Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

İtalya Nakliye Fiyatları 2024

  İtalya Nakliye Fiyatları, Şirketimiz Avrasya Nakliye İtalya’ya Hizmetlerine başladığı yıllardan bu yana ilk hedef kalite dedi ve bu yolda ilerlemektedir. Sektördeki Yükselişimize hızla devam ederken, İtalya Fiyatları konusunda bütün gereksinimlerini bünyesinde bulundurmuştur. Müşteri odaklı bir bakış açısı ile hareket eden Avrasya Nakliye, kalite ve güven teminatlı bir çalışma sunmaktadır. 

  İtalya Türkiye hizmetine kurulduğumuz bu günden beridir devam etmekteyiz. Bünyemizdeki yeni nesil araçlar ile Türkiye’nin her şehirlerinden İtalya hizmetini sizlere sunmaktayız. Milano İstanbul, İstanbul Torino arası hizmetler son sürat devam etmektedir. 

  Ülkemizin başta Merkez Mersin ofisimiz, İstanbul ve İzmir ofislerimiz ile irtibata geçerek taleplerinize en uygun ve doğru cevapları alabilirsiniz. İtalya şehirleri , Bari, Palermo, Livorno , Trieste ve Venedik limanlarına taleplerinize göre hizmet veriyoruz. İtalya Lojistik Fiyatları her müşterinin cebini ilgilendirdiği için bizlerinde hassas olduğu ve hesaplamalarını sizleri de düşünerek yaptığı özel bir konudur.

  İtalya Taşımacılık Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. İtalya Nakliye Fiyatları

  Halk dilinde Çizme olarak bilinen Ülke Harita üzerinde bakıldığında tıpkı bir bayan çizmesi görünümündedir. Akdeniz’e kıyısı olan yarım ada ülkesidir. Ülke 20 ayrı bölgeye ayrılmakta olup resmi olarak 109 il mevcuttur. Ekonomik olarak gelişmiş ülkeler arasında iyi bir konumdadır. 

  Dünyanın en ünlü araba markalarının üretici konumunda olan Ülke tarım bakımından da zengin bir yapıya sahiptir. Dünyanın Turistik olarak en fazla gezilen 5. ülkesi olma özelliği de ayrıca vardır. 

  İtalya’ya nakliye fiyatları, taşınacak yükün türü, ağırlığı ve mesafeye göre belirlenir. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığı seçenekleri ile çeşitli nakliye çözümleri sunulmaktadır.

  İtalya Fiyatları hakkında  detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

İtalya Nakliye Fiyatları

2. Türkiye İtalya Nakliye Fiyatları

  Avrasya Nakliye şirketimiz, İtalya Nakliyat fiyatları için sizlere güncel ve en uygun tekliflerini hazırlayıp sunmaktadır. Başta İtalya’nın başkenti Roma Nakliye fiyatları Olmak üzere diğer illerine de en uygun ve kaliteli hizmet ile yararlanabilirsiniz.

  Tüm İmkanları ile sizlere hizmet vermek adına serüvenine başladığı zamandan itibaren hizmetine hız kesmeden ve kalitesinden ödün vermeden devam etmektedir. İtalya Hizmetleri için özel bir operasyon ekibi oluşturmuş durumdayız.  

  Siz değerli müşterilerimizin yoğun talebi üzerine bölgeye yoğun çalışmalarımız devam edecektir. İstenilen Zaman da Ve En Uygun Fiyatlara Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılayıp Sizleri Güvenli Bir Biçim de Nakliye Hizmetimizden Faydalanmanızı Sağlıyoruz.

  İtalya Hizmetlerimiz için kullandığımız yol güzergahı; Türkiye yükleme adresinden çıkış yapmak sureti ile Roro İle Mersin Limanından Kalkış ve Trieste Limanı varış olarak gerçekleşmektedir. Veya Kara ile Edirne Sınır kapısından çıkış kara ile Balkanlar üzerinden İtalya’ya varış yapılmaktadır. 

  İtalya Lojistik Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. İtalya Türkiye Nakliye Fiyatları & Teslim Süresi

  Avrasya Nakliye Şirketimize en fazla yöneltilen sorulardan birisi de İtalya’ya tır kaç günde gider ? Sorusudur. İtalya bölgesine Türkiye’den gümrük çıkışına istinaden transit bir şekilde 7-8 gün süresinde gitmektedir.

  Araç Şoförlerimiz malzemenin zamanında teslim adresinde olması için yükleme ve transit süreyi de hesaplamaktadır. Özel durumlarda İtalya gemi rezervasyonları ve konteyner durumlarına göre de teslimat süresi değişkenlik göstermektedir. 

  Avrasya Nakliye olarak işini profesyonel bir şekilde yapan çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Profesyonel ve güvenli ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

   Sektörümüzün öncü kuruluşlarından olduğumuzdan dolayı geniş bir müşteri portföyüne de sahibiz. Sizlerde bu ayrıcalıklardan ve güvenli hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere tekliflerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

İtalya Fiyatları
İtalya Nakliye Fiyatları

  İtalya Türkiye Navlun Fiyatları ile ilgili Daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

Bari, Palermo, Livorno , Trieste ve Venedik limanlarına taleplerinize göre hizmet veriyoruz.

İstanbul İtalya Nakliye Fiyatları Ortalama 3200 eur civarındadır.

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM