Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri

Ukrayna Parsiyel Nakliye

  Ukrayna Parsiyel Nakliye; Avrasya Nakliye şirketimiz, Haftanın Çarşamba ve Cumartesi günleri Ukrayna Parsiyel yapan Firmalar arasında sürekli olarak Salı ve Cuma günleri Ukrayna Parsiyel Taşımacılık olarak hizmetimiz bulunmaktadır. Birden fazla ihracatçı veya ithalatçı müşterilerimizin aynı araçla gerçekleşmektedir. Avrasya Nakliye şirketimiz ile çalışmaya başladığınızda artık her hangi bir aksama yaşamadan gönül rahatlığı ile ihracat yapabilirsiniz. Alanında ve bölümünde tecrübeli ve deneyimli bir kadro oluşturduğumuzdan, operasyon süreçlerimiz hızlı ve akıcı bir şekilde gerçekleşmektedir. Yükleme ve boşaltmalarda aşırı bir dikkat ve titizlik gerektiğinden özen gösteriyor ve beklediğinizden daha fazlasını bizimle yaşayabilirsiniz.

  Ukrayna Parsiyel Nakliyat için daima en uygunu navlunu sunmayı amaçlamaktayız. Parsiyel araç hesaplanırken ürünün en*boy ve yükseklik birimleri dikkate alınmaktadır. Ukrayna Parsiyel Taşımacılık, Yükün ağırlığı, cinsine göre diğer kriterler oluşmaktadır. İstiflenme durumu göz önünde bulundurularak birden fazla müşterinin doldurduğu araç Ukrayna güzergahı olarak çıkış yapmaktadır. Ayrıcalıklı bir hizmet anlayışını her müşterilerimize uygulamaktayız. Konumu bakımında Doğu Avrupa da yer aldığından stratejik bir özelliğe de sahip olmuştur. Teknolojinin de sağlamış olduğu tüm imkan ve olanakları sizlere hazırlamak ve sunmak bizlerin en büyük görevlerindendir.

  Ukrayna Parça Taşıma veya diğer bir ifade şekli ile Ukrayna Kargo Taşıma gibi adlar ile de anılan bu taşıma şekli daha çok Türkiye’den İhracatı yapılan ürünler için kullanıldığından dolayı İhracatçı şirketlerin tercihidir. Her Satıcı veya alıcının alacağı veya satacağı malzemeler bir Tır’ı doldurmayacağından dolayı depolarımızda bir araya getirdiğimiz ürünleri Hafta’nın belirli günlerinde gümrük çıkışı yapmak sureti ile Ukrayna Parsiyel Taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

  Ukrayna Parsiyel hakkında daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

1. Ukrayna Parsiyel Nakliye

  Parsiyel taşımacılık, Lojistik hizmetin bel kemiğidir aslında. Çünkü her müşterimizin satışını gerçekleştirdiği malzeme komple bir Tır’ı doldurmayacak ebatlarda olabiliyor ve bu malzemenin karşı alıcıya ulaştırılması gerektiğinden Biz Avrasya Nakliye olarak taşımacılık hizmetimiz ile sizlere destek sağlamaktayız.

  Ukrayna’ya parsiyel nakliye hizmetleri, yüklerinizi ekonomik ve hızlı bir şekilde taşır. Parsiyel nakliye, birden fazla göndericinin yüklerini aynı araçta birleştirerek maliyet tasarrufu sağlar.

  Parsiyel malzemelerinizi İsterseniz adresinizden alım yaparak veya depomuza teslim edildiği takdirde sizlere en uygun navlun tekliflerimizi sunarak gerçekleştirmekteyiz. Gönderilecek emtia’nın en, boy, yükseklik detaylarına göre hesaplama üzerinden en uygun teklifler hazırlanmaktadır.

  İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgesinde bulunan depolarımızdan haftada en az 2 araç çıkış ile parsiyel nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Depomuza Gönderecek aracınız bulunmadığı takdirde kendi araçlarımız ile destek sağlayabiliriz.

Ukrayna Parsiyel Nakliye

2. Ukrayna Parsiyel Nakliyat

   Bursa, Mersin, Adana, İstanbul, Kayseri ,Konya ,İzmir, Ankara, Gaziantep, Antalya, Kocaeli, Tekirdağ, Gebze, Dudullu organize sanayi bölgesi, Aydın, Osmaniye Gibi Türkiye’nin Bir Çok İlinde Sizlere Nakliye Hizmeti Sunmaktayız.

  Nakliyat İşlemi Sırasında Personellerimiz Son Derece Profesyonel Ve İkili İnsan İlişkilerinde Uzman Kişiliklere Sahiptirler. Parsiyel Nakliyesi Yaptığımız İller de Profesyonel Ekiplerimizle Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaktayız.

  Ukrayna parsiyel yük ile ilgili Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz.

3. Ukrayna Kargo Taşımacılığı

  Parsiyel nakliye gibi Ukrayna Kargo nakliye hizmeti de çokça talep görmektedir. Parsiyel taşımacılık işleminde olduğu gibi Ukrayna kargo şirketleri de ortak hareket etmek sureti ile yapılmaktadır. Ukrayna Kargo Aksaray şubemiz de değerli taleplerinizi beklemektedir. Ukrayna’ya kargo ücreti hesaplama işlemi metreküp hesaplama yapılarak ve detaylara göre hesaplanır. Her geçen yeni gün de kendimizi ve hedefimizi daha da yükseltmek sureti ile farkımızı ortaya koyarak serüvenimize devam ediyoruz.

  Ukrayna’ya kargo nasıl gönderilir sorusuna cevaben ilgili arkadaşlarımız ilewhatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. En uygun navlun teklifleri için bize mail gönderebilirsiniz. Türkiyeden Ukrayna’ya kargo ücretleri lojistik şirketimiz tarafından sizlere en uygun şekilde sunulmaktadır.

4. Ukrayna Parsiyel Nakliye Süresi

  Zamanında teslim prensibi her ülke de olduğu gibi Ukrayna İçinde büyük önem arz etmektedir. Mersin lojistik şirketleri arasında en hızlı ve en güvenli teslimatı gerçekleştiren şirketimiz Avrasya Nakliye, İstanbul Kiev Parsiyel nakliye için Transit süre 5-6 gün dür.

  Depomuza gelecek veya depomuzdan gidecek olan malzemelerin ilgili araca yüklenme süresi öncesi depolarımız da bir sürek beklemesine yol açabilmektedir. Bu gibi durumlarda yeteri kadar depo alanlarının olması çok önem arz etmektedir.

  Her lojistik şirketi her ülkeye malzeme taşıyabilir, ama yapmış olduğumuz iş her şeyden önce bir nevi emanet taşıma işlemidir. Bakış açımız emaneti doğru düzgün ve en güvenli şekilde yerine ulaştırmaktır.

  Avrasya Nakliye olarak en başarılı ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve hızlı ulaşımın adresi olarak en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Tüm bu detayları da göz önüne aldığımızda kaliteli hizmet ve güven anlayışımdan asla ödün vermeden müşteri ağımızı daha da genişletmekteyiz.

Ukrayna Parsiyel Nakliye
Ukrayna Parsiyel Nakliye

Ukrayna Parsiyel Yükleme ile ilgili daha Detaylı bilgi almak için  whatsapp destek hattına 7/24 mesaj atabilir veya hemen arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Diğer Nakliye Hizmetlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Soru & Cevap

İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgesinde bulunan depolarımızdan haftada en az 2 araç çıkış ile parsiyel nakliye hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Kiev nakliye için Transit süre 5-6 gün dür.

İstanbul Kiev Parsiyel için 1m yük yaklaşık olarak 155 usd dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE ULAŞIN

HEMEN ARAYIN EN UYGUN TEKLİFİ VERELİM