Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Kırgızistan Parsiyel Nakliye

  Kırgızistan Parsiyel Nakliye, Türkiye’nin istenilen her bölgesinden Kırgızistan da istenilen bölgesine uluslararası komple nakliye ve nakliye taşımacılığı hizmeti veren Avrasya Nakliye , müşterilerine uygun navlun ve zamanında teslim yapmaktadır. Kırgızistan parsiyel nakliyat şirketimiz, coğrafyaya çok hakim deneyimli kaptanları ile lojistik hizmetlerini gerçekleştirmektedir. İki Ülke arasında olan Ticari ilişkiler çok da sıcaktır diyemeyiz. Bu nedenle Full araç dan ziyade parsiyel araç ile sevkiyatlar daha fazla yapılmaktadır. Temel amacımız Müşteri talep ve isteklerine göre değişebilen bir hizmet anlayışıdır. Doğru zamanda ve doğru yerde olmak vermiş olduğumuz hizmetin de kalitesini göstermektedir. Kırgızistan Taşımacılık metotlarının hemen hepsine hakim bir ekip oluşturduğumuz için de çözüm sürecimiz daha kısa şekilde olmaktadır.

  Avrasya Nakliye, Kırgızistan kargo Gönderme seçeneğinde de hizmet ağları  oluşturmuştur. Kırgızistan’ın varoluşundan belli gelir kaynakları ticaret olmasından dolayı uluslararası nakliye sektörünün Kırgızistan bölgesine yapılan ihracat ve ithalatların vazgeçilmez bölgelerinden olmuştur. Bölgesel hakimiyetimizin iyi olduğu dönemleri yaşıyoruz. İki Ülke arasındaki Ticarete aracılık ve Köprü olan Avrasya Nakliye, ekipman yatırımlarını da genişletmektedir.

  Kırgızistan Parsiyel Taşımacılık Hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Kırgızistan Parsiyel Taşıma

  Kırgızistan Parsiyel Nakliye şirketi olarak parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi daha kaliteli bir hale getirebilmek için araçlarımızı sürekli yenilemekteyiz. Euro7 / Yeşil motor ile çalışan yeni filomuzda deneyimli konusunda uzman güler yüzlü şoförlerimiz ile yolumuza devam ediyoruz. Kırgızistan Parsiyel nakliyat lojistiğin adeta can damarını oluşturmaktadır.

  Kırgızistan’a parsiyel nakliye hizmetleri, yüklerinizi ekonomik ve hızlı bir şekilde taşır. Parsiyel nakliye, birden fazla göndericinin yüklerini aynı araçta birleştirerek maliyet tasarrufu sağlar.

  Her müşterimizin malzemesi 1 aracı komple olarak dolduramayacağından İstanbul Avrupa yakası veya İstanbul Anadolu yakası bölgelerinde bulunan depolarımız dan düzenli olarak hafta da en az 2 araç yüklemekteyiz. Parsiyel nakliye hizmetini hazırlama işlemlerini tecrübeli personellerimiz metreküp hesaplama ve malzeme ölçülerine göre sizlere en uygun olanı sunmaktadır. Mersinde üst sıralarda yer alan şirketimiz Şirketimiz Avrasya Nakliye Gabari Dışı yükleme de yapmaktadır. Son olarak filomuza eklediğimiz yeni nesil araçlarımız ile dondurulmuş gıda taşıması da yapmaktayız.

Kırgızistan Parsiyel Taşımacılık
Kırgızistan Parsiyel Nakliye

2. Türkiye Kırgızistan Parsiyel Yükleme

 

  Şirket politikamızın en başında her zaman müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Kırgızistan parsiyel Yükleme yolları Avrasya Nakliye Şirketimizin Bünyesinde bulunan bölge coğrafyasına hakim çalışanlarımız sayesinde en hızlı olan güzergah seçilmek sureti ile planlama yapılmaktadır.

  Kırgızistan Parsiyel Lojistik güzergahı İle İlgili daha detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Nakliye Hizmetlerimizden çok memnun kalacağınızı ümit ediyoruz. Profesyonel Ekipler ve şoförler ile Kırgızistan Parça Nakliye İhtiyacınızı En güvenilir ve en sağlam biçimde yerine ulaştırmaktayız.

  Bizden İstenilen zaman da ve uygun ücretlendirme ile İhtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Avrasya nakliye olarak siz değerli müşterilerimizin de uygun fiyat hizmetimizden yararlanmanızı sağlamak arzusundayız. Kırgızistan Parça yük taşıma avantajlarından yararlanabilmek İçin bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Kırgızistan parsiyel taşımacılık bizim işimiz ve bırakın işimizi size en iyi şekilde sunalım. 

3. Kırgızistan Hava Kargo Nakliye

  Kırgızistan Hava yolu parsiyel Nakliye Hizmetimizi Titizlik Ve Uzman Personellerimiz Dahilinde Gerçekleştiriyoruz. Türkiye de İstanbul, Ankara, İzmir Gibi Bölgelerden Alınan Yükleri Kırgızistan’ın tüm Şehirlerine en sağlıklı Ve en güvenilir biçim de sevk etmek İlk Hedefimiz arasında yer almaktadır. Sizlerde profesyonel süreci uzman ekibimiz en doğru şekilde faydalanmak isterseniz sizleri de ofisimizde misafir etmek isteriz.

  Kırgızistan acentemiz gerekli olan Belgeleri organize eder; hangi belgeler gerekli ise tarafınızı bilgilendirir. Tüm Hizmetlerimizi Uzman Personellerimiz ile beraber Titiz Bir biçimde Gerçekleştiriyoruz. Bu geçirilen süreçlerin hızlı ve doğru ilerlemesi için ekibimiz tüm gayreti ile doğru zamanda doğru yerde işleri takip eder ve sizleri de sık sık bilgilendirmek sureti ile sonuçlandırır. Avrasya Nakliye sizlerin tek tedarikçisi olmak için daha çok çalışacaktır.

4. Kırgızistan Kargo Taşımacılığı

  Kırgız Ülkesi hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse, bulunduğu coğrafya bakımından çok hareketli olmayan bir hacimde olduğu için Kırgızistan Kargo talepleri  olarak daha fazla talep bizlere iletilmektedir. Kırgızistan kargo şirketleri İstanbul ağırlıklı olarak hizmet vermektedir. Avrasya Nakliye şirketimizde Kırgızistan kargo Aksaray şubemiz ile kargo hizmeti vermektedir.

  Türkiye Kırgızistan kargo için anlaşmalı olduğumuz acentalar ile beraber hareket ederek Kırgızistan Uçak kargo veya Kırgızistan Hava Yolu Kargo işlemini de operasyon departmanında görevli arkadaşlarımız ile değerlendirebilirsiniz.

5. Kırgızistan Parsiyel Transit süresi

  Avrasya Nakliye şirketimiz, siz değerli Müşterilerimize Nakliye öncesi ön bilgiler eksiksiz olarak aktarılmaktadır. Örnek olarak, Kırgızistan’a Parsiyel Karayolu Nasıl gidilir ? sorusu… Genel anlamda güzergah olarak İran karayolu üzerinden Türkmenistan geçiş, Özbekistan ve akabinde Kırgızistan’a gidilebilir, veya diğer bir alternatif ise Gürcistan, Rusya ,Kazakistan üzerinden geçiş yapılarak gidilebilir. Transit süre için İstanbul’u baz alırsak İstanbul Kırgızistan Parsiyel Lojistik süresi 15-17 gün dür. Yükleme yeri ve teslim yerine göre Teslim süresi değişebilir tabi ki. 

  Avrasya Nakliye şirketi olarak en yetkili ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermeye devam edecektir.. Profesyonel hizmet ve güvenli ulaşımın adresi olan en iyi olma yolunda çok çalışıyoruz. Kırgızistan Parsiyel Nakliye hakkında detaylı bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Kırgızistan Nakliyecileri
Kırgızistan Parsiyel Nakliye

Soru & Cevap

Her müşterimizin malzemesi 1 aracı komple olarak dolduramayacağından İstanbul Avrupa yakası veya İstanbul Anadolu yakası bölgelerinde bulunan depolarımız dan düzenli olarak hafta da en az 2 araç yüklemekteyiz.

Transit süre için İstanbul'u baz alırsak İstanbul Kırgızistan Parsiyel Lojistik süresi 15-17 gün dür. Yükleme yeri ve teslim yerine göre Termin süresi değişebilir.

Kırgızistan Parsiyel Nakliye Ürünleri Genele Bakıldığında, Kimyevi Madde, Hammadde, Yapı Malzemeleri, Mobilya ve Ambalajlama Ürünleridir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM