Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

İran Parsiyel Nakliye

  İran Parsiyel Nakliye, Tüm Hizmetlerimizi İstanbul başta olmak üzere Avrasya olarak Sizlere en uygun ve en güvenli şekilde sunmaktan mutluluk duymaktayız. Ülkemizin en yoğun arz talep gerçekleştirdiği ülkelerin başında gelen İran, Ülkemizin doğusunda yer almaktadır. Önceki yıllarda iki ülke arasında çalışmalar biraz daha zor ve sıkıntılı yürümekteydi. Fakat son yapılan Ticari Anlaşmalar ve alınan kararlar ile şimdilerde daha kolay ve hızlı bir şekilde İran Parsiyel yüklemeler çözüme kavuşmaktadır. İstanbul Bölgesinde bulunan İran Parsiyel Çalışan Nakliyeciler arasında Türkiye ile kara sınırı olan İran’a hizmet sunmaktadır. İran bir Asya ülkesidir. İran’ın başkenti Tahran’dır. Uzun yıllardan bu yana bu bölgeye hizmetleriniz sürdürmektedir. İran Parsiyel Taşımacılık taleplerinizin şirketimizde karşılığı hem uygun hem de kaliteli olarak sunulmaktadır. Bu sektöre ve Ülkemize yaptığımız katkılardan ayrıca memnuniyet duymaktayız.

  İran Parsiyel Nakliye, Jeopolitik konumu sebebiyle yük taşımacılığı için önemli bir bölgede yer alan Türkiye, Ortadoğu’nun ve Avrupa’nın birçok ülkesine nakliye yapılırken transit geçiş sağlayan bir konumdadır. Yaptığımız ve sunduğumuz bu işin çok fazla önem taşıdığının da bilincindeyiz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız İran Yasaları ve Taşıma Kanunlarına çok fazla hakim durumda olduğundan tüm taşımalarımız aksamadan sürmektedir. İki Ülke arasındaki yoğun alışverişlerin yıl içerisinde epeyce trafik yoğunluğu oluşturduğunu da söyleyebiliriz.

  En doğru ve en güvenilir lojistik şirketi olmak ve Sizlerin yanında olmak her zaman ilk hedefimiz. Profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazır olan şirketimiz, Sizlere özel Bu tekliflerimizden ve imkanlarımızdan yararlanmak için ve İran Parsiyel Taşıma hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. İran Parsiyel Taşıma

  İran Parsiyel Çalışan Nakliyeciler, İran ile Türkiye arasında çok eski zamanlardan bu yana İkili ilişkiler anlamında güzel ticari bağlantılar bulunmaktadır. Avrasya Nakliye olarak bizler çeyrek asra yakın süredir İran ile Türkiye arasında nakliye faaliyetlerine imza atıyor, karayolu İran Parsiyel Lojistik hizmeti de vermekteyiz. İran Parsiyel Nakliyat aynı güzergaha giden farklı yükleri aynı aracımıza yükleyebiliyoruz. İran parsiyel nakliye güzergah hattı boyunca taşıyabiliyoruz.

  Yüklerinizi İstanbul, Ankara İzmir Ve Mersin gibi illerimizdeki modern depolarımızda topluyoruz. Bu depolarımızdan da haftanın belli günlerinde tırlarımızın çıkışını yaparak İran’a doğru yola çıkarıyoruz. Bu süreci Avrasya Nakliye Olarak profesyonel biçimde takip edip sizlerin teslimatlarını en güvenilir şekilde yapmayı amaçlıyoruz. İran Parsiyel Hizmetleri Çözümlerimizde sizlere her zaman en iyi teklif ve güvenilirlik bahşediyoruz Bizlere güvenebilirsiniz.

İran Parsiyel Nakliye

2. İran Parsiyel Çalışan Nakliyeciler

  İran Parsiyel Yapan Nakliyeciler, genel olarak havayolu, denizyolu ve karayolu hizmetlerinde tercih edilen bir taşıma şeklidir. Bu taşımacılık türü, yüklerin bir konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır.

  FCL, yani tam konteyner yükü taşımacılığın karşıtı olarak bilinen Parça Taşıma Nakliye sisteminde, konteyner içerisindeki yükler birden fazla alıcıya sahiptir.

  Konteynerin yeteri kadar dolmaması halinde, farklı şirketlerin yükleri de eklenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde, birden fazla alıcıya sahip yüklerin parsel hesabına göre maliyet ayrımı yapılır. 

  Avrasya Nakliye, anlaşmalı acenteleri ile birlikte yükleri müşterilerden teslim alarak varış noktasına düzenli şekilde ulaştırmayı amaçlar.

  Parsiyel Nakliye süreçlerini en verimli şekilde yöneterek müşterilerin transfer ihtiyaçlarını karşılar. Zamanında evrak teslimi ile teslimat süresi boyunca hiçbir aksiliğe yer vermeden güvenli taşıma imkanı sunmaktayız.

  İran Parsiyel Çalışan Nakliyeciler hakkında daha fazla detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. İran Parsiyel Nakliyenin Sunduğu Ayrıcalıklar Nelerdir ?

  • İran Parsiyel Nakliye hizmetleri arasında yerini alarak sektörde başarılı işlere imza atmış olan Avrasya Nakliye müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak hem ekonomik, hem de güvenli bir taşımacılık imkanı sunar.
  • Az miktarda yüke sahip şirketlerin komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
  • Avrasya Nakliye farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğu İran parsiyel Nakliyat alanında kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
  • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz. Müşteriye ait yükün kapladığı hacim kadar ödeme yapılır.
  • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • Karayolu, denizyolu ve havayolu gibi taşımacılık türleri ile entegre olarak dünyanın dört bir yanına hizmet sunar.
İran Parsiyel Nakliye
  • Key Account Yönetimi hizmeti ile transfer sürecinin raporlanması sağlanarak müşteriye güncel bilgi akışı sunulur.
  • Direkt ya da aktarmalı transfer seçenekleri arasında teslim tarihi müşteriye bırakılarak esneklik ve güven kazandırılır.
  • Bekleme süreleri azaltılarak en ideal rotasyon oluşturulur.

4. İran Parsiyel Yük

  Parsiyel Nakliye Yapılırken Yük nasıl hesaplanır ? Lojistik sektöründe bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır. Taşınacak ürünlerin araç içinde kaplayacağı yerin hesaplanması yalnızca parsiyel yük taşımacılığında değil, tüm taşıma çeşitlerinde büyük rol oynar. Hesaplama işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir.

  Öncelikle yükün metrekaresi hesabı ve en, boy, yükseklik ile adet bilgileri belirlenir. Daha sonra ağırlık ve uzunluk gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilir. Hacim hesabından sonra yükün cinsine göre özel önlemler alınır. Ambalajlama ve etiketleme işlemi ardından yükler, araç içinde en uygun yerde konumlandırılarak transfer işlemi başlatılır. Bütün Bu işlemler şirketimiz tarafından özenle ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

  Detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İran Parsiyel Nakliye

5. En Uygun İran Parsiyel Nakliye Tarifeleri

  Avrasya Nakliye Şirketimizin bünyesinde bulundurduğumuz tüm nakliye çözümleri sizlerin kesesine en çok yarayacak şekilde dizayn edilmiştir. Nakliye Çözümlerimizi Faaliyete geçirirken her zaman için ilk hedefimiz Müşteri Memnuniyeti Olmuştur. 

  Sizlerin Bizlere güvenmesi İçin Tüm nakliye Tekliflerimizde sizlere en iyi desteği vermekteyiz. İran Parsiyel Nakliye hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

  İran Parsiyel Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Soru & Cevap

Lojistik sektöründe bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır. Taşınacak ürünlerin araç içinde kaplayacağı yerin hesaplanması yalnızca parsiyel yük taşımacılığında değil, tüm taşıma çeşitlerinde büyük rol oynar. Hesaplama işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir.

İran Resmi Dini " İslam" dır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM