Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Kıbrıs Parsiyel Nakliye

  Kıbrıs Parsiyel Nakliye, Tüm faaliyetlerimiz ara vermeden devam etmektedir. İstanbul bölgesinden Yavru vatanımız olan Ülkenin coğrafi konumu sebebi ile faaliyetlerimizin hemen hemen hepsi Liman çıkışlı yapılmaktadır. Kıbrıs’a Parsiyel veya diğer bir ifade şekli ile Kıbrıs eşya yükleme Hizmeti için Avrasya, çok fazla tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimizi teşekkürü bir borç bilmekteyiz. Türkiye Kıbrıs arası taşımacılık hizmetlerinin büyük bir bölümünü oluşturan Kıbrıs Parsiyel Hizmeti daha çok Türklerin yaşadığı düşünüldüğünde irili ufaklı eşyalar gönderme çok sıklıkla olmaktadır. Alın Teri kazançlarının önemi bizim için çok değerlidir. Bu nedenle hizmetlerimizin kalitesini her zaman yüksek belirlemekte ve müşteri bakış açısını asla göz ardı etmemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde haklı olarak kaliteli ve güvenli bir taşıma istersiniz. Biz Avrasya olarak tüm talep ve isteklerinize en iyi şekilde cavap verebilmek adına gerekli araştırma geliştirme ve organize için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

  KKTC yükleme denilince Kıbrıs Parsiyel yükleme arasında adından çok söz ettiren lojistik Avrasya Nakliye, siz değerli müşterilerimizin bir komple aracı doldurmayacak malzemelerini İstanbul Avrupa yakası, İstanbul Anadolu Yakası Veya Mersin depolarımızda toplamak sureti ile Kıbrıs Parsiyel yükleme hizmeti vermekteyiz. Kıbrıs Parsiyel yükleme hesaplamalarını Malzemenin ölçü, ağırlık durumu ile hesaplama yöntemi kullanılarak oluşturulmaktadır. Kıbrıs Önemli Limanları için tamamına yanaşma ve teslimat imkanları sunulmaktadır. Teslimat için uygun hava koşulları da önemlidir. Bu açıdan Meteoroloji takipleride tarafımızdan analiz edilmektedir.

  Talebiniz halinde Akdeniz Bölgesi yükleriniz için araçlarımız ile malzemelerinizi adreslerinizden aldırabiliriz. Türkiye Kıbrıs parsiyel hizmet için haftada en az 2 araç program yapılmaktadır. Her türlü taşıma şekline ihtiyaç duyulan sektörümüzde önemli olan konulardan bir diğeri de ekipman durumudur. Avrasya Nakliye olarak tüm taşıma şekillerine uygun envanterimiz mevcuttur.

  Kıbrıs Parsiyel Nakliye hakkında daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer yükleme Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Kıbrıs Parsiyel Yükleme

  Taşımacılık ihracatı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine gönderilecek gümrüklü veya ev eşyası mallarda bazı zamanlarda tır kapasitemize dolduramayacak zamanlar olabiliyor. Bu tür durumlarda parsiyel yükleme, yani parça yük şeklinde taşımacılıklarımız olabiliyor. Müşterinin istek ve ihtiyacı olan navlun tır kapasitesinde ki verilen ölçülerle hesaplanır. Bu şekilde ihracat işlemi yapılır. Kıbrıs’a parsiyel Ne kadar Sorusu bizlere çokça yöneltilmektedir. Bu sorunun en önemli cevabı Gönderilecek olan malzemenin detaylarına bağlı olarak değişecektir.

  Kıbrıs ev eşyası gönderme şeklinde de Kıbrıs Parsiyel ihracat alanımız veya Kıbrıs’tan Türkiye’ye eşya gönderme şeklinde Kıbrıs ithalat Parsiyel ağımız vardır. Kıbrıs ev eşyası gönderen Avrasya lojistik, uzman ekip ve ülkeyi tanıyan ekipmanları ile hizmetini sürdürmektedir. Avrasya Nakliyenin en önemli çalışma bölgeleri arasında yer alan KKTC, Eşya Taşımacılığı olarak Türkiye ile çok sıkı bir bağ kurmuştur. Türk Vatandaşlarımız veya Kıbrıs Vatandaşlarımızın çoğunlukla tercih ettiği firma özelliği taşıyan Avrasya Nakliye bu konuda iki ülke arasında aracılık etmenin de gururunu yaşamaktadır.

Kıbrıs Parsiyel Taşımacılık

2. Kıbrıs - Türkiye Parsiyel Yükleme

  Kıbrıs Kargo şeklinde deneyimli ekipmanlar oluşturan Avrasya lojistik, Kıbrıs kargo taşımacılığı arasında yerini almıştır. Yükleme Yolları Arasın da En Çok Kullanılan türlerdendir. Diğer parsiyel yükleme Hizmetinden Yararlanmak İçin Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

  Kıbrıs Parsiyel Taşıma Hizmetleri için Lojistikler Mersin Limanı ve Mersin Yolcu Salonu Müdürlüğünü kullanmaktadır Buna ek olarak ayrıca Taşucu Limanı ve Taşucu Yolcu salonu da varış yerine göre tercih edilmektedir.

  Avrasya Nakliye, Müşterileri isteği doğrultusunda hareket etmeye çalışarak değişik özelliklerdeki araçlarını ilgili yerlere yönlendirmek sureti ile sizlerin Kıbrıs Parça Yük isteklerinizi yapmaktadır.

 Türkiye’den Kıbrıs’a olan tüm taşımalar için tüm Türkiye’yi kapsayan bir çalışma programını uygulayan Avrasya lojistik, Bölgesel Lojistik hakimiyetini korumak arzusundadır.

3. Kuzey Kıbrıs Parsiyel

  KKTC için Türkiye Ticarette önemli bir paya sahiptir. Lojistik hizmetimiz ile Uzun dönemdir Kıbrıs askeriye’ye kargo taşımacılığını üstlenen Avrasya lojistik bu anlamda önemli ve geniş bir müşteri portföyüne de hakim dir.

  Ofis personellerimize en çok direkt olarak yöneltilen diğer bir soru ise; Kıbrıs’a eşya taşıma ne kadar ? sorusu… Bunun ile ilgili çok küçük ürünler veya ebat olarak yine kargo statüsüne giren ürünler için farklı ücret oluşmaktadır. Tam olarak hesaplama yapılabilmesi için Kıbrıs’a gönderilecek kargonun en, boy, yükseklik ölçüleri gerekmektedir. Kıbrıs’tan Türkiye’ye kargo ile ilgili de aynı durum geçerlidir.

4. Türkiye - KKTC Parsiyel

  Avrasya olarak Kıbrıs yasalarını yakinen takip etmektedir. KKTC Hükümeti Gümrüğe tabi eşyalar için bir liste sunmuştur.

  Uluslar arası lojistik olarak kuralların kesin suret ile dikkate alınması gerektiği bilincinde olan konusunda uzman ekip arkadaşlarımız sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek adına 7/24 hizmet vermektedir.

  Avrasya Nakliye olarak işinde en iyisi olan çalışma arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz. Profesyonel ve güvenli ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

  Daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Kıbrıs Parsiyelciler
Kıbrıs Parsiyel Taşımacılık

Soru & Cevap

Parsiyel Çıkış Günlerimiz Çarşamba ve Cuma Günleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM