Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

İtalya Parsiyel Nakliye

  İtalya Parsiyel Nakliye, Avrasya Olarak İstanbul başta olmak kaydı ile tüm Dünya dilinde Harita görseli ve sınırsal çizgileri olarak da çizme şeklini andırdığı için, çizme denilen ülkeye TİO yeki belgesine sahip bir imkan ile sizlere güven teminatlı bir hizmet sunmaktayızdır. İstanbul İtalya Parsiyel Taşımacılık işlemleri ile ortak bir hareket söz konusudur. 25 yılı aşkın süredir memnuniyet odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu sektöre uzun yıllardır hizmet eden ve İtalya Parsiyel Yük konusunda uzmanlaşmıştır. Dünya genelinde harita görüntüsü sebebiyle Çizme olarak da anılan Ülke, Ticaret bakımından epeyce hareketli bir konumdadır. Limanları ve Turizm sayesinde yıllık orandaki geliri epeyce yüksektir. Nakliye sözleşmesi ile başlayan yükleme planlaması ve düzgün bir organize ile menun kalacağınız ve sürekli işbirliği talep edeceğiniz bir hizmet alabilirsiniz. Acil ve Ekspres gitmesi gereken yükleriniz için de Minivan, panelvan ve ekspres araç çeşitlerimiz ile en sıkışık anda sizlere destekm sağlayabilmekteyiz.

  İtalya Parsiyel Taşıma konusunda en uygun teklif ve imkanlar ile hizmet vermekteyiz. İtalya-Türkiye arasında haftalık parsiyel hizmeti veren Avrasya Nakliye, müşteri odaklı çözümler sunmaktadır. Her hafta karşılıklı olarak parsiyel yüklemeler yapmaktayız. İzmir İtalya Parsiyel Ege bölgesindeki yoğun yatırım ve araştırmalarımız neticesinde her türlü ihtiyacınıza uygun geniş hizmet filomuzla sizlere memnuniyet odaklı hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizde bizimle bu ayrıcalıkları yaşamak istiyorsanız değerli taleplerinizi bekliyoruz.

  Avrasya Nakliye olarak en doğru ve en güvenilir olmak ve sizlerin yanında yer almak her zaman ilk hedefimiz. Profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazır olan şirketimiz, Sizlere özel Bu tekliflerimizden ve imkanlarımızdan yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. İtalya Parsiyel hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun ve kesenize uygun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. 

1. İtalya Parsiyel Taşımacılık

  Avrasya Nakliye olarak çözüm odaklı imkanlar bulunmaktadır. İtalya Parsiyel Nakliye, tüm olmayan parça anlamına gelir. Siz değerli müşterilerimize İtalya parsiyel gibi önemli hizmetler sunulur. Parsiyel Nakliye, güzergahı aynı olan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini aynı araç ile sevk etme hizmetidir. Parsiyel işleminde kullanılan araçlar kamyon, kamyonet olabileceği gibi tır da olabilir. 

  Kullanılan vasıtalar gerekli denetimler ve takipler neticesinde profesyonel ekibimiz tarafından yüklerin her türlü güvenliği sağlandıktan sonra harekete geçer. Her aşaması özenle programlı bir şekilde gerçekleşir. Sektörün önemli bir kolunu oluşturan İtalya Parsiyel lojistik kaliteli hizmetin adresi olan Avrasya Nakliye de karşılığını en iyi şekilde bulabilmektedir.

 İtalya parsiyel nakliye, küçük hacimli yüklerin ekonomik ve esnek bir şekilde taşınmasını sağlar. Maliyet tasarrufu, çevre dostu olması ve esneklik gibi avantajlar sunar. Parsiyel nakliye süreci planlama, yüklerin toplanması, yükleme, gümrükleme ve teslimat aşamalarını içerir.

  Avrasya Nakliye olarak sizlere en güvenilir şekilde İtalya Eşya Taşıma Hizmeti sunmak en büyük hedefimiz. Genel olarak yaygın bir kitleye hitap eden parsiyel Taşıma her açıdan bireylerin tercih ettiği güvenli bir hizmet çeşididir. Müşteri memnuniyetini esas alan Avrasya Nakliye, vizyonunu koruyarak yarına sizlerle birlikte güvenle ilerlemekteyiz.

İtalya Parsiyel Nakliye

2. İtalya Parsiyel Yükleme

  Aracımızda birden fazla müşteriye ait yük bulunduğu İtalya Parsiyel Lojistik elleçleme işleminin LIFO (Last in First Out) yöntemi ile gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Türkçede “son giren ilk çıkar” şeklinde bilinen bu yöntemde, araca son yüklenen yükün ilk çıkacak şekilde düzenlenmesi gerekir.

  Ağır yüklerin alt kısımda, hassas ve hafif yüklerin ise üstte konumlandırılması, oluşabilecek zararları minimuma indirir. Yüklerin farklı alıcı ve satıcılara ait olması sebebi ile etiketleme işlemine özen gösterilmeli, karışıklık olmaması için yüklerin doğru paketlendiğine emin olmak gerekir. 

  Parsiyel hizmeti başarı ile tamamlanması için belirli noktalara dikkat etmek gerekir. Bu kriterler doğru yapılmadığı takdirde teslimatta gecikme ve büyük zararlar yaşanabilir.

  Bu sebeple sorumlu kişilere bilgi akışının doğru yapılması, ekipman temininin standartlara uygun yapılması gerekir.

  Elleçleme işleminin bu yöntem ile düzenlenmesi hem zaman, hem de iş gücü tasarrufu sağlar. Bu yöntemin yanı sıra, güzergaha dayalı yükleme seçeneği de sıkça tercih edilir. Siz de bizi tercih edin sonra üzülmeyin…

  İtalya Parsiyel Hakkında çok daha fazla ve detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve desteklerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Avantajlı ve sizlere daha yararlı teklifler için bize mail gönderebilirsiniz. 

3. İtalya Parsiyel

  • Avrasya Nakliye sektörde başarılı işlere imza atmıştır. İtalya Parsiyel Nakliye olarak müşteri talepleri doğrultusunda en ideal rotaları oluşturarak hem ekonomik, hem de güvenli bir teslimat imkanı sunar.
  • Key Account Yönetimi hizmeti ile transfer sürecinin raporlanması sağlanarak müşteriye güncel ve doğru bilgi akışı sunulur.
  • Direkt ya da aktarmalı transfer seçenekleri arasında teslim tarihi müşteriye bırakılarak esneklik ve güven kazandırılır.
  • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz. Müşteriye ait yükün kapladığı hacim kadar ödeme yapılır.
  • Az miktarda yüke sahip üretici veya satıcların araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
  • Avrasya Nakliye farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğu İtalya parsiyel Nakliyat alanında kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
İtalya Parsiyel Nakliye Firmaları
İtalya Parsiyel Nakliye
  • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • Koordineli ve Hizmet entegreli olarak dünyanın dört bir yanına hizmet sunar.
  • Bekleme süreleri azaltılarak en ideal rotasyon oluşturulur.
  • Daha avantajlı ve daha Güvenilir teslimat.

4. Türkiye Roma Parsiyel Nakliye

  İtalya Parsiyel Nakliyat Yapılırken Yük nasıl hesaplanır ? Bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır. Hesaplama işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir. Öncelikle yükün metre hesabı en, boy, yükseklik ve adet ölçüleri ile belirlenir. Daha sonra ağırlık ve uzunluk gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilir.

  Ürünlerin araç içinde kaplayacağı yerin hesaplanması yalnızca parsiyel yük de değil, tüm hizmet çeşitlerinde büyük rol oynar. Hacim hesabından sonra yükün cinsine göre özel önlemler alınır. Ambalajlama ve etiketleme işlemi ardından yükler, araç içinde en uygun yerde konumlandırılarak transfer işlemi başlatılır. Bütün Bu işlemler şirketimiz tarafından özenle ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

  Napoli Parsiyel Hakkında Detaylı bilgi almak İçin whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun yararınıza olacak teklifler için bize mail gönderebilirsiniz. 

İtalya Parsiyel
İtalya Parsiyel Nakliye

5. İstanbul İtalya Parsiyel Taşıma

  İtalya parsiyel için güncel piyasada değişiklik gösterebilmektedir ancak Avrasya Nakliye Şirketimizin bünyesinde bulundurduğumuz tüm çözümleri sizlerin Cüzdanına en çok yarayacak şekilde dizayn edilmiştir.

  Çözümlerimizi Faaliyete geçirirken her zaman için ilk hedefimiz Müşteri Memnuniyeti Olmuştur. Sizlerin Bizlere güvenmesi İçin Tüm hizmetlerimiz de sizlere en iyi desteği vermekteyiz.

  Uygun ve güvenli teslimat ilkesini benimseyen Avrasya Nakliye operasyon ekibimize whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Bize mail gönderebilirsiniz.

 
Parsiyel Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Soru & Cevap

Lojistik sektöründe bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır. Hesaplama işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir. Öncelikle yükün metre hesabı en, boy, yükseklik ve adet ölçüleri ile belirlenir. Daha sonra ağırlık ve uzunluk gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilir.

İtalya Parsiyel Yükleme İşlemleri; İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakasından bulunan depolarımızda yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM