çıkışlı ve Diğer Tüm Şehirlerimizden alım yapılacak şekilde ihtiyaçlarınıza harfiyen cevap bulabileceğiniz ve hizmetini en iyi şekilde sunmaktayız. Avrasya Nakliye Bulgaristan Parsiyel hattında da kuruluşundan bu yana hizmetini sürdürmektedir. Bünyemizdeki tüm ekip arkadaşlarımız hem akedemik hem de teknik bir donanıma sahiptir. Tarafınızdan iletilen tüm değerli talepler, öncelikle taşınmaya uygun mu ve taşınması yasal ürünlermidir kontrol edilerek teklif hazırlanmaktadır. Avrasya Nakliye olarak Bulgaristan Parsiyel Yük hizmetimizde ikili ilişkilerimize ve komşuluğumuzun da olumlu olarak etkilemesine sebeptir. Her türlü Bulgaristan parsiyel talebinizi en uygun biçimde değerlendirebilirsiniz. Tüm taleplerinize en iyi şekilde cevap bulabileceğiniz Avrasya Nakliye, uzun yıllar işbirliği hedefi ile sizlere teklif sunmaktadır. Odak noktamız ilk sırasında müşteri memnuniyeti yer aldığından, bölgeye yapılacak tüm sevkiyatlarımızı bu hedef doğrultusunda yapılmaktadır.

  Bu Hizmetin ana oluşum maddesi Taşınacak olan emtiaya zarar gelmemesi ve zamanında varış noktasına ulaşması olmalıdır. Bizim bünyemizdeki personellerimiz bölge hakimi olan deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bulgaristan Parsiyel işleminin merkezi konumunda olan İstanbul için Avrupa yakasındaki depomuzdan çıkış yapılmaktadır. Bulgaristan yüklemelerinde navlun ve siparişinizi uygun ve verilen zamanda büyük bir sorumluluk ve kurallara uygun bir şekilde gönderim işlemini gerçekleştiriyoruz. Her yeni müşterimiz ile planlamalarımız her zaman uzun vadeli ve daimi çalışmak adına yapılmaktadır.

  Siparişlerinizi Bulgaristan’ın hangi bölgesi olursa olsun güvenli ve bilinçli bir şekilde ulaştırmakla mükellefiz. Bu hizmeti sizlere sunarken gelişen teknolojik filomuzla, deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz, en uygun navlun vererek  gerçekleştiriyoruz. Her zaman Nakliye sözleşmelerinin her maddesine uygun şekilde uyarak müşterilerimize hiçbir sıkıntı yaşatmadan verilen adrese zamanında teslim ile gönderim yapmaktayız.

  Bulgaristan Parsiyel hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Bulgaristan Parsiyel Yük

    Hizmet alanlarımızı olabildiğince geniş tutmaya ve geniş bir alanda sizlere hizmet sunmaya çalışıyoruz. Mersin merkez ofisimiz ile hizmetlerimize devam ederken, hizmet ağımızın daha kaliteli bir hale gelmesi için yaptığımız AR-GE çalışmalarından sonra İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası bölgelerinde faaliyetine başladığımız depolama hizmetlerimiz ve nakliye araçlarımız ile malzemelerinizi adresinizden alım yaparak Bulgaristan ambarı teslim veya adresinize teslim hizmetlerimizden sizlerde faydalanabilirsiniz. 

  Türkiye Bulgaristan yükleri kurduğumuz özel lojistik sistem ve çalışma düzeni ile kusursuz bir şekilde işlemektedir. Bulgaristan parsiyel  masraflarını en-boy-yükseklik ölçüsü ve metreküp hesaplama yaparak sizlere en uygun tekliflerimizi hazırlamaktayız.

  Bulgaristan parsiyel hakkında daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Bu hat için gerekli tüm bilgi ve deneyime sahip olan ekip arkadaşlarımız sayesinde hızlı bir hizmet sunulmaktadır. Araçlarımızda bulunan araç takip cihazları sayesinde anlık araç durum bilgisi sistemsel olarak iletilmektedir.

Bulgaristan Parsiyel Yük
Bulgaristan Parsiyel Nakliye

2. Türkiye - Bulgaristan Parsiyel Yük

    Yapılan Tüm yatırımlarımız uzun vadeli bir hizmet için yapılmaktadır. Bizim sektörümüz her Türlü taşıma hizmetine gebedir. Bulgaristan parsiyel denildiğinde liste başı olarak bilinmekteyiz.

  Haftalık düzenli şekilde hizmetlerimize devam ederken başta başkent Sofia (Sofya) parsiyel olmak üzere Bulgaristan İlleri ; Hasköy, Varna, Burgaz, Kırcaali, Plevne, Pazarcık, köstendil, Sliven, Petriç, Aydos, Dobriç ve daha birçok yere teslimat yapmaktayız.

  Yaptığımız işin Önemini bilerek ve alınması gereken önlemleri alarak serüvene devam ediyoruz. Aslında çoğu zaman siz değerli müşterilerimizden gelen Parsiyel Talepleri bizlere Bulgaristan Parça  hizmeti olarak gelmektedir.

  Hizmetimizden ve kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Bulgaristan Türkiye Parsiyel Yüklemeler

  Avrasya Nakliye Yapmış olduğu işin önemini iyi bilerek hazırlıklarını sürdürmektedir. Bulgaristan Türkiye’den en fazla İthal ettiği ürün grubu Kuru Yük grubudur diyebiliriz. Bunları isimlendirecek olur isek; Yapı malzemeleri, Mobilyalar, Beyaz Eşya Grupları ve Ambalaj malzemeleridir. 

  Bu ürünlerin Bulgaristan’a Parsiyel Hizmet ile götürülmesi hem maliyet hem de komple tır bir malzeme alamayacak veya satamayacaklar için de yarar sağlamaktadır. Bulgaristan Parsiyel Yük talepleri Avrasya Nakliye ile çözüme en güvenilir şekilde ulaşmaktadır. 

  Siz değerli müşterilerimizde, uygun tekliflerimizden yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye

Soru & Cevap

Başta başkent Sofia (Sofya) parsiyel olmak üzere Bulgaristan İlleri ; Hasköy, Varna, Burgaz, Kırcaali, Plevne, Pazarcık, köstendil, Sliven, Petriç, Aydos, Dobriç ve daha birçok yere teslimat yapmaktayız.

Bulgar Parsiyel Yük ürün çeşitleri çok fazla tür olabileceğinden değişebilmektedir. Ama ağırlıklı olarak Kuru yükler sevk edilmektedir. Bazı önemli gruplar ise ; Mobilya, İnşaat malzemesi, Demir aksamlar ve yedek parça diyebiliriz.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM