Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Kosova Parsiyel Nakliye

  Kosova Parsiyel Nakliye,  Bölgedeki her türlü Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz şirketimiz, Ülkemizde ki illerde ki başta İstanbul Avrupa yakası, İstanbul Anadolu yakası, İzmir, Ankara ve Mersin bölgelerindeki bulunan depolarımızda ki araçlarımız ile çıkışlarımız gerçekleşmektedir. Kosova Parsiyel Taşımacılık görevini en iyi şekilde üstlenen Avrasya, farkı ile sizde Kosova’ya Eşya Gönderebilirsiniz. her müşterimiz ile uzun soluklu bir işbirliği için, sürekli uygun teklifler iletmekteyiz. İstanbul Priştina Parsiyel denildiğinde en üst sıralarda yer alan Avrasya, kalitesinden asla ödün vermeden uzun yıllar işbirliği hedefi ile hizmet sunmaktadır. Yoğun taleplerin alındığı diğer şehirlerimiz ise ; Konya, Kayseri, Ankara, Eskişehir, Bursa, Adana, Gaziantep, Gebze, Tekirdağ, Antalya illerimizdir.

  Tüm değerli taleplerinize ait yüklerin depomuza ulaştığında ve en uygun ve düzgün yükleme programı ile yapıldığını bilmenizi isteriz. Depomuza ulaştırılamayan ürünler için şirketimiz, adreslerinizden alım yapmak sureti ile türkiye Kosova Parsiyel Taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Kosova Parsiyel Nakliyat hizmetleri kolay bir hizmet değildir. Bu alandaki Sizlerden temin ettiğimiz malzeme detaylarına göre (en*boy ve yükseklik) bilgilerine göre hesaplama yöntemimizle en uygun teklif sizlere iletilmektedir. Özverili bir çalışma düzeni ile hareket ederek, Kosova Bölgesine aktif bir şekilde nakliye gerçekleştirmekteyiz.

  Değerli müşteri referanslarımız arasında sizleri görmek, sık bir şekilde ticari birlik beraberlik doğrultusunda çalışmak isteriz. Tüm Balkan Ülkeleri arasında Türkiye’nin en fazla İhracat yaptığı ülkelerin en başında Kosova gelmektedir. Şirketimizden Kosova Parsiyel Lojistik hizmeti alırken veya almadan önce en uygun nakliye ücretini de araştırma siz değerli müşterilerimizin en doğal ve en tabii haklarıdır. 

  Kosova Parsiyel olarak en doğru ve en güvenilir lojistik şirketi olmak ve Sizlerin yanında olmak her zaman ilk hedefimiz. Profesyonel ekibiyle sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye hazır olan şirketimiz, Sizlere özel Bu tekliflerimizden ve imkanlarımızdan yararlanmak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Kosova Parsiyel Taşımacılık

  Kosova bölgesine göndereceğiniz parsiyel Nakliye yüklerde Avrasya Nakliye olarak paletler, çuvallar, kasalar yahut koli halinde ve benzeri şeklinde müşteri isteğine göre ebatlar hesaplanarak yükleme işlemi gerçekleştirilir. Kosova Parsiyel Lojisik hizmetlerine hakim olan şirketimiz ile müşterilere tam bilgi ve en uygun navlun vererek Türkiye Kosova parsiyel Lojistik hizmeti sunanlar arasında yerini almıştır.

  Avrasya Nakliye şirketimiz, Kosova ülkesine yoğun olarak da Priştine Parsiyel Nakliye olarak taşıma yapmaktadır. Vermiş olduğumuz tüm hizmetler Uzman ve İşinin ehli profesyonel ekip ile yapıldığından olası sorunlar önceden giderilmektedir. Bu  Personellerimiz Aracılığı İle Sizlere En Dayanıklı Nakliye Hizmetini Sunmaktayız.  Sizlere malzemeleriniz için en Güvenilir Teslimat İlk Hedefimizdir.

  Avrasya Nakliye şirketimizin bünyesinde bulunan ekipman ve araçların gerekli bakım ve onarımları yakinen takip edilmekte olup, sefere çıkacak her aracımız çıkış öncesinde kontrolden de geçmektedir. İstanbul ve İzmir depolarımızdan her hafta düzenli sevkiyatlar ile işlerinizi ve işlerimizi aksatmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Depolarımızda her türlü indirme ve bindirme ekipmanlarımız mevcut olduğu gibi malzemelere hasar vermeden dikkatli bir şekilde yüklemeler ve indirmelere yapılmaktadır. İş güvenliği lojistik şirketimizin en hassas noktasıdır diyebiliriz.

Kosova Parsiyel
Kosova Parsiyel Nakliye

2. Türkiye Kosova Parsiyel Taşıma

  Kosova kargo Gönderimi şirketimizde haftalık düzenli ve Takip kontrollü olacak şekilde sizlere sunulmaktadır. Kosova Kargo Aksaray şubemiz veya diğer şubelerimizden Kosova ev eşya taşımacılığı, Kosova zati eşya taşımacılığı işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kosova malzemelerinizi adresten adrese, kapıdan kapıya teslim ilkesini benimseyerek Kosova Parsiyel taşımacılık yapmaktayız.

  Şirketimiz Avrasya Nakliye Sadece Parça Yük taşımacılığı ile değil aynı zamanda Kosova Kargo taleplerinizi de karşılayabilmek adına gerekli alt yapı ve donanıma sahiptir. Kargo Süresi İstanbul merkez Depolarımızdan çıkış yapması akabinde Termin süresi 3-4 gün olmaktadır. Alışıla gelmiş lojistik hizmetlerin dışında sektörümüze de yenilikler ekleyebilmek adına kendimizi ve bilgilerimizi sürekli yenilemekte ve güncellemekteyiz.

3. Kosova Parsiyel

    Türkiye ile arasındaki Ticaret anlaşmalarına bağlı ve sıcak bir ilişki yürüten Ülkeler arasında yer almaktadır. Kosova’ya parsiyel taşıma yolları İle siz değerli müşterilerimize yıllar geçtikçe daha kaliteli ve güvenli olarak sunulmakatdır. Kosova Ülkesine Hizmetlerimiz Bulunmaktadır. Avrasya Nakliye Olarak Kosova Parsiyel Lojistik Hizmetinde Birden Çok Nakliye Yolu Kullanmaktayız Ve Bu Yolların Hepsinde Profesyonel Ve Uzman Ekiplerimiz İle Sizlere En Uygun Ve Güvenilir Yoldan Nakliye İmkanı Sağlamaktayız.

  İstenilen Zaman da Ve En Uygun şartlar ile parsiyel Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılayıp Sizleri Güvenli Bir Biçim de Nakliye Hizmetimizden Faydalanmanızı sağlıyoruz. Taşımacılık çeşitleri her müşterinin isteğini ve beklentilerini karşılamak adına yapılan veya yapılacak hizmetlerdir aslında.

4. Kosova Parsiyel Yükleme

  Türkiye’nin parsiyel nakliye yapmaktan onur ve şeref duyduğu ve Türk geleneklerine benzer özellikleri bulunan Kosova için  gerekli her türlü lojistik desteği vermeye hazır olan şirketimiz uygun teklif, düzenli çıkışlar ile değerli taleplerinizi beklemekteyiz.

  Siz zahmet etmeyin biz taşırız ilkesi ile çıktığımız bu yolculukta, sizlerin işleri aksamaması için kimi zaman çift şoför ile sevkiyatlarımıza devam etmekteyiz.

  İstanbul Priştine Parsiyel Transit süre veya termin süresi ortalamaya bakıldığında 3-4 gün dür. Geçiş ve varış yollarını iyi bilen ve güler yüzlü şoförlerimiz ile sizleri mağdur etmeden bir sevkiyat için çalışmaktayız.

  Avrasya Nakliye olarak tecrübeli ekip arkadaşlarımızla sizlere kesintisiz ulaşımı gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Hızlı ulaşımın adresi olarak profesyonel hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

  Kosova parsiyel Nakliye süreleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kosova Parsiyel Nakliye

  Diğer Nakliye ve Kosova Parsiyel Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Merkez Ofisimizi ziyaret ederek hem detaylı bilgi alabilir hem de bir kahvemizi içebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

Soru & Cevap

  Kargo Süresi İstanbul merkez Depolarımızdan çıkış yapması akabinde Termin süresi 3-4 gün olmaktadır.

Türkiye Kosova Arası Uçak ile 1,5 saattir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM