Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Gürcistan Nakliye Fiyatları 2024

  Gürcistan Nakliye Fiyatları, Gürcistan başkenti Tiflis başta olmak üzere Gürcistan Şehirleri tamamına hizmet  vermekteyiz. Bölgeye çalışan ve kurallarını bilen ve bu gaye doğrultusunda ilerleyen firmamız, her geçen yıl Gelişmekte ve kendisini de yenilemektedir. Gürcistan Taşımacılık Fiyatları, Bu alan da gelişen teknolojik filomuzla, deneyimli kaptanlarımızla sorunsuz, en uygun navlun vererek  gerçekleştiriyoruz. Avrasya Nakliye Olarak gelişen Global Dünyada yeni nesil araçlarımız ve son sistem taşımacılık hizmetlerimiz ile müşteriye güven vermekteyiz. 

  Gürcistan Lojistik Fiyatları , Karadeniz’e komşu ülkelerimizden olan Gürcistan hizmetleri konusundaki yolculuk serüvenimize yola başladığımız zamandan itibaren devam etmektedir. Gürcistan Nakliyat Fiyatları , Avrasya Nakliye olarak Hizmetimizi Titizlik Ve Profesyonellik Çerçevesi İçerisinde Yapıyor Olup Sizlere En Uygun Nakliye İmkanını Sağlamak İlk Hedefimizdir. Sınır Komşumuz olması sebebi ile de hem İhracat hem de Transit taşımalarda aktif bir şekilde öne çıkmaktadır Gürcistan.

  Gürcistan Taşımacılık Fiyatları hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Yükleme öncesinde başlayıp, teslimat sonrasına kadar yakinen işlemler takip edilmekte, ve olası çözümler için acenteler hazır beklemektedir.

1. Gürcistan Nakliye Fiyatları

  Sınır komşumuz olan Bu ülke ile de Ticaretimiz uzun yıllardır devam etmektedir. Sarp Sınır Kapısı ile Gürcistan’a geçiş yapılmaktadır. Sovyetler Birliğinden ayrıldıktan sonra çok büyük bir ekonomik kriz yaşan Gürcistan 2000’li yıllardan sonra dış ticarete açılmasıyla yatırımcıların uğrak yeri olmuştur. 

  Gürcistan Lojistik Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Avrasya Nakliye şirketimizin Gürcistan Tır Fiyatları ve gerekli lojistik hizmet bilgilerini detaylı bir şekilde öğrenmek için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

2. Türkiye - Gürcistan Nakliye Ücretleri & Teslim Süresi

  Ülkedeki vatandaşların yarısı hemen hemen tarımdan gelir elde etmektedir. Ülkede Zengin fakir ayrımını görsel olarak da görmek mümkündür. Gelir Gider dengesizliği bu ülkede de fazlaca kendisini hissettirmektedir.

  Türkiye Şehrimizden yüklemeye ve gümrük çıkışına müteakip 2-3 gün arası sürmekte olup, Gürcistan limanı olarak Poti Limanı teslimatı yapılmaktadır.

  Turistik olarak en çok ziyaret edilen Gürcistan Şehirleri, Batumi ve Tiflis olarak bilinmektedir. Gürcistan’a malzeme teslim süresi hava ve yol şartlarına ve ayrıca Sarp sınır kapısı yoğunluğuna da bağlıdır.

  Firmamız en hızlı ve en güvenli teslimat için gerekli tüm önlemleri alıp programını buna göre yapmaktadır.

  Siz değerli müşterilerimizde firmamızın kaliteli hizmet avantajlarından yararlanmak ve daha fazla detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Yoğunluk ile oto yedek parça ve makine yedek parçası talepleri günden güne artmaktadır.

Soru & Cevap

İstanbul çıkışlı baz alındığında 2.700 USD'dır.

Gürcistan'a malzeme teslim süresi, hava ve yol şartlarına ve ayrıca Sarp sınır kapısı yoğunluğuna da bağlı olarak 2-3 gün arasında sürmektedir.

İstanbul Tiflis Nakliye Fiyatları Ortalama 2800 Usd dir.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM